Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
1678170655003.png
 
@VbbAgency , защо се смееш. Този не беше ли от честните? :D
от честните??? Ако разкажа това което знам за него ще му дойде да се скрие от полезрението на всички ... бил ми е клиент.
Единственото му положително качество е , че с него се работи лесно и е директен като става дума за далавера... казва си всичко директно кое за какво му трябва и иска консултация как да скрие сметки в офшорни компании.
 
от честните??? Ако разкажа това което знам за него ще му дойде да се скрие от полезрението на всички ... бил ми е клиент
Туряй кръста 3 пъти амин и във гроба... туй е политическата съдба на въпросния гУсуин...
 
от честните??? Ако разкажа това което знам за него ще му дойде да се скрие от полезрението на всички ... бил ми е клиент
Не държа да знам, но май голяма мизерия и той сътвори, дори не съм сигурен защо се връща на политическия фон. :)
 
Не държа да знам, но май голяма мизерия и той сътвори, дори не съм сигурен защо се връща на политическия фон. :)
всичко е за пари.... пари от спонсори на които обяснява , че е нужно да инвестират в него за изборите пък той ще им се отблагодари подобаващо. Има дар слово човека и умее да убеждава.
 
всичко е за пари.... пари от спонсори на които обяснява , че е нужно да инвестират в него за изборите пък той ще им се отблагодари подобаващо. Има дар слово човека и умее да убеждава.
XAXAXAXAXAXAXXAXAAXAXAXAXAXXAXAX
 
Не държа да знам, но май голяма мизерия и той сътвори, дори не съм сигурен защо се връща на политическия фон. :)
Защото 30-годишните (че и нагоре) не го помнят.

По същата причина изкараха мухлясал исторически боклук като Милен Велчев, Р. Овчаров и Ники Василев да убеждава младежта колко хубаво било да приемем еврото :D

... И защото са доказани продажници, с чиито контакти спонсорите на въпросната кампания така или иначе разполагат :)
 
всичко е за пари.... пари от спонсори на които обяснява , че е нужно да инвестират в него за изборите пък той ще им се отблагодари подобаващо. Има дар слово човека и умее да убеждава.
Че то останаха ли хора, които да му вярват, че и да мислят, че той по някакъв начин ще влезе където и да е в политиката?
 
Че то останаха ли хора, които да му вярват, че и да мислят, че той по някакъв начин ще влезе където и да е в политиката?
единственото нещо което няма да се свърши никога на този свят са балъците.
 
единственото нещо което няма да се свърши никога на този свят са балъците.
Да, и те не са малко. Според мен човека няма шанс да влезе. Прекалено много други като него с по-малко минало си чакат реда. :)
 
Да, и те не са малко. Според мен човека няма шанс да влезе. Прекалено много други като него с по-малко минало си чакат реда. :)
ама на него не му е целта да влиза никъде... казах ти покрай изборите си е осигурил спонсори поне за милион на които е обещал нещо .... така може година напред да не прави други измами :)
 
ама на него не му е целта да влиза никъде... казах ти покрай изборите си е осигурил спонсори поне за милион на които е обещал нещо .... така може година напред да не прави други измами :)
Гениален е. :)

А тези спонсори не чупят ли капачки, ако не си получат обещаното? Да не го четем след изборите в новините по друг повод? :D
 
Гениален е. :)

А тези спонсори не чупят ли капачки, ако не си получат обещаното? Да не го четем след изборите в новините по друг повод? :D
той ги подбира такива дето имат пари , но нямат нужните контакти за чупене на капачки... пък и си е измислил схема за законна измама.
 
Един вагон глупаци кандидати за народни представители, хахахахахахХХХАХАѝХѝХ :D Xaxaxaxaxaxax, весели да са последните ви времена :p
 
той ги подбира такива дето имат пари , но нямат нужните контакти за чупене на капачки... пък и си е измислил схема за законна измама.
Евалата. Цял живот само това да "работиш" и си се уредил. Някои хора имат доста "специална" мисия на този свят.
Понякога се радва, че съм част от този купон. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Горе