Избори за Народно събрание 02.04.2023 г.

Ще гласувам за

  • БСП

    Votes: 0 0.0%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 6 10.5%
  • Възраждане

    Votes: 19 33.3%
  • Има такъв народ

    Votes: 3 5.3%
  • НДСВ

    Votes: 0 0.0%
  • ПП-ДБ

    Votes: 16 28.1%
  • ДПС

    Votes: 1 1.8%
  • Левицата!

    Votes: 2 3.5%
  • Български възход

    Votes: 0 0.0%
  • Ще гласувам за някоя друга партия

    Votes: 1 1.8%
  • Няма да гласувам

    Votes: 9 15.8%

  • Общо гласове
    57
Като фон ми вървят новини:

Чистката в МВР върви с пълна сила. Всички планове, за които чухме в записа на Руди гела, се реализират "къ си му ъ редЪ". Баси наглите мърши, баткооо. Сополството имам предвид. Поне малко можеха да променят стратегията.
 
Учебно помагало за 2-и клас… Добре опечено малоумие!


1692878135748.png
 
И само Гешев е Виновен, а буци така чисто изпран..

1692946743967.png
 
Класика на Борисов:
 
Класика на Борисов:
Алексей беше близък с Петко Татков, ма аз не го познавам..

На тиквун мазните курвенски номерца


 
Специално за тези, които гласуваха за ПП, защото щели да громят ГЕРБ.
При Волгин:
 
Специално за тези, които гласуваха за ПП, защото щели да громят ГЕРБ.
При Волгин:
За съжаление точно при Костов се формира този модел. Богомил Бонев тогава бе почнал да разчиства и да вкарва в ред държавата, когато за свое удобство Костов назначи Емануил Йорданов, който узакони мафиотските структури на тогавашните ОДС(днес ДП).
А като се замислиш как се повтаря историята, днес ГЕРБ са в коалиция със СДС, а ПП с ДБ! Демек ни управлява ОДС, леле за 23 години не сме мръднали и със сантиметър :rolleyes:
 
Какъв казус се обсъжда в поста на Шкварек, че не съм запозната?

Иначе за ''журналистика" в казионните медии не можем да говорим отдавна, като нещата станаха изключително грозни още в зората на ковид истерията.
 
Какъв казус се обсъжда в поста на Шкварек, че не съм запозната?
Коментира детето което са хванали да полага жълти павета. Покрай него са изгорели други работници, които работели без трудов договор. Но родителя на детето (баща му ) не е наказан, че непълнолетния му син е работил пред народното събрание!
 
Коментира детето което са хванали да полага жълти павета. Покрай него са изгорели други работници, които работели без трудов договор. Но родителя на детето (баща му ) не е наказан, че непълнолетния му син е работил пред народното събрание!
За първи път чувам за такъв случай.

Да се знае: децата могат да приемат кастриращи хормони без родителско одобрение, но не и да бачкат.
 
За първи път чувам за такъв случай.

Да се знае: децата могат да приемат кастриращи хормони без родителско одобрение, но не и да бачкат.
Ами случая беше раздухан от масовите медии, които прегърнаха присърце как малкото "цигане"(сега русофобите, ще ме нарекат и расист) работи на толкова крехка възраст, вместо да си играе в махалата(или да джебчийства) тормозен от бащата-изрод, който го кара да бачка за пари. Между другото по думите на очевидеца, който е направил клипа с детето-строител, то се справяло далеч по-добре от възрастните работници, които предимно се почесвали и чудели как да положат някое паве!

П.П. И въпреки това си мисля, че не е редно десет-дванадесет годишните да работят физически труд в работна среда. Да помагат в къщи е едно, но да бачкат в такава среда е друго!
 
П.П. И въпреки това си мисля, че не е редно десет-дванадесет годишните да работят физически труд в работна среда. Да помагат в къщи е едно, но да бачкат в такава среда е друго!
Вие не сте в час бе. Те на 13 се женят, много ясно, че на 10-12 трябва да хване поне занаят, защото за образование под въпрос, как ще изхранва семейство ?
 
Вие не сте в час бе. Те на 13 се женят, много ясно, че на 10-12 трябва да хване поне занаят, защото за образование под въпрос, как ще изхранва семейство ?
Така е но как предлагаш да ги култивираме? Очевидно е, че да ги изтребим не е решение! Трябва да се почне от някъде!
 
Така е но как предлагаш да ги култивираме? Очевидно е, че да ги изтребим не е решение! Трябва да се почне от някъде!
Предлагам евроатлантически вариант. Да ги пратим като хуманитарна помощ на укрите? :D
 
Предлагам евроатлантически вариант. Да ги пратим като хуманитарна помощ на укрите? :D
Мислете с перспектива. По европейски план ще ги пратим в Украйна за да помагат с разчистването на развалините и ще цокаме евро пари. На тях ще им кажем, че могат да си "берат" под развалените безплатно желязо и ела да видиш как ще се завърти бизнес.
Това желязо след това се изнася за България и металургичния отрасъл ще гръмне.
А циганите ще учат в частни училища
 
Днес в 10ч започва протеста на земеделците. Не, не тези с майбасите и фермите във Фейсбук. Не тези, които са на хранилка към властта. А тези, които истински се се трудят, спазват всички евро глупави правила и не успяват да се доредят за субсидии. Тези които от две години чакат да им се изплатят помощи заради ковид простотията, чакат от миналата година да им изплатят помощи за не реализирана продукция която забавиха и не продадоха пак заради украинска такава! Тези терористи, които ни изхранват излизат на протест днес и очакват нашата подкрепа. Аз заставам зад тези терористи, защото не искам да ям хляб произведен с украинско зърно с неясен произход. Не искам да ям олио със слънчоглед от Украйна, третирано с пестициди. Не искам да ям мед от Украйна, който да представят за наш!
Подкрепям ги защото ако устискат този път, те могат наистина да бутнат сглобката, която продължават с промени на промените в променените закони. Те искат да ни сменят националния празник, искат да бутат паметници не защото са руски, а за да ни разделят. Не може министър - председател(предател) да казва в национален ефир, че български граждани са терористи, които си търсят правата със законен протест! Не може същият този да оприличава български граждани с какви коли се придвижват, пред факта, че него го е страх да се разходи по софийските улици защото народа го обича!
Не се връзвайте на разделителните оборки на сглобкаджиите, те всеки ден продават родината ни и само слепците не го виждат!

денков.jpg
 

Горе