Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Според мен ще спечели Лозан Панов. Ако позная значи очаквайте да ви кажа и още неща, ако не значи изводите ми са тотално грешни :D
Това не е изключено, имайки предвид че горе долу вече му е гарантирана подкрепата от трите партии, които не са за Радев. За "Да България" подкрепата е почти явна, а за останалите: https://www.capital.bg/blogove/pravo/2015/01/29/2462594_lobito_na_dps_i_cacarov_izbra_lozan_panov_za
 
  • Like
Реакции: OSH
Аз не пускам тото. Просто си имам мнение защо може да спечели той. Не казвам нищо против Радев или другите.
Мите, и аз не казвам нищо срещу Лозан Панов, та той е основен борец срещу каскета вътре в съдебната система. Просто тук фактор е популярността, а Радев има 60+ одобрение сред народа. Няма никакво значение дали партиите-джуджета ще подкрепят един или друг.
ИТН е по-голяма от тях и застава зад Президента. Разликата е, че феновете на Славчо са истински фенове и на Радев. Малките партии не могат да заповядват на гласоподавателите си като на добитък.
Тва ДПС не можа да го постигне, та Христо Иванов и Мая ли?!
Тоя вот е ясен. Виж, другият е малко по-сложен.
 
Има ли патрЕоти?

244508604_6551579248193267_1513643664550093041_n.jpg
 
Това не е изключено, имайки предвид че горе долу вече му е гарантирана подкрепата от трите партии, които не са за Радев. За "Да България" подкрепата е почти явна, а за останалите: https://www.capital.bg/blogove/pravo/2015/01/29/2462594_lobito_na_dps_i_cacarov_izbra_lozan_panov_za
Панов показа на действия, че действа против техните интереси след като го избраха и затова е спечелил симпатиите на доста десни хора. Защо мислиш, че ще получи подкрепата на ДПС и ГЕРБ сега?
 
 

244646912_2093926634116649_1930547715285573459_n.jpg
 
Ти гледай ако проговори, представяте ли си защитен свидетел срещу ОПГ-то - Доган - Цацаров- ГешеФ - Борисов , хаха.
 
Ти гледай ако проговори, представяте ли си защитен свидетел срещу ОПГ-то - Доган - Цацаров- ГешеФ - Борисов , хаха.
Е, защо да го прави? За да се крие после цял живот от вендетата? И то при положение, че му е ясно, че нощо няма да му направят.

А той днес на интервю за работа ли беше в ДАНС, че нали го бяха поканили преди време? :)
 
Все по-интересно:
Ако започне разследване за далаверите на буци ще бъде доста по-интересно, ама няма да е скоро, ако изобщо..
 
Панов показа на действия, че действа против техните интереси след като го избраха и затова е спечелил симпатиите на доста десни хора. Защо мислиш, че ще получи подкрепата на ДПС и ГЕРБ сега?
Как защо? Защото Радев изпрати и ГЕРБ и ДПС в десета глуха. Сега си имат избирателите, но никой не ги брои за нищо в народното събрание, освен като вид воденичен камък, който винаги ще гласува против. Това, че действал против тях... То между другото ГЕРБ вече го споменаха - ако техният кандидат не стигне до балотаж, то ще гласуват за Панов. Последният е определено по-безобиден вариант от Радев и за ГЕРБ и за ДПС.
 
Цялата схема е да се добута някакъв балотаж и после всички срещу Радев, но пак нямат шанс да го бутнат. Големият въпрос е дали да се хванем като удавник за сламка за ПП и да ги подкрепим...
 
въпрос е дали да се хванем като удавник за сламка за ПП и да ги подкрепим...
Защо като удавник за сламка? Аз мисля, че са най-добрият вариант в момента.
 
Защо като удавник за сламка? Аз мисля, че са най-добрият вариант в момента.
Кое им е доброто? По-добре за Светльо Витков гласувай :D
 
Единственият им недостатък, който въобще не е малък е, че "вече са разпределили баницата" с ДБ и Майчето...които УУУУЖ НЕ ИСКАХА министри и т.н.
 
Не схванах жокера. Може ли директно да го кажеш?

Кое им е доброто? По-добре за Светльо Витков гласувай
Говорим за ПП (продължаваме промяната), а не за измислени кандидат президенти. Тоест, за парламентарния вот. Президентския е повече от ясен.

Всичко им е добро. Тоя път ще гласувам с удоволствие. ;)
 
Не схванах жокера. Може ли директно да го кажеш?


Говорим за ПП (продължаваме промяната), а не за измислени кандидат президенти. Тоест, за парламентарния вот. Президентския е повече от ясен.

Всичко им е добро. Тоя път ще гласувам с удоволствие. ;)
Говорят за АСЕН ВАСИЛЕВ ЖОКЕРА
 
Говорят за АСЕН ВАСИЛЕВ ЖОКЕРА
Ахаа, ама не говорят за Николай Младенов, който работи за ООН и е кадър на пп гроб?
 

Горе