Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Вече два месеца едно и също. Гръмки сигнали за корупция и злоупотреби. А после:
 
Абе корупция и злоупотреби има 100%, естествено тва дето прави служебното правителсто си е чист негативен ПР и бълва по 100 лъжи в минута. Корупция и злоупотреби ще има без значение кой ни управлява, бъдете сигурни.

Схемата е някак да живеем по-добре всички, или поне да живеем достойно до някаква степен, но истината е, че скоро нищо добро не ни чака особено с този фрагментиран парламент.

Герб са зле, другите са 10 пъти по-зле, тва е, сори. Избирайте, гласувайте, плюйте, врякайте, но към днешна дата това е обективното положение, драги приятели. Ще се радвам тези другите уж "новите" да вземат управлението и да покажат, че България може повече, че можем да живеем по-добре всички. Но определени неща и факти ми казват и показват - НЕ, това е лъжа. Нека спечелят, нека управляват, да изкарат пълен мандат и да направим оценка. Но не 4 години да слушаме за предишните, 1-2 месеца ок, но след тва е време за работа, нали уж това е идеята на всяка партия да влезе в управлението?

Дано после не се чувствате излъгани всички за пореден път. Общо взето ситуацията е такава, че всеки път българинът гласува с идеята, абе по-зле няма как да стане. Ей и тука чета коментари - абе по-тъп от тоя нема, по-зле нема. Историята показва, че всъщност става все по-зле, избираме все по-грешно и все по-тъпи и в карйна сметка винаги сме на...

Специално за привържениците на ДБ, понеже повечето от тях се интересуват от политика от много скоро и са ми наборчета, да им напомня, че и преди ДБ сме имали много умно говорещи политици. В резултат на тяхното управление се роди Боко, който ни управлява вече 10 години, тъй че нищо ново. Едно са хубавите приказки и намерения, друго са реалностите.

Дано пък тоя път тръгнем нагоре, един път поне да уцелим с избора си.
 
Супер тъжно е, че сме така разделени в момента, всеки вярва на неговите и скача на нож срещу другите. Това не е добре и нищо хубаво не ни чака така. Най-добрата агитация за избори са резултатите, когато държавата стигне до теб и ти видиш, че нещо в твоята микросфера се променя към добро. Тогава ще подкрепиш, този който е имал принос към това по-доброто. Няма нужда от изчегъркваяния и простотии, цялата тази негативна кампания отвсякъде е пълен срам за всички участници в нея, от всички страни. Всички са като озлобени кучета чакащи да грабнат кокала. Няма сблъсък на идеи, няма нищо, има само очерняне на противниците. Герб няма да изчезне, защото я очернят другите. Ще изчезне само и единствено тогава, когато се появи партия, която управлява по-добре. И хората живеят по-добре. Тогава няма да има нужда от изчегърквания, защото никой няма да се сеща за предишните, ще подкрепи тези, от които е доволен, дори и без допълнителна агитация.

Наистина ще е хубаво да видим алтернативата и какво може тя, ако се справят наистина може да се случи нещо хубаво за България. Но мислите ли, че някоя партия конкретно има добри намерения (да живеем по-добре, да сме по-богати, да сме икономически развити) и има ли възможност да ги осъществи?

Ако да, кажете ми коя е тази партия. Аз виждам само едно да махнем едни хора и да сложим наши, да смажем и смачкаме едни, за да сложим други. Нищо градивно.
 
На разплутите от чалга мозък не им направи впечатление интерюто на Слави, че ще дойде време на Инстанбулската конвенция, ама явно и останалите партии са се либерално оджендърили.
 
Слави е пълен смех, но си го заслужаваме и него и тиквата и оня с големия нос Бойкикев, и кречеталото пчела Майче и и оная мумия Нинова, та дори до престъпника Божков. Хаха всичко си заслужаваме, на нас българите не ни трябват врагове, с интелекта си, мъдрите избори и омразата един към друг си се самопрецакваме редовно. Стигнали сме до там, че най-нормалната партия изглежда ДПС. Изводите си ги правете сами :D

П.П. Забравих и патриотите ни, дето са патриоти баш кат тия от "Немили-недраги" на Вазов.
 
Тия новите гений бтв, дето плюха против вируса, ваксините и маските, що сега се опитват да тормозят хората да се ваксинират и пари да им дават. Много странно обърнаха палачинката. Дано поне направят, така че за да ходиш на работа пак да ти искат ваксина, така ще мога да си работя от вкъщи кеееф.
 
Чудя се, кои от герберутките в темата (прикритите или явните) са ми по-симпатични. :)

Бъдете живи и здрави. И това ще мине. И животът ще мине...
 
Тия новите гений бтв, дето плюха против вируса, ваксините и маските, що сега се опитват да тормозят хората да се ваксинират и пари да им дават. Много странно обърнаха палачинката. Дано поне направят, така че за да ходиш на работа пак да ти искат ваксина, така ще мога да си работя от вкъщи кеееф.
Брат. Мани ги медиите. Това са машинки, които се управляват от тези, които им пълнят джобовете. Няма такова животно като независима медия. И никога няма да има. Специално бТВ и Нова телевизия са най-големите издънки и като чуя някой да ми обяснява как било така, защото по новините го бил чул, ми идва да го бръмна между веждите. "Били го казали по телевизията". Да. И мозъка спира да мисли натам. Вече е сигурен, че е така и край.

Колкото до панаира с арестуваните за търговия с гласове, всяко чудо ще е за 3 дни. Поне хубавото е, че се вдигна шум и може би някой някъде може да се е стреснат. Но партиите, замесени в това са ясни, имат си прокурор марионетка и ето то крайния резултат - няма осъдени, няма заключени. Има само цирк.
 
А аз медии не гледам почти, за тв не ми остава никакво време. Тук-там видя някоя статия в нета и основно разчитам на лични впечатления от хора вътре в нещата, за да си изграждам позиции.
 
Неправо не е за вярване или са толкова тъпи или още повече. И малките деца знаят, че се купуват гласове и то от всички партии и схемите и продаващите се знаят. А идиота Бойко Рашков хваща само невинни хора, които насичкото отгоре и ще съдят държавата сега за пари.

Кмета на Герб се оказаха невинен, човека го държали 23 часа в ареста заради схема с имена за сватба с нарисувани маси, поне ще изкара малко пари с добър адвокат. Другия пък събирал подписи за входа...

Дано, поне прокуратурата да са си свършили работата с кмета на Гурково от ДПС е(не че му пука за партията и от ИТН да беше пак щеше да си е измамник феодал е там :)
 
Последно редактирано:
Неправо не е за вярване или са толкова тъпи или още повече. И малките деца знаят, че се купуват гласове и то от всички партии и схемите и продаващите се знаят. А идиота Бойко Рашков хваща само невинни хора, които насичкото отгоре и ще съдят държавата сега за пари.

Кмета на Герб се оказаха невинен, човека го държали 23 часа в ареста заради схема с имена за сватба с нарисувани маси, поне ще изкара малко пари с добър адвокат. Другия пък събирал подписи за входа...

Дано, поне прокуратурата да са си свършили работата с кмета на Гурково от ДПС е(не че му пука за партията и от ИТН да беше пак щеше да си е измамник феодал е там :)

Като гледам каква жалка пропаганда бълваш :D

 
Айде да минават вече тея избори, че ми се повръща от някой хора вече. Пуу, бати гладните тролове, да ви приседнат стотинките дано. Да си прибирайте психопата с жълтата фланелка, търбух като на торбалан и мазни крадливи кунки в джобчетата пълни с пачки. В неделя с кеф ще ви честитя 10-те процента, дето със зор ще вземете. Бах тая гняс отвратителна...
 
Брат. Мани ги медиите. Това са машинки, които се управляват от тези, които им пълнят джобовете. Няма такова животно като независима медия. И никога няма да има. Специално бТВ и Нова телевизия са най-големите издънки и като чуя някой да ми обяснява как било така, защото по новините го бил чул, ми идва да го бръмна между веждите. "Били го казали по телевизията". Да. И мозъка спира да мисли натам. Вече е сигурен, че е така и край.

Колкото до панаира с арестуваните за търговия с гласове, всяко чудо ще е за 3 дни. Поне хубавото е, че се вдигна шум и може би някой някъде може да се е стреснат. Но партиите, замесени в това са ясни, имат си прокурор марионетка и ето то крайния резултат - няма осъдени, няма заключени. Има само цирк.

Ефект има, за първи път от много години във Варна нищо не чувам за купуване и продаване. Нищо не се говори. И да има е при много капсулирани общности, където нищо не излиза извън тях. Чак странно...
 
Бах тая гняс отвратителна...
С уточнението, че цялата гняс в момента идва от служебниците. :)
Кажи какво стана например с подслушването на политици, дето ни занимаваха всички медии повече от месец?
 
С уточнението, че цялата гняс в момента идва от служебниците. :)
Кажи какво стана например с подслушването на политици, дето ни занимаваха всички медии повече от месец?

Не ме занимавай с простотиите си, трол!
 
 
С уточнението, че цялата гняс в момента идва от служебниците. :)
Кажи какво стана например с подслушването на политици, дето ни занимаваха всички медии повече от месец?
Служебното правителство направи повече отколкото тия мишки за 12 години. Като начало махнаха всичко прогнило по високите постове. Някой отидоха на прокурор, където ще ударят на камък по ясни причини.
 
Все още няма нареждане на ЦИК, декларациите в Турция да се попълват лично и на място в избирателните секции.
Защо ли? Защото почти никой не може да си напише имената и данните на български.Та за кого работи Славчо...
 
Все още няма нареждане на ЦИК, декларациите в Турция да се попълват лично и на място в избирателните секции.
Защо ли? Защото почти никой не може да си напише имената и данните на български.Та за кого работи Славчо...
Тулупа какво прави при падишаха на Турция?
 

Горе