Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Лайв стрийм - по-доброто шоу

 
Хубаво е да се направи микс от всички гафове в изборния ден.

Неработещите машини не са гаф, а умишлено създаден хаос - мътната вода, в която се лови рибаТА.

По-забавните истории са:

Изборни секции в частен дом и търговски обект.

В някакво село (не е нашето) не си намерили едната урна и импровизирали с кашон - запечатан, подписан, как си му е реда..

Мъж, опитал да гласува с личната карта на жена си, защото дъщеря му скрила неговата. След три часа се върнал изряден и успял да гласува,
 
Между другото, ГЕРБ минаха много евтино тези избори в сравнение с предишните
 
По-забавните истории са:

Изборни секции в частен дом и търговски обект.

В някакво село (не е нашето) не си намерили едната урна и импровизирали с кашон - запечатан, подписан, как си му е реда..

Мъж, опитал да гласува с личната карта на жена си, защото дъщеря му скрила неговата. След три часа се върнал изряден и успял да гласува,
Де а знам, щом това са изведените напред новини, смятай за каква скука става въпрос, което не пречи да е голям хаос и съм убеден че е било голям хаос. 200% все още има комисии, които не са приключили а сега е 12 часа.

Въобще - опитах се да гледам туй-онуй предаване, ама то си ебало мамата, голяма скука, тъй че почти нищо не изтърпях, вървят си от скучно към още по-скучно, даже едно предизборно шоу не могат, или не искат да направят.
 
Всъщност, май трябва да е така, по-скоро
silvia.jpg
 
Последно редактирано:

да си дойдем на думата :D
 
Тези избори за мен не са легитимни. Щом няма 50% избирателна активност.
Трябва да се приеме закон, в който или да са задължителни изборите и в този случай ако повечето хора гласуват с неподкрепям никого, или ако са като тези избори , с по-малко от 50% гласували - то тогава да се случи следното нещо:
Всички които са били в листите да нямат право да се яват на следващите избори!
 
Трябва да се направи като президента, така и депутатите да могат да имат само 2 мандата, не 20 години да търкат столовете в парламента
 
В момента изборите са задължителни, но няма санкция.
По времето на Бойко това беше недопустимо!
 
Последно, влизат ли итн-то?

1680513477736.png
 

продължаваме промяната..
 
''Руското влияние''

1680523516265.png
 
@tipin

Заповядай един аватар, гледам си нямаш. Може да ми благодариш после.

Виж файлът 28644
Щом се вдъхновяваш от това, и разчиташ на персоналните нападки, вероятно си към 13-15 годишен. Като пораснеш ще осъзнаеш, че политиката не са смешните картинки във фейса. То и затова повечето се изненадаха от резултатите от изборите.
 

Горе