Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Та за кого работи @tipin
Избирателната ти възприемчивост би ме изумила, ако мозъкът ти не се управляваше пряко с излъчване от радио Банкя.

А че са дадени десетки милиони авансово за нещо, което ще има утвърден проект и разрешително след години не ти направи впечатление.
Чукча не води диалог. Чукча писател.
 
Абе гледам го сега тоя Филчо Станев по БНТ 1 и така ми се прииска да му се изпацкам на катинарчето ...
 
Ако не сте виждали как изглежда ла*но в ефир, (след 11-та мин).
 
Ако не сте виждали как изглежда ла*но в ефир, (след 11-та мин).
А, виждали сме, ама не искаме да го виждаме повече.

103825649_10223075343733452_8389572176802913271_n.jpg
 
Всъщност, гледайки материала разбирам, че си прав. Тотално лайно е невзрачното същество с червеното сакенце. Не спря да се опитва да го заглушава, виждайки, че Минеков е твърдо решен да си каже каквото има да каже. Тя не искаше диалог, а изпълняваше функцията на заглушителна станция. Тирадите на тиквун никога не би си позволила да ги прекъсва с такъв истеричен патос.
 
Ако не сте виждали как изглежда ла*но в ефир, (след 11-та мин).
Тоя отровника дето нямаше да влиза в политиката, голяма гнида е, вони та се нетрае около него.
 
Ако не сте виждали как изглежда ла*но в ефир, (след 11-та мин).
Брей, тия журналисти били много наперени, когато срещу тях не стоят хора от ГЕРБ. Свикнали сме да задават само удобни въпроси и да се умилкват като котенца. Направо съм изненадан.
 
Брей, тия журналисти били много наперени, когато срещу тях не стоят хора от ГЕРБ. Свикнали сме да задават само удобни въпроси и да се умилкват като котенца. Направо съм изненадан.
Срещу тоя няма как по друг начин! Тоя не признава нищо, всичко знае и разбира, за всичко е прав. Личи комунистическото потекло.
 
Всъщност, гледайки материала разбирам, че си прав. Тотално лайно е невзрачното същество с червеното сакенце. Не спря да се опитва да го заглушава, виждайки, че Минеков е твърдо решен да си каже каквото има да каже. Тя не искаше диалог, а изпълняваше функцията на заглушителна станция. Тирадите на тиквун никога не би си позволила да ги прекъсва с такъв истеричен патос.
На Минеков ли трябва да се дупи? Голяма работа станало, че прекъснали предаване, много обиден отровника с ковчега. Да се оплаче на техния разпопен поп Дионисии Зарята.
 
На Минеков ли трябва да се дупи? Голяма работа станало, че прекъснали предаване, много обиден отровника с ковчега. Да се оплаче на техния разпопен поп Дионисии Зарята.
Кой говори за дупене, бе? Говорим не само за обективна жирналистика, но и за елементарно възпитание в конкретния случай. Като каниш гост, го изслушваш, а не виеш като линейка върху него, за да заглушиш всичко, което той иска да каже.

Иначе, признавам колко приятно е да гледаш как всяко действие на кабинета кара герберутките да пускат пяна. :)
 
Не спря да се опитва да го заглушава, виждайки, че Минеков е твърдо решен да си каже каквото има да каже.
Заглушава? Три месеца всички медии (най-вече БНТ и БНР) през час включваха Минеков и Дионисий от площада. Заглушава?
 
Заглушава? Три месеца всички медии (най-вече БНТ и БНР) през час включваха Минеков и Дионисий от площада. Заглушава?
Точно така, заглушаваше и вината за зле проведеното предаване беше изцяло на тва невзрачно същество. Такова грозно поведение тая същата никога не би си позволила да демонстрира с тиквун, който винаги си блещи каквото му скимне на момента (обикновено нагли лъжи), без да се съобразява с журналя-мисирките.

При цялата простащина на фончо през годините в ефир, не знам с какви очи осъждате Минеков, който нито за секунда не наруши добрия тон и не изгуби самообладание. Аз лично му се възхищавам на търпението. Аз на негово място бих си тръгнала при такова грозно поведение на водещата.
 
Точно така, заглушаваше и вината за зле проведеното предаване беше изцяло на тва невзрачно същество. Такова грозно поведение тая същата никога не би си позволила да демонстрира с тиквун, който винаги си блещи каквото му скимне на момента (обикновено нагли лъжи), без да се съобразява с журналя-мисирките.

При цялата простащина на фончо през годините в ефир, не знам с какви очи осъждате Минеков, който нито за секунда не наруши добрия тон и не изгуби самообладание. Аз лично му се възхищавам на търпението. Аз на негово място бих си тръгнала при такова грозно поведение на водещата.
Е, явно наистина сме от различни планети, както каза мацката. Аз от тази на истината, топлината и добротата, а ти от планетата на фалшивите новини, противопоставянето и злобния език. Всички сме под едно Слънце, нека бъдем малко по-човечни.
 
Аз от тази на истината, топлината и добротата,
Хората рядко имат вярна самооценка, ама ти пък хептен през просото я подкара. Ако ти си от страната на истината, подкрепяйки доказан лъжец, то аз съм дева Мария. Топлината и добротата - ти лично може да си такъв, но не и мафиотът, на когото симпатизираш. Да приемем, че си просто толкова добър, че си наивен и не можеш да видиш чудовището, а само медийния образ на добрия собственик на крепосни селяни, който обикаля по села и гори и им подхвърля стотинки, за да му целуват ръка. :)
 
Покана за всички гласували за ДБ и Мая-Хаджигенов на традиционния гей-парад. Новото нормално!
Та дотук с топлината, светлината и лунното затъмнение. Какво имаш против хомосексуалистите, добри ми самарянино? И защо? Нали си добричък, светъл и топъл?
 
Та дотук с топлината, светлината и лунното затъмнение. Какво имаш против хомосексуалистите, добри ми самарянино? И защо? Нали си добричък, светъл и топъл?
Добре, де! :) :) :) Днес имало Слънчево затъмнение :)
 
Добре, де! :) :) :) Днес имало Слънчево затъмнение :)
Днес най-после започва европейското по футбол, а за мен това е най-доброто събитие не за деня, а за месеца.

Междувременно - чети и реви. :)

 
Покана за всички гласували за ДБ и Мая-Хаджигенов на традиционния гей-парад. Новото нормално!
Няма да ходя на парада, но нямам нищо против него. Някакъв проблем ли има?
 

Горе