Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Прави ли ви впечатление, че абревиатурата на Продължаваме Промяната е ПП
Което сигурно е много ужасно защото???
 
Което сигурно е много ужасно защото???
Въобще не съм имал това впредвид, ти така го разбираш.
 
Което сигурно е много ужасно защото???
Как да ти го кажа, ракетата-носител не може да ги носи до безкрай. Така както сега видях, че трупат юристи и бизнесмени в листите стават някакъв вариант на ДБ и ИТН, така че им остава варианта за някаква широка коалиция, когато влязат вкупом.
 
Въобще не съм имал това впредвид, ти така го разбираш.
Давай отговора, че нямам време за гатанки. Какво като е ПП абревиатурата? Ако ще Па-Па да беше, момчетата ще генерират добър вот, според мен. Надявам се поне. Имат моята подкрепа. :)
 
Как да ти го кажа, ракетата-носител не може да ги носи до безкрай. Така както сега видях, че трупат юристи и бизнесмени в листите стават някакъв вариант на ДБ и ИТН, така че им остава варианта за някаква широка коалиция, когато влязат вкупом.
Ми те го казаха още при учредяването - коалиция с ДБ и ИБНИ. Според мен трябваше да се коалират за изборите, за да се гласува активно против гроб и да не се размива вота, но... те си знаят.

п.с. Ако не знаеш, ракетата носител вече не им е нужна. ;)
 
Ми те го казаха още при учредяването - коалиция с ДБ и ИБНИ. Според мен трябваше да се коалират за изборите, за да се гласува активно против гроб и да не се размива вота, но... те си знаят.

п.с. Ако не знаеш, ракетата носител вече не им е нужна. ;)
ИТН може и да не влязат, затова казах 4 и по-малко от 7 партии. Разбирам какво мислиш, но на достатъчно, според мен хора, ДБ гравитацията +/- за която говорим им се струва, като несериозна. Аз не съм си променил изобщо мнението и нищо не ми показва, че трябва да го променя. По-добре да има трето служебно.
 
Давай отговора, че нямам време за гатанки. Какво като е ПП абревиатурата? Ако ще Па-Па да беше, момчетата ще генерират добър вот, според мен. Надявам се поне. Имат моята подкрепа. :)
Сигурно нещо като ПКП, ама бе "К" :D
 
Днеска Боби Перуката, утре Боко Тиквата. Страхотни управници навсякъде в България :love:
Преизбраха ли го тоя пияндур?? Кажи верно?!
 
Което, хич не е малко. Да те подкрепя воайорка ;) .
Много искам да ги наблюдавам тайно, когато останат двамата насаме. ;)

п.с. Жалко, че Асенчо не може да пусне премрежен поглед.
 
Много искам да ги наблюдавам тайно, когато останат двамата насаме. ;)

п.с. Жалко, че Асенчо не може да пусне премрежен поглед.
Избрали са го с няколко гласа, което говори някои многозначителни неща. Недей го повтаряте това, което казах, че ще ти лепнат прякор.
 
@дефф-а и @нокето ли? Или харвад дуо кларинет :) ?
Е, сега вече се затрудних. :)
Недей го повтаряте това, което казах, че ще ти лепнат прякор.
Не вярвам да започнат масово да ме наричат воайорка. Имам си далеч по-екзотични прякори вече. :)
 
Е, сега вече се затрудних. :)

Не вярвам да започнат масово да ме наричат воайорка. Имам си далеч по-екзотични прякори вече. :)
MANDI | А.К.А. Американката

RIMAN | А.К.А. Скритата лимонка

PEP | A.K.A. Тихия

NUK | A.K.A. Претендента

AVCHEV | A.K.A Двойника
 
MANDI | А.К.А. Американката

RIMAN | А.К.А. Скритата лимонка

PEP | A.K.A. Тихия

NUK | A.K.A. Претендента

AVCHEV | A.K.A Двойника
Това разработка на тайните служби ли е? ;)
 
deko-figurka-zimno-darvo-sas-stoika-darvo-120-mm-21540-1.jpg

На каква ли не предизборна пропаганда за цената на тока се нагледах. От началото на демокрацията има подписани неизгодни за държавата договори, но за сегашното положение не е виновен нито тиквата, нито мунчо парашута. Цените на CO2 квотите в последните години рязко се покачват, а с това и електроенергията. А парите от самите квоти потъват някъде там в европейския съюз в дълбока и безддънна яма, в незнайно на кой джоба, а реално не съм чул да има нещо направено за прословутата борба с парниковия ефект. Спекулация за насърчаване на зелената енергия, причиняваща сегашната инфлация.
 

Горе