Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

• ГЕРБ – СДС

• ИМА ТАКЪВ НАРОД

• БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

• ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

• ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

• ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

• БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

• БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

• АТАКА

• ВЪЗРАЖДАНЕ

• РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

• Всички са маскари. Няма да гласувам!

• Друга партия

• БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ

Резултатите ще са видими само след гласуване.

tedkata_m

Well-Known Member
Мача не е свършил, тепърва предстои интересното. Играта за тулупа свършва при Бай Ставри, точно тогава ще е най-смешното :)
Едно и също мелиш, тоя бай Ставри се изтърка. Смени плочата.

biaaro

Well-Known Member
И съвсем случайно децата на Янев работят в БЕХ и Булгаргаз.

Е, и? Викаш да връщаме крадливия простак, така ли? Щото децата на Янев работели.... Виждаш ли се какви глупости пишеш? Тедката ли те научи да пиеш от Обет и тебе бе? :eek:

tedkata_m

Well-Known Member
Е, и? Викаш да връщаме крадливия простак, така ли? Щото децата на Янев работели.... Виждаш ли се какви глупости пишеш? Тедката ли те научи да пиеш от Обет и тебе бе? :eek:
Биарка, излагаш се яко. Всички видяха некадърието на "новите". Признай поне веднъж, че се осраха. Ама без да намесваш Бойко ако въобще ти е възможно.

tipin

Well-Known Member
Тео Ушев: Не ме интересува какъв екип ще има това правителство. Но ако бъде избрано, ще бъда първият, който ще извика - "Оставка, мутро! Взимай си бездарните сценаристи и музиканти и се омитай с балета си в крайпътното заведение на Учиндол - където ви е мястото."

Последно редактирано:

nandibandi

Well-Known Member
И съвсем случайно децата на Янев работят в БЕХ и Булгаргаз.
Ама са започнали работа там, щото татя им работи служебен премиер или е заварено положение? Има разлика, нали знаеш. И точно вие, дето вашите свалиха толкова ниско нивото, да търсите косури е смешно. Спрете се. Вие не можете да видите почтеност дори ако ви удари по ваксинираните наплашени кратунки. ;)

biaaro

Well-Known Member
Биарка, излагаш се яко. Всички видяха некадърието на "новите". Признай поне веднъж, че се осраха. Ама без да намесваш Бойко ако въобще ти е възможно.

За кои новите говориш? Ако визираш Славчо, друго не съм и очаквал. Неговата роля беше да разкара свинята по-далеч от власта, друга роля няма за него в тая игра. Единствения правилин ход беше да предложат служебното правителство, не го направиха, че и почнаха да плюят, с цялата си наглост. Да се махат, отиваме на избори....

Друг е въпроса, че който и да е, ще е по-добре от тулупската мафия.

tipin

Well-Known Member
Ама как яко му го каза на Рашков, а? С гол гъз таралеж ще мачка....
Преди седмица Б. Рашков: "Още днес ще дам доказателства за подслушванията, с които два месеца правихме предизборна кампания на президента срещу ГЕРБ."
Хайде, бе Рашков! Кога ще дойде твоето "днес".

tedkata_m

Well-Known Member
За кои новите говориш? Ако визираш Славчо, друго не съм и очаквал. Неговата роля беше да разкара свинята по-далеч от власта, друга роля няма за него в тая игра. Единствения правилин ход беше да предложат служебното правителство, не го направиха, че и почнаха да плюят, с цялата си наглост. Да се махат, отиваме на избори....

Друг е въпроса, че който и да е, ще е по-добре от тулупската мафия.
Ти си болен, отново спомена Бойко. Кво служебно бе, на комунистите ли? Ти си по-голям комунист и от БСП.

tedkata_m

Well-Known Member
Преди седмица Б. Рашков: "Още днес ще дам доказателства за подслушванията, с които два месеца правихме предизборна кампания на президента срещу ГЕРБ."
Хайде, бе Рашков! Кога ще дойде твоето "днес".
Няма да има днес, нито утре, защото такива няма.

biaaro

Well-Known Member
Ти си болен, отново спомена Бойко. Кво служебно бе, на комунистите ли? Ти си по-голям комунист и от БСП.

Никой не е по-голям комунист от Бойко Борисов, в никоя партия няма повече бивши и настоящи комунисти от гроб. Трябва ли за двадесети път да ти обяснявам защо?

tedkata_m

Well-Known Member
Никой не е по-голям комунист от Бойко Борисов, в никоя партия няма повече бивши и настоящи комунисти от гроб. Трябва ли за двадесети път да ти обяснявам защо?
Болен си, лекувай се наистина.

madgooglebot

Well-Known Member
Ама виж са колко са смели троловете, как окупираха темата само :) А по едно време се беха скрили като мишоци :D Само седат и дебнат некой цветен компромат некъде да излезе, и изкачат из секви дупки на пълчища ахахаха Страшни сте..страаашни! Анализатори, специалисти.. Тва е то - "трохи и зрелища" Скоро боко пак че ви ги подмета :)

tedkata_m

Well-Known Member
Ама виж са колко са смели троловете, как окупираха темата само :) А по едно време се беха скрили като мишоци :D Само седат и дебнат некой цветен компромат некъде да излезе, и изкачат из секви дупки на пълчища ахахаха Страшни сте..страаашни! Анализатори, специалисти.. Тва е то - "трохи и зрелища" Скоро боко пак че ви ги подмета :)
Кви тролове бе, Смешко. БСП убиха дядо ми, а ти ми ги хвалиш. Винаги ще съм против тях, каквото и да правят.

biaaro

Well-Known Member
Кви тролове бе, Смешко. БСП убиха дядо ми, а ти ми ги хвалиш. Винаги ще съм против тях, каквото и да правят.
Добре бе, след като бащата на тиквата е бил подполковник от милицията, толкова ли е трудно да събереш 2 и 2? Като мразиш едните, що не мразиш и другото им лице? Това едни и същи хора!

madgooglebot

Well-Known Member
БСП убиха дядо ми
БСП или БКП ?? Щото двете нема много общо, по скоро ГЕРБ има в пъти повече общо с БКП
+ това не виждам къде хваля БСП, още повече БКП.. ти се връщаш към това време, не аз

madgooglebot

Well-Known Member
ахахаха е какво е ГЕРБ бре пичос, КАКВО е герб... същата, даже много по-коварна измет. Бах, ти верно си яко зобми интерграле :D

nandibandi

Well-Known Member
БСП убиха дядо ми, а ти ми ги хвалиш.
Лично Корни ли го уби или предишното ръководство - Станишев??? :eek:

Освен това, да те питам - с какво животът на дядо ти е по-ценен от този на стотици хиляди избити от фашистката власт??? Ти имаш ли представа в каква мизерия е живял българският народ по времето на монархо-фашизма??? Дядо ми е бил партизанин, а баба ми ятак. От тях знам как са чакали на реката чорбаджийските деца да пуснат неоглозган резен диня, за да хапнат и те. Комунистическият режим е основен източник на прогреса в България, след възрождението - въпреки всичките си кусури, заради които не искам днес да се връща отново. По-голямата част от населението е спечелила от този режим.

И това, че ти мразиш нещо не го прави непременно нещо лошо. Аз пък мразя фъ-къ левски, ама отборът си има фен маса, така че кво значение има?

Горе