Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Няма да ходя на парада, но нямам нищо против него. Някакъв проблем ли има?
За мен има, гейове и преди е имало, но не е нуждо да се парадира с това и да се изкарват дивиденти от това. Нито от тва, че предпочиташ да спиш с мъже трябва да печелиш нещо, нито от тва че си черен. Сори, ама...

Тези неща са много дълбоки, става въпрос за подмяна на ценности, нагласи и т.н. По един или друг начин света се променя, в България още е трудно, но наистина проводниците на този тип политика чрез Демократична България и подкрепата, която получават от млади, образовани, но невинаги мислещи хора, ще доведе до промени и тук.

За добро или лошо ще стане, сега никой няма нищо против, всичко е точно, но после след 50 години да не се чува ама защо е така сега? Ама защо няма истинки мъже хаха или защо нещо си друго. Всяко нещо има своята цел, всяко нещо започва с малки стъпки, капка по капка всичко води до изменения. И изведнъж вече всички приемаме новото "нормално", но то няма да спре до тук...

Така или иначе нещата ще се променят в тази насока до един момент, не мисля че тук нивото позволява да се обсъди нещо адекватно по темата. Само помнете, че след време ще живеем в света, който ние сме си изградили с нашите действия и бездействия.

П.П. Само два въпроса към подкрепящите:
Имате ли нещо против детето ви да бъде с хомосексуална ориентация?
И нормално ли ви се струва тази общност да си присвоява дъгата? Нещо, на което децата се радват много?
 
Няма да ходя на парада, но нямам нищо против него. Някакъв проблем ли има?
Нямам проблем, че харесваш гейове. Не може да се бориш със сърцето си къде го влече.
 
Нямам проблем, че харесваш гейове. Не може да се бориш със сърцето си къде го влече.
Тролче, не ти ли свърши работното време за днес? Или ти плащат извънредни на пост?
 
Днес най-после започва европейското по футбол, а за мен това е най-доброто събитие не за деня, а за месеца.

Междувременно - чети и реви. :)

Нищожество, Жан Виденов ли подкрепяш този път? Накъде се изви? Предния път сгреши доколкото помня, сега начерта ли плана? Кой е твоя идеолог? Сподели с общността, недей плямпа по-всяка тема в стил много думи - нищо съществено.
 
Покана за всички гласували за ДБ и Мая-Хаджигенов на традиционния гей-парад. Новото нормално!
И някой като нандито с хемороиди също може да отиде, там ги отстранявали вътрешно и безкръвно :)
 
Нищожество, Жан Виденов ли подкрепяш този път? Накъде се изви? Предния път сгреши доколкото помня, сега начерта ли плана? Кой е твоя идеолог? Сподели с общността, недей плямпа по-всяка тема в стил много думи - нищо съществено.
Говедо, скоро не съм те псувала и започна да се отпускаш нещо. Я иди виж майка ти да няма хемороиди случайно. ;)

Никога не бих подкрепила Виденов - това за останалите участници в темата. Който следи диалога, знае за кого ще гласувам. Заявила съм го достатъчно ясно и няма да се обяснявам за решението си. Най-малкото пък на някаква спора на плесен.
 
Наистина, страшно зле се живее в България. Лятото още е на хоризонта, а 7 километрова опашка от коли с нещастници на южната граница.
 
Междудругото изборите ще се провалят заради машинното гласуване.. 100% съм сигурен че ще има огромни проблеми и просто
ще има пълен провал.. така че сме вече -70+ млн. вътре.. никъде не се гласува машинно на 100% само тук щото сме най-умните.. навсякъде където има машинно имаше провали.. честито :)
 
Наистина, страшно зле се живее в България. Лятото още е на хоризонта, а 7 километрова опашка от коли с нещастници на южната граница.
Ми да, с корупция и схеми, засраха българското черноморие и сега на море в Гърция. Щото на нашето иширихия коли ти отхапва крака още докато стъпиш. Благодаря ти Бойко, благодаря ти ГРОБ!
 
Наистина, страшно зле се живее в България. Лятото още е на хоризонта, а 7 километрова опашка от коли с нещастници на южната граница.
Да, огромните опашки за Гърция са най-добрата оценка и за правителство, и за живота в бг, и за нашия туристически бизнес (защото по скалата качество/цена нашите хотелиери копаят дъното) и общо взето за всичко. :)
 
Нищожество, Жан Виденов ли подкрепяш този път? Накъде се изви? Предния път сгреши доколкото помня, сега начерта ли плана? Кой е твоя идеолог? Сподели с общността, недей плямпа по-всяка тема в стил много думи - нищо съществено.
Аз съм за Виденов, не е тя.

Говедо, скоро не съм те псувала и започна да се отпускаш нещо. Я иди виж майка ти да няма хемороиди случайно. ;)

Никога не бих подкрепила Виденов - това за останалите участници в темата. Който следи диалога, знае за кого ще гласувам. Заявила съм го достатъчно ясно и няма да се обяснявам за решението си. Най-малкото пък на някаква спора на плесен.
Не следя темата, би ли повторила за разсеяните?
 
Не следя темата, би ли повторила за разсеяните?
Както се казваше в един култов сериал: "слушайте внимателно, няма да повтарям!":

Този път ще гласувам за Изправи сеМутри вън!, както планирах за предишните избори. Не знам какво ми стана в последния момент, та отклоних към соросоидите от ДБ?? :)

Всички, които имат проблем с избора ми - Go Fuck yourself! :)
 
Този път ще гласувам за Изправи сеМутри вън!, както планирах за предишните избори. Не знам какво ми стана в последния момент, та отклоних към соросоидите от ДБ?? :)

Всички, които имат проблем с избора ми - Go Fuck yourself! :)
Много са аланкат тия.

Божков ако даде сигнали за предстоящо мазало, може да ма спечели пак. Ама нещо се свива един такъв и много предпазливо го дава. А аз търсиме некой краен и луд.
 
А аз търсиме некой краен и луд.
И кво му е крайното на Жан? Като изключим мечтата му Европа да се разшири от Ванкувър до Владивосток, разбира се? :)
 
И кво му е крайното на Жан? Като изключим мечтата му Европа да се разшири от Ванкувър до Владивосток, разбира се? :)
Провокира крайни чувства у хората. Забавно е.
 

Горе