Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тулупа какво прави при падишаха на Турция?
Малкият дрисльо също така забравя, че Тиквоча 12 години граби милиарди от България в тясно сътрудничество с ДПС. Сега тука пищи за некви си помаци, дето щели да гласуват не знам си къде. Тролска работа ;)
 
Летеца е 200 години пред тая тиква и цялото му обкръжение.. Да си видел летеца да чете като първолак? И въобще да си чете речите?!! Виде ли на форума? Толко грамотен човек, нека как да е хитра лисица, като тия събраните от кол и въже простаджоси. Тия даже и субтитрите дет са написани от тинейджър не могат да си прочетат. Кърджалийската умрех от смех, наежила се като бита котка и се мъчи да си прочете двата реда субс ахаха толко не може да запомни седем думи "реч" :D
КОЙ ИМ ВЯРВА НА ТИЯ?? Само балъците, ексибиционистите, недоклатените и недоклатещите.. :)
И по-добре тия 300К (дет всъщност са 20К) да ми решават съдбата, отколкото тоя дето 15г. ме праща по пасищата, само щото не му лазим у краката и лижем подметките.. айде нема нужда вече - ДОВИЖДАНЕ!
 
Летеца е 200 години пред тая тиква и цялото му обкръжение.. Да си видел летеца да чете като първолак? И въобще да си чете речите?!! Виде ли на форума? Толко грамотен човек, нека как да е хитра лисица, като тия събраните от кол и въже простаджоси. Тия даже и субтитрите дет са написани от тинейджър не могат да си прочетат. Кърджалийската умрех от смех, наежила се като бита котка и се мъчи да си прочете двата реда субс ахаха толко не може да запомни седем думи "реч" :D
КОЙ ИМ ВЯРВА НА ТИЯ?? Само балъците, ексибиционистите, недоклатените и недоклатещите.. :)
И по-добре тия 300К (дет всъщност са 20К) да ми решават съдбата, отколкото тоя дето 15г. ме праща по пасищата, само щото не му лазим у краката и лижем подметките.. айде нема нужда вече - ДОВИЖДАНЕ!
Нищо не ти разбрах от написаното.
 
ЦИК е на подчинение на Летеца, след последните промени в изборния закон.
За президента ли говориш? Утре като лъснете под 10 процента пак ще говорим. Дано да си вземеш парите...
 
Добро утро!
Всички зад машините за гласуване!
Хубав ден!
Добро да е :) Ексит полове гледате ли? Не е тайна, че някои си плащат глобите и ги пускат а това са същите агенции които после излъчват по ТВ.

За сега са доста не интересни. Но то при 4% активност, към 10 е нормално.
 
Добро да е :) Ексит полове гледате ли? Не е тайна, че някои си плащат глобите и ги пускат а това са същите агенции които после излъчват по ТВ.

За сега са доста не интересни. Но то при 4% активност, към 10 е нормално.
Вече е 6,9 към 11, което казаха че в по-силно от предните. Лично аз нищо не гледам, защото не вярвам. Да видим накрая резултата.
 
Екзитполовете са доста манипулирани, общо взето повтарят проучваният от преди изборите. Реалната картина ще дойде с паралелното преброяване
 
Екзитполовете са доста манипулирани, общо взето повтарят проучваният от преди изборите. Реалната картина ще дойде с паралелното преброяване
И все пак отразяват доста точно тенденциите! И е видно, че ще има нови избори :) И ако някои не си промени мнението за статуковото ще има и още и още все нови избори :)
 
Мене ме устройва "доживотни годишни избори" ахаха
Така ще ги е горе-доле шубе и ще са по-послушни :) А 150млн на година е мега тънката цена за тая екстра, по-добре от 5-8млрд гепенсон - стандартното познато положение ;)
 
А въпроса от вчера, като шега беше
"е може ли два пъти в годината да има ден за размисъл?" :D
 
Нормално е да има избори до дупка. На хората им писна, а вече Тиквун не може да манипулира резултатите както си иска, така че ще се съобразява с другите. Правителство няма да има поне до година март месец, според мен.
 
А честито! Радев клекна на ДПС. Декларациите на незнаещите български в Турция ще се попълват извън секциите от активисти, реши подчинената на президента по закон ЦИК следобед.
Е, все пак си кандидат-президент и без ДПС няма да повториш.
 
Последно редактирано:
Нормално е да има избори до дупка. На хората им писна, а вече Тиквун не може да манипулира резултатите както си иска, така че ще се съобразява с другите. Правителство няма да има поне до година март месец, според мен.
Абе не е нормално това какъв е смисъла от избори до дупка? В Германия се разбраха и направиха правителство 7 партии!
 
Тук няма как да се разберат щото е пределно ясно, че пак един ще води хорото.. Просто да си ходи, па ръченицата и без него ще се върти :)
 
От притеснение да не съсипя безценната машина на Президента, не успях да мушна картата :)
Ама някакъв услужлив човек веднага цъфна до мен, тикна я в дупката и каза 'Видя ли, че не е толкова страшно!'
 

Горе