Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Както казах преди няколко страници - избори до дупка. Друг вариант няма. Нека да видят кавалите, че ще са последна дупка, а не незаменими, за каквито се имат.
В смисъл искаш да върнеш ГЕРБ на власт?
 
Да бе да, я провери преди да се изказваш, виж колко е била кат бройка, виж сега колко е ;) Немаш грам спомени според мен, в момента просто преписваш тролски мнения, каквото и всъщност правиш изобщо в тая тема още отначало...преписваш, копираш, ровиш из целия нет, цитати даваш.. изобщо да беше станал копирайтър некаф, да има реална полза от теб, щото за трол не ставаш :)

И кво общо има бройката депутати..? Цялата държавна администрация в момента е гербаджийска, ще спориме ли.. :)
Иначе тва са грамотни хора, почти всички работят на компютър, пък всички си клатят краката..сметай кат гепнат дир-а, кво се случва :D:D:D
Дай да спорим а? Коя администрация е на ГЕРБ а? Те смениха всички началници на всички държавни дружества и фирми и по-какъв начин можеш да накараш някои да гласува за теб? Ще ги уволниш ли? Ами нали ако ги уволниш и вече няма да гласуват за теб и ако си разчитал само на тях си аут от играта. И ти остават само Общините, ама то там пак сложна, те са едни кокошарници, клюкарници сигурно са на нож всеки с всеки как ще ги накараш да гласуват? Глупости на таркалета, то един натиск да си общински служител, смях....

Ама се тая, дано приемат този кабинет много ми харесват политиките, дано :) Но ако не друго, то в парламента ще е най-добрата комедия за гледане!
 
Предвещаните от гроб 120 хиляди гласа от Турция за ДПС заради тройно повечето секции се оказаха общо 26 487. Те са само с 6610 повече от отчетените на изборите на 4 април, показват изчисления на база 100% обработени протоколи от парламентарните избори на 11 юли.

Тъпин и компания, как ще коментирате тая долна лъжа, дето я прибутвахте преди изборите? Дори ментора на Тиквата - падишаха на Турция не можа да ви помогне, толкова сте жалки....
 
Предвещаните от гроб 120 хиляди гласа от Турция за ДПС заради тройно повечето секции се оказаха общо 26 487. Те са само с 6610 повече от отчетените на изборите на 4 април, показват изчисления на база 100% обработени протоколи от парламентарните избори на 11 юли.

Тъпин и компания, как ще коментирате тая долна лъжа, дето я прибутвахте преди изборите? Дори ментора на Тиквата - падишаха на Турция не можа да ви помогне, толкова сте жалки....
Ами като добра новина така ще го коментирам :) Това, че не е станало не означава, че не е можело да стане нали? Ти да не би да искаше да стане и да имат 100 000 гласа от там а?
НО е супер новина! ДПС е партия която няма място в България!
 
Ами като добра новина така ще го коментирам :) Това, че не е станало не означава, че не е можело да стане нали? Ти да не би да искаше да стане и да имат 100 000 гласа от там а?
НО е супер новина! ДПС е партия която няма място в България!
Само го споменавам, че го забелязах, че беше основна мантра на Тиквата. А и тъпина ни наду главите как Радев е позволил декларациите, с което помага на българските мисюлмани в Турция да гласуват.

Отделно ви тука на умрало, а то гласовете от Турция са за гроб и ДПС. :)
 
Всичко общо отдавна е взето нандолини ;)
Тоя няма нищо общо нито с Дянков, нито с осраните приватизации. Изобщо не си в час! Провери по време да двете единствени тогава големи приватизации, какъв е бил тогава, тая за бтк и тая за булгартабак. И ти ровиш и дерзаеш из нета май май, определно това не са твои мнения аааа ПРЕПИСВАЧКА такава :D:D:D

Ма дали па преписвам или просто се позовавам на обществено достъпна информация?


Само не ми обличай тоя недоклатен гном в бяла ризка, че ми идва ту мъч творческият ти ентусиазъм.

Общото между гнома и постната пица е изказването на първия, че "постната пица" е била добър бюджет. Илюстрирам ти икономическите познания и концепцията, която ще следва запъртъка ако НЕДАЙ БОЖЕ стане премиер.

@biaaro, не вярвам, че дългия има за цел да държи тулупа извън властта. Не му вярвам за абсолютно нищо!

В политиката е нужна почтеност, особено сега, а не дребни селски тарикатлъци. Най-мразя дребни тарикати, които потриват доволно ръце и си казват "ебаси как ги преебах".

Дано греша и вие сте прави, но не съм оптимист. :)
 
СорЕ, ама търсиш магаре за космос.
Представиха логото на Българо-северномакедонската космическа агенция формирана по инициатива на ИТН!

217572302_4102596449817606_721199149009391242_n.jpg
 
Предишният служебен премиер на Радев, проф. Огн. Герджиков:
Защото са или неграмотници, или са идиоти. Аз нямам друг отговор. Не може нашата държава да се управлява по този начин. В 21 век ние по този начин да отстраняваме ръководните кадри на болниците и каквито ще да са, не само на болниците. Има си ред. Спазвайте реда, бе, господа! Побеснявам, когато виждам какви безобразия се вършат в нашата мила родина.
Ако някой се има за по-умен от Герджиков, моля да коментира.

А и синдикатите се включват срещу случайниците:
 
Предишният служебен премиер на Радев, проф. Огн. Герджиков:

Ако някой се има за по-умен от Герджиков, моля да коментира.

А и синдикатите се включват срещу случайниците:

Аха, разбирам. Един път хората на крадливия цар са лоши, друг път са добри. Както дойде.... Много добра курвенска стратегия, браво! Чакам с нетърпение да се разправят и с генерал Годжи :)
 
Той всъщност Балтов е виновен единствено за инспекцията на магистрали в пика на пландемията, за което едва ли е толкова виновен. На някои "предложения" не може да се откаже. Наистина положението започна да прилича на 10 семптември '44г.

Тъпото е, че ще го върнат, но преди това му слагат ореол на мъченик. Няма директор на болница, НЯМА, който да не е замесен в злоупотреби. Такава здравна система го предполага.
 
Избори до дупка с едни и същии грачи не е решение.
Сега не знам колко %-та е била избирателната активност но следващиия път ще е наполовина и накрая някой ще удари кйоравото с малко гласове.
 
Избори до дупка с едни и същии грачи не е решение.
Сега не знам колко %-та е била избирателната активност но следващиия път ще е наполовина и накрая някой ще удари кйоравото с малко гласове.
По-скоро сега е ниска, заради отпускарския сезон. Глупаците ако направят следващите избори по Коледа гледай тогава избирателна активност. На всички ни стана ясно, че ЦИК така са преценили, за да може по-малко обикновени хора да гласуват, а здравите ядра на скапаните партии да си упражнят правото на глас. И така и стана. Поредното доказателство, че такива организации са напълно безсмислени и никой от там не може да си оправдае заплатата.

Друг е въпросът, ако ГЕРБ са решили така, продиктувано от тях. И пак изводът е, че тия заплата не заслужават. Нищо не става от тях. За жалост това е положението. Трагично.
 
На всички ни стана ясно, че ЦИК така са преценили, за да може по-малко обикновени хора да гласуват
Изборите се насрочват с указ на президента, който пък е любимец на “протеста”. Да му потърси “протеста” отговорност, ако не харесва датата избрана от него.
 
На всички ни стана ясно, че ЦИК така са преценили
Не! Само на теб не ти стана ясно, че датата на предсрочните избори е заложена в конституцията и с нея се съобразява президентът, когато ги насрочва. ТОЙ, А НЕ ЦИК насрочва нови избори след разпускането на парламента. :)
 
Изборите се насрочват с указ на президента, който пък е любимец на “протеста”. Да му потърси “протеста” отговорност, ако не харесва датата избрана от него.
Дрън-дрън тролски смешки. Конституцията казва СЛЕД 2 (ДВА) МЕСЕЦА от предстрочното разпускане на парламента. Който и да е президент няма свободата да насрочва избори, когато му е кеф. Насрахте се вече с тоя президент.
 
Изборите се насрочват с указ на президента, който пък е любимец на “протеста”. Да му потърси “протеста” отговорност, ако не харесва датата избрана от него.
Това го дъвкахме вече. :) ЦИК е институцията, която наблюдава и организира провеждането им. Датата няма значение, ако всеки имаше шанс да гласува и от Марс, без да си мести настоящия адрес. За мен изцяло вината е там и цялата им бюрократска помия, която даде и отражение на избирателната активност.
 
ако всеки имаше шанс да гласува и от Марс, без да си мести настоящия адрес.
Актуалният настоящ адрес е задължение на всеки гражданин. Неспазването му се наказва с глоба.

Аз лично гласувах по настоящ адрес, а заявление за това подадох онлайн. Отне ми три минути.
 
Не! Само на теб не ти стана ясно, че датата на предсрочните избори е заложена в конституцията и с нея се съобразява президентът, когато ги насрочва. ТОЙ, А НЕ ЦИК насрочва нови избори след разпускането на парламента. :)
Ама проблема не е датата бе хора, логистиката е. Бюрократщината, заляла цялата държавна администрация. Хората като имат избор е друго. Като нямат, седим и се тюхкаме как човека, чакаш цяла година отпуската си не се е върнал или сменил адреса, за да гласува за тези толкова изявени политически партии.
 
Актуалният настоящ адрес е задължение на всеки гражданин. Неспазването му се наказва с глоба.

Аз лично гласувах по настоящ адрес, а заявление за това подадох онлайн. Отне ми три минути.
Аха. А ти деца имаш ли? Опитай се да си смениш адреса и после да си го върнеш. След като дойде време да избираш детска или градина звънни да кажеш какво е станало. :)
 

Горе