Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
ВСИЧКО, КОЕТО Е ЗАПОЧНАТО ПО ВРЕМЕ НА ГРОБ, ТРЯБВА ДА БЪДЕ ЗАВЪРШЕНО! Това са думите на министърката.
Това са думите на Комитова, ама само половината от думите. Продължението:
''Най-скъпият строеж е незавършеният. Но няма пари. Трябват още 1.5 милиарда. Затова дадохме заповед за спиране на строежите и ремонтите, с цел да не стартират новите проекти. Няма пари. Не ме убеждавайте точно мен, че трябва да продължат, но няма пари.''
 
Последно редактирано:
Коментирай ти държавната измяна, за която стана въпрос по-рано днес. Мръсния предател го разкриха! Да се договориш с падишаха на Турция, да увеличи натиска по границата, че да излезе, че само тиквата е в състояние да ни пази от пришълци. Това е държавна измяна, за която се лежи до живот. Да се договаряш с чужд управник във вреда на собствената си държава, това само един е способен да го направи. Ти знаеш кой.
Нещо си чел във фейса ли?
Ченгето Рашков на изслушването в НС отрече това, след въпрос на БСП.
Аман от комунистически срутища.
 
Последно редактирано:
Чакам герберутките да намерят компромат за проекто - премиера на и т.н. Няма да е лесно, при положение, че е абсолютно никой. :)
 
Чакам герберутките да намерят компромат за проекто - премиера на и т.н. Няма да е лесно, при положение, че е абсолютно никой. :)
Е като е никой по-добре ли е :) Бай Шиле :)

Да те светна продава шнорхели и водолазни пособия в Америка през платформи за търговия :) Въпроса е, че туриха там след като 1 час преди мандата махнаха адвоката от Пловдив :)
 




И това не са гербери.
Да не са хората на прокопиев дето ходят и подир ГЕРБ да скандират случайно :) че те са на щат там :)
 
- Ало, Пламене - в София ли си? Искаш ли да станеш премиер?
- Еми, айде - добре.

е така е било горе-долу май :)
 
- Ало, Пламене - в София ли си? Искаш ли да станеш премиер?
- Еми, айде - добре.

е така е било горе-долу май :)
- Ало, Ристо Иванов ли е?
- Да, на телефона.
- Метни едно рамо за Пламенчо де.
- Чакай да питам БСП и тогава.


ДБ = БСП.
Уви, доста народ им се върза.
 
Абе тоя Пламенчо да не е колега от форума? ;) Нали предприемач бил уж. Банко? :)
 
- Ало, Ристо Иванов ли е?
- Да, на телефона.
- Метни едно рамо за Пламенчо де.
- Чакай да питам БСП и тогава.


ДБ = БСП.
Уви, доста народ им се върза.
Както ти 12 години се връзваше на мутрата, че работи за България ли? :)
 
Радев, от къде ни го натресе този:
„Той е измамник, но е много, много умен. Изключително умен. Инвестирахме 15-20 милиона евро, за да разработим софтуера, имахме между 30 и 50 програмисти в България. Не измами само мен, а и свои приятели. Аз бях глупав и наивен, и му повярвах. Той заедно с няколко програмисти взеха кода и заминаха за Китай и го продаде на китайското правителство, след като аз намерих тези клиенти. Софтуерът беше собственост на компанията, а той просто го взе и го продаде сам“, заяви Мортен Лунд пред bTV."
 
Да не са хората на прокопиев дето ходят и подир ГЕРБ да скандират случайно :) че те са на щат там :)


Има една дебела лелка с тениска на Божков. Да плащат на по-младички и жизнени, когато ще гонят чалгарите, че в тази жега ще колабира някой.

И същата групичка при Магарешки "протестиращи".

 
Последно редактирано:
Седи ли още кандидатя за премиер или вече го смениха? В движение съм цял ден и не внимавам с политиките.:)

- Каква е тази опашка, Джеймс?
- Кандидат-премиери на Слави, сър!
- Много е дълга, Джеймс?!
- Дълга, но върви бързо, сър!
 
Не е интересна политиката в тая жега.. по-интригателни сега, са разни жинчета и маргаритки :) В момента само куците тролове бръмчат ;)
 
ахахаха са сметай поне до 20-ти септември никой няма нищо да пише :) Кой си признава, че е куц трол, сички са висшата лига, моля ти се :D:D:D
Не съм вервал, че текваз умрела галимация ще проработи... ма явно съм подценил родното тролско достойнство :p:p
 

Горе