Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Като твърденията на Бобоков при Веско Дремджиев (агент Богдан), че Борисов имал 4 милиарда евро :) .
Абе какви 4 милиарда евро, Боко е най-богатия човек на планетата, сега щял да вземе и бизнеса на Безус, после на Мъск, какви 4 милиарда, това са за семки само.
 
Не е такъв графика, първо си правя кафе, после разхождам кучето, чак след това сядам да го пия и преглеждам 10-на канала, които ме интересуват и какви задачки съм си поставил за деня. Правя си някакъв план. Форума е един от каналите, някъде към края.
Аз мисля, че докато акаш ти идват най-точните анализи, между кафето и разходката на кучето.
 
Аз чух, че Бойко е платил кампанията на Байдън и затова сега той му помага. И Бойко е измислил биткойна за да си държи милиярдите там.
 
Аз чух, че Бойко е платил кампанията на Байдън и затова сега той му помага. И Бойко е измислил биткойна за да си държи милиярдите там.
Ама преди това същият Борисов пусна ковида за да умори пенсионерите и да държи в подчинение "суверена".
 
Колко е тъжно да гледаш неуспешни опити за оригиналничене. Боко беше милионер още преди да узурпира властта, а с мутренските му похвати на управление, не е трудно да се сетиш, че е умножил многократно имането си. Опитите ви да иронизирате факта, че тиквун е крал и с гъза си през тия 12 години са жалки. Фактите, които излизат ежедневно го доказват. Пък вие се правете, че тема №1 на деня е някаква си секретарка, която била, ама после не, учредител на партията на Божков.
 
Сигурно и смешките им ги задават от партийната централа. Вероятно най-упоритите тролчета получават повишение и ги назначават на работа в уважаваната медия ПИК.
 
Сигурно и смешките им ги задават от партийната централа. Вероятно най-упоритите тролчета получават повишение и ги назначават на работа в уважаваната медия ПИК.
Да, ама то някак не е смешно - тъжно е. Тия хора наистина ли си мислят, че сме забравили началото - боко + Цуца Бориславова = на СИК банк. Тоя си имаше банка още докато беше редова мутра на СИК.
 
Това не се търпи! Спряха 700 кг дрога за децата ни! Оставка ГЕШЕВ, оставка!
Това е дрога тип "случаен превоз". Вервай ми, че тая на тиквун си минава с протекцията на гешеФт. ;)

Освен това, показните акции са адски изтъркан похват за лъскане на имидж в смутни времена. Тия сценки от селски вечеринки ги гледаме вече 12 години.

Между другото, бащата на Гешев е убил човек - няма съд, няма прокуратура. Човека си е айляк. Попитайте всеки в Мирково и той ще ви каже, че е така. Мирково е селото, от което се е пръкнал тоя сопол.
 
Дядо ми е от Мирково, дълго време имахме къща там. Вероятно като малък съм виждал Гешеф по улицата, но не съм знаел, че това е една бъдеща легенда :D
 
Петъчно да питам сектата, нещо за шефа на НАП, всичко точно ли е там? :D

Щом не е от ГЕРБ, ок ли са подобни схеми? Как се приемат?

Виждам и медиите, че всеки си лъже и маже как иска, едно и също нещо се разчита по два коренно различни начина, пример са тия санкции от САЩ, та да видя и тук ли е така. Казва ли се на черното бяло?
 
Петъчно да питам сектата, нещо за шефа на НАП, всичко точно ли е там? :D

Щом не е от ГЕРБ, ок ли са подобни схеми? Как се приемат?

Виждам и медиите, че всеки си лъже и маже как иска, едно и също нещо се разчита по два коренно различни начина, пример са тия санкции от САЩ, та да видя и тук ли е така. Казва ли се на черното бяло?
Не, не се казва на черното бяло. Има много спорни действия от страна на служебното правителство, включително факта, че замениха една корумпирана калинка на боко с друга в инвестициите. Тоя, който сложиха трябва да бъде съден, заради безугледно раздадените кредити от ББР, а не назначен на друг сладък пост.
Другите случаи са съмнителният шеф на нап и да - секретарката на кабинета на Рашков. Знаят, че са гледани под лупа и допускат груби грешки. И въпреки това, мероприятата по изчегъртване на мафията от властта са компенсация за отделните грешки.
 
Не, не се казва на черното бяло. Има много спорни действия от страна на служебното правителство, включително факта, че замениха една корумпирана калинка на боко с друга в инвестициите. Тоя, който сложиха трябва да бъде съден, заради безугледно раздадените кредити от ББР, а не назначен на друг сладък пост.
Другите случаи са съмнителният шеф на нап и да - секретарката на кабинета на Рашков. Знаят, че са гледани под лупа и допускат груби грешки. И въпреки това, мероприятата по изчегъртване на мафията от властта са компенсация за отделните грешки.
Ми аз последните 1-2 седмици много не ги следя нещата, че съм зле откъм време в момента и новини не съм гледал някъде от толкова време, за другите случаи не знам, но този с шефа на НАП много се набива на очи, а в темата не виждам да е коментирано, може и да пропускам. Отделно и от властта нищо не чувам, има ли нещо такова няма ли...

Това за санкциите от САЩ също ми е интересно какво е точно, но не седне ли човек сам да си прочете и да си изкара някакви изводи няма да станат ясни нещата. Едните едно говорят, другите друго си знаят, кой лъже, кой не ходи разбери :D Всеки вика, аз не съм намесен в играта хаха.

На мен ми е интересно тези груби грешки, грешки ли са?
 
Всеки ден излиза по нещо ново..чак такива случайности :) Е, и новините са ми интересни вече ахаха Ей са след малко отивам да видя какво е новото днес :D
 
Аз чух, че Бойко е платил кампанията на Байдън и затова сега той му помага. И Бойко е измислил биткойна за да си държи милиярдите там.
За биткойна не си прав, защото щеше тогава да му викат бойкойн.
 
Антикорупционният фонд с нов филм, който ще бъде пуснат другата седмица. Поредно изобличаване на престъпната дейност на тиквун и каскетаджийниците.
 
Антикорупционният фонд с нов филм, който ще бъде пуснат другата седмица. Поредно изобличаване на престъпната дейност на тиквун и каскетаджийниците.
Имаме антикорупционен фонд? Хахахаахахах. :D :D :D
 
Имаме антикорупционен фонд? Хахахаахахах. :D :D :D
Аз честно не знам каква точно организация са, но се справят добре с изобличаване на мафията. Става въпрос за авторите на "осемте джуджета". Другата седмица пускат нов филм за престъпленията на спец прокуратурата и съдилищата.

 
Аз честно не знам каква точно организация са, но се справят добре с изобличаване на мафията. Става въпрос за авторите на "осемте джуджета". Другата седмица пускат нов филм за престъпленията на спец прокуратурата и съдилищата.

И Биволъ се справя много по-добре, но не са фонд. Доста медии също могат да минат с разследващата си журналистика. За жалост смешното, което ме напуши е, че има нещо създадено, да бие алармата, а няма кой да реагира на нея. Като да си купиш кола без двигател. Извинявам се за рязкото изказване, но невзимането на действия и неналагането на санкции и присъди обезсмисля всякакви такива организации.
 

Горе