Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
1677955578302.png
 
Тази на касетофон ли записва?
Не знам ама ако съм на твое място (и предвид досегашния й профил), не бих й разкривал чувствата си по телефона.

Имам спомени че тя предостатъчно хинтове ти даде какъв е правилния подход, т.е. с тъпи подмятания няма да стане работата.
 
На миналите избори гласувах за Възраждане. Но в последно време прекалено про-руска им е риториката. То си се знаеше, че са про-руснаци де. Но Копейката ако искаше да има по-висок процент, трябваше малко да намали про-руските си действия и да наблегне на про-българските.
По принцип харесвам Ива Митева, но ще гласувам за нея само ако има шанс да влезе в парламента, ако няма шанс пак ще е за Възраждане, то няма за кой друг.
 
На миналите избори гласувах за Възраждане. Но в последно време прекалено про-руска им е риториката. То си се знаеше, че са про-руснаци де. Но Копейката ако искаше да има по-висок процент, трябваше малко да намали про-руските си действия и да наблегне на про-българските.
По принцип харесвам Ива Митева, но ще гласувам за нея само ако има шанс да влезе в парламента, ако няма шанс пак ще е за Възраждане, то няма за кой друг.
Мани им настроението, гледам им действията. Доста неадекватни включвания. Гледахме го и преди този сценарии с Волен, патриоти, не знам какво и в историята. ;)
 
По принцип харесвам Ива Митева, но ще гласувам за нея само ако има шанс да влезе в парламента, ако няма шанс пак ще е за Възраждане, то няма за кой друг.
Много симпатична на пръв поглед, само 1 интервю съм й гледал, ама като я заслушах какъв демидж контрол се опитваше да прави на пръдливата си (екс?) партийка... и си пасувах.

То и трудно й се разбира какво говори, интонацията й е някаква напевна и е изтощаващо да я слушаш по-продължително време.
 
Последно редактирано:
Не знам ама ако съм на твое място (и предвид досегашния й профил), не бих й разкривал чувствата си по телефона.

Имам спомени че тя предостатъчно хинтове ти даде какъв е правилния подход, т.е. с тъпи подмятания няма да стане работата.
Направи си реклама, според мен. Не си я представям като Мишел от съпротивата с два куфара шпионска техника, ама кой знае. Ти заради мен ли започна да тролиш по-елегантно или това е някакъв етап в развитието ти по принцип?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
1677987734786.png
 
На миналите избори гласувах за Възраждане. Но в последно време прекалено про-руска им е риториката.
На мен ми стигна, че искал да върне субсидията както мина предизборната му кампания 2017, ако мине процент, ама закона не му позволявал:
 
На мен ми стигна, че искал да върне субсидията както мина предизборната му кампания 2017, ако мине процент, ама закона не му позволявал:
Абе ГРОБ и тесни ..... му е майката. ;)
 
Малко за въпросната Деница Симеонова... :D


... и типичните ПП симпатизанти с шареното знаменце :)
 
Последните дни на другарите. Голям рев пада
leonardo-dicaprio.gif
 
България е една възродена и то изкуствено държава от Русия. Още щяхме да подмиваме ташаците на турците, ама сега подмиваме на европейците. България умря много отдавна. Пенсионер в кома, чакащ да му изключат системите.
 
  • Like
Реакции: Vbb
България е една възродена и то изкуствено държава от Русия. Още щяхме да подмиваме ташаците на турците, ама сега подмиваме на европейците. България умря много отдавна. Пенсионер в кома, чакащ да му изключат системите.
Този е пълен олигофрен. Тези татуси говорят много за умствения багаж. И всичко това снимано от руската му кола с руския му телефон. Глупак пълен.
 
Интересна дата са избрали за "деня на размисъл". Чудя се дали посланието е да гласуваме "като на майтап" (защото така и така малко след това ще има нови избори) или пък "за който и да гласувате, пак ще си правим майтап с вас".... :rolleyes:

Един вид Продължаваме Първоаприлската въпреки (евентуалното) априлско(то) въстание хахахах.
 

Горе