Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
А бе тиквата нали искаше да се гласува само на хартия. Сега що ще приемат промени да се гласува само машинно?

@tipin има ли опорки?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Скумрия-Габриел: ще върна мандата изпълнен.

Същата: връщам празна папка...

Майко тия вече са под дъното. Каскета добре си изигра ролята, време е за Оскари.
 
Скумрия-Габриел: ще върна мандата изпълнен.

Същата: връщам празна папка...

Майко тия вече са под дъното. Каскета добре си изигра ролята, време е за Оскари.
станах фен на каскета :) Очакват се големи зрелища
 
Правителство на ротационен принцип - дневна и нощна смяна

348893924_192854983701693_6712302879337386264_n.jpg
 
1684846896121.png
 
Кирил Петков от профила на Лена Бориславова: Ротацията на премиери не е коалиция с ГЕРБ, нямаме си доверие Ако нашите приятели и избиратели са се почувствали ужасно от този факт, се извинявам!
Защо обаче искрено вярвам, че в тази ситуация това е най-доброто, което можем да сторим.
 
Кирил Петков от профила на Лена Бориславова: Ротацията на премиери не е коалиция с ГЕРБ, нямаме си доверие Ако нашите приятели и избиратели са се почувствали ужасно от този факт, се извинявам!
Защо обаче искрено вярвам, че в тази ситуация това е най-доброто, което можем да сторим.
Тя лена не е ли сгодена? Пак ли се праскат :)
 
Тя лена не е ли сгодена? Пак ли се праскат :)
тя отдавна е на Ротационен принцип :) понеделник , вторник и сряда е при Миро , четвъртък, петък събота е при Киро, в неделя е десерт на любовника си :)
 
тя отдавна е на Ротационен принцип :) понеделник , вторник и сряда е при Миро , четвъртък, петък събота е при Киро, в неделя е десерт на любовника си :)
Ех, как не се доредихме и ние 🥳🥳🥳🤫
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Хм, знам ли :) или банковата сметка ;)
може би и двете :) Пък и не си член на Харвардския секс клуб :)
 
може би и двете :) Пък и не си член на Харвардския секс клуб :)
Ти не беше ли член там? Помня че бе отявлен евроатлантик, или?

Но за Харвард няма как да ме приемат, аз съм много начетен за там, ще се комплеКсиРат ;)
 
Ти не беше ли член там? Помня че бе отявлен евроатлантик, или?

Но за Харвард няма как да ме приемат, аз съм много начетен за там, ще се комплеКсиРат ;)
аз евроатлантик? Аз съм Русофил
 
Аз съм Русофил

Ти се явяваш първият автентичен русофил тука значи.

Те и мене набедиха за русо/путино-фил, нищо че грам не ми дреме за Русия.

Евентуално и нандибанди може да е, ама съвсем отскоро.
 
Евентуално и нандибанди може да е, ама съвсем отскоро.
Нема тайни за тоа човек. Така е! :)
 
Кирил Петков от профила на Лена Бориславова: Ротацията на премиери не е коалиция с ГЕРБ, нямаме си доверие Ако нашите приятели и избиратели са се почувствали ужасно от този факт, се извинявам!
Защо обаче искрено вярвам, че в тази ситуация това е най-доброто, което можем да сторим.
Нещо по темата ще кажеш ли тъпунгер? Нали ваще коври плюеха срещу бъдещите си.... Ся кво стана, всички в бардака, а ти и другите тролове най-отпред със свалени гащи.
 
  • Love
Реакции: Vbb

Горе