Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Викаш да вземем още от простотията ли?

Това правителство ми допада, Славчо е причината да се случи. Така че искам още от същото, още от простотията, не мерси! Аз не знам с какви очи се появяваш тук да браниш свинята, след всичко, което излиза ежедневно. Герберите трябва да се срамувате 1000 години, малко свян нямате ли?
Ето какъв бил профила на избирателите на чалгаря, ясно.
 
По притеснителното е, че има 8 откачалки, които подкрепят простотията, кражбите и корупцията. Много са за форум като този.
Защо говориш в трето лице?

 
Ето какъв бил профила на избирателите на чалгаря, ясно.
И на мен ми стана ясно какъв е профила на феновете на простотията и кражбите!

Само да питам... Ти новата смяна ли си?
 
Гешката приключи вече. САЩ му го наби** , с Пеевски и Божков в един списък, единия с 20+ обвинения, другия с 0. А доколкото следя, Росен Миленов се е барикадирал пред офиса му с няколко души, пък той бил още там.

Гешеф пък иска среща с Бойко Рашков, ахааа, ще нападаш ти МВР, явно бая се поуплаши, като видя, че тоя път полицаите няма да го пазят както преди. Няма да е зле МВР да се оттеглят по някое време на протестите, които предстоят, че и без туй Гешката си ползва неговите гавази, от "бюрото по защита на свидетели", които много пъти иззимваха функциите на МВР. Нека те да го пазят от обичта на народа.
 
САЩ го наби. Ама не на Гешев, а на новото правителство на Божков.

Анализите ти куцат, виждам затова се придържаш към опорните точки на гербавите.
 
Мен лично адски ме дразни факта, че сащ си позволяват да предприемат действия със статут "санкции'' - и не защото ми е много мъчно, че прасчо няма да може да пътува отвъд океана. По новините чух нещо като "запор върху имущество" - дано не съм празбрала правилно. Като цяло е пълно безумие, една държава да се изявява като висша инстанция във вътрешните работи на друга, уж суверенна държава.

Божков и Свинята били олигарси, ама за тиквун не казват нищо. Божков обвинен за участие в корупция, която всъщност е била чист рекет. Мутрата, искаща подкупите е чист.
Много смърди тая работа. Аз я усещам като поредното влизане на американци с автомати в родната ни фабричка за шарлан.
 
Божков и Свинята били олигарси, ама за тиквун не казват нищо.
Като твърденията на Бобоков при Веско Дремджиев (агент Богдан), че Борисов имал 4 милиарда евро :) .
 
Като твърденията на Бобоков при Веско Дремджиев (агент Богдан), че Борисов имал 4 милиарда евро :) .
Бахти долната лъжа, поне осем е гепил :D
 
Що си мислиш
Като твърденията на Бобоков при Веско Дремджиев (агент Богдан), че Борисов имал 4 милиарда евро :) .
Що си мислиш, че ги няма? Всичката контрабанда минава през него, лихвари му се отчитат, данъчни, дрога. Нищо не става без падишаха, а ти му се кланяй и пали свещ пред иконата му всяка сутрин...
 
Това правителство ми допада, Славчо е причината да се случи.
Още ли ти допада, след като вече се отрекоха от човека, за когото гласува?
 
Още ли ти допада, след като вече се отрекоха от човека, за когото гласува?

Не ме занимавай с глупости! Колкото и да казваш на черното бяло, фактите са си факти. Герберастите станахте световен еталон за кражби и корупция, а ти продължаваш с опорките и простотиите. Извинявай ама.... Ти луд ли си да продължаваш да ги защитаваш!? Човек, намери си нормална работа, ако имаш някакъв бизнес, излез на свободния пазар и се бори като всички останали. Разбирам че лесните пари са сладки и е болезнено да те лишат от тях, ама времето ви свърши!
 
Я пак, г-н кандидат-президент
 
Ха ха Лидер на основна политическа сила :) Наистина ли не се сещате за кого става въпрос?
 
Ха ха Лидер на основна политическа сила :) Наистина ли не се сещате за кого става въпрос?
Е знаем бе мамая е. Ама все пак да спекулираме малко :)
 
Много е интересна статистиката от гласуването. Млади хора ще гласуват (според статистиката) ще гласуват за алтернатива.
Дано да има промяна.
 
Я пак, г-н кандидат-президент
Аз не мога да схвана каква е идеята зад "определението "кандидат", лансирано с такъв патос от гробомършите. Той е президент по всички дефиниции на поста. Такъв, какъвто не сме имали досега и за жалост след втория му мандат едва ли ще имаме отново.

Харесва ми обаче как ви тече пяна от устите. Най-после се намери лидер и държавник, който да разбие престъпната шайка на един посредствен Бай Ганьо. :)
 

Горе