Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Недоумявам как може да има млади и уж разумни хора, които да се връзват на глупостите на Костадин и да искат да гласуват за Възраждане.
Този човек през последните 10 години смени един куп партии, кандидатира се за каквото може. За да му се чуе някъде името ходеше с още няколко човека из горичката над Гъбената махала на есен да търси цигани за незаконно събиране и сеч на дървета.
Самият начин на говорене, съдържанието на речите му и после противоречащите действия...говорят, че отново е тръгнал на поход за влизане в парламента. Влезе ли - до там.
Марешки бе същата история във Варна - кандидатира се всеки път като има избори за кмет на града, прави опити за трупане на някаква популярност, а междувременно си вършеше и не-съвсем-законните неща. Накрая му хрумна идеята, че може да привлече гласове ако предложи нещо евтино на населението (бензиностанциите, където поради някаква причина не може клиент да плаща с карта). Влезе в парламента и какво направи - нищо. Но поне нямаше такива изцепки като Костадин.

Господ да пази България....от Възраждане!
 
Да, въпросът е защо бяха двама от ГЕРБ? Имам едно обяснение и това е, че двамата правят един цял мозък, който пак не съм сигурен в капацитета му. Аз още съм в недоумение с какви точно очи отиваш да спориш с хората от другите партии като 12 години си правил свинщини и си оставил една дупка (преносно и буквално) на мястото на държава.

Виж файлът 25909 Виж файлът 25910
Въпроса е защо избягаха? Бойко ли ще го побеждава на дебат? Тези двамата си бяха главни лица в ГЕРБ. От какво се страхуват?

Недоумявам как може да има млади и уж разумни хора, които да се връзват на глупостите на Костадин и да искат да гласуват за Възраждане.
Този човек през последните 10 години смени един куп партии, кандидатира се за каквото може. За да му се чуе някъде името ходеше с още няколко човека из горичката над Гъбената махала на есен да търси цигани за незаконно събиране и сеч на дървета.
Самият начин на говорене, съдържанието на речите му и после противоречащите действия...говорят, че отново е тръгнал на поход за влизане в парламента. Влезе ли - до там.
Марешки бе същата история във Варна - кандидатира се всеки път като има избори за кмет на града, прави опити за трупане на някаква популярност, а междувременно си вършеше и не-съвсем-законните неща. Накрая му хрумна идеята, че може да привлече гласове ако предложи нещо евтино на населението (бензиностанциите, където поради някаква причина не може клиент да плаща с карта). Влезе в парламента и какво направи - нищо. Но поне нямаше такива изцепки като Костадин.

Господ да пази България....от Възраждане!
От тук съм чувал само за нандито и още един, двама и съм сигурен, че са далеч от млади хора. Неуспелите в живота се хващат за последната комунистическа сламка която им предоставя поредния спасител вожд.
 
Да, въпросът е защо бяха двама от ГЕРБ? Имам едно обяснение и това е, че двамата правят един цял мозък, който пак не съм сигурен в капацитета му. Аз още съм в недоумение с какви точно очи отиваш да спориш с хората от другите партии като 12 години си правил свинщини и си оставил една дупка (преносно и буквално) на мястото на държава.

Виж файлът 25909 Виж файлът 25910
Изпускаш важното. Изглежда за теб политиката са смешните картинки във фейсбук.

 
Въпроса е защо избягаха? Бойко ли ще го побеждава на дебат? Тези двамата си бяха главни лица в ГЕРБ. От какво се страхуват?


От тук съм чувал само за нандито и още един, двама и съм сигурен, че са далеч от млади хора. Неуспелите в живота се хващат за последната комунистическа сламка която им предоставя поредния спасител вожд.
Защото няма какво да кажат. Техните слова са толкова изтъркани, клишета и отгоре на всичкото така са засрали всичко, че каквото и да се каже няма никаква тежест, защото се виждат ясно резултатите им.

Хората, които ще гласуват за ГЕРБ, без да ми се обиждат, са обикновено такива с интереси, в кръга на ГЕРБ, и такива под строй, които са им казали да гласуват за тях. Нормален индивид рядко би дръзнал дори да си помисли, че точно тези биха го представлявали.
Изпускаш важното. Изглежда за теб политиката са смешните картинки във фейсбук.

Далеч си отново от истината. ;) И ако тази свинщина наричаш политика, значи ти не си наясно със значението й. ;) Ама давай, кажи ни. :) Не се притеснявай, пак ще дойде ГЕРБ и пак ще си караш 15 годишната кола по дупките и всичко ще ти е наред. :)
 
пак ще си караш 15 годишната кола по дупките и всичко ще ти е наред. :)
Вчера ми се наложи да пътувам из села в които ГЕРБ управлява от години и не ми се иска да казвам какви пътища видях. С Range Rover едвам минах и не говорим за дупки на пътя, а изобщо го НЯМАШЕ. Кражби ама страшни кражби, кметските къщи като хотели, а улиците ги няма, все едно си в РуZия.
 
От тук съм чувал само за нандито и още един, двама и съм сигурен, че са далеч от млади хора. Неуспелите в живота се хващат за последната комунистическа сламка която им предоставя поредния спасител вожд
Ма, кой си ти да даваш квалификации, бе тъпо комплексарче? Капацитетът ти стига само за лансиране на мега дебилни мемета, на които се хващат само други безмозъчни нечистоплътници.

Ти за коя сламка си се хванал е по-интересният въпрос??? За един патологичен лъжец, на който първият му инстинкт е да излъже, дори когато може спокойно да каже истината??

Вече съм напълно уверена, че е излъгал и за язовирите. Тва е способно наистина да ги източи, за да излъже хората в България и да се пльосне във властта.

Седнали да ми говорят за тиквун, когото органически не понасям. Па той е Орбан на България в сравнение с лъжеца и съратника му - ококорения педераст. Да се радват, че Боко се отказа от дебат с тях (вероятно по настояване на господарите от сащ), щото щеше да ги направи смешни. Боко - банкянската мутра - е икономически 100 пъти по-компетентен от тях.

Така че не ми давай квалификации и не се занимавай с въпроса за кого АЗ ще гласувам. Ти си тоя, който защитава лъжци и крадци, които за 7 месеца нанесоха повече щети на страната ни, отколкото Боко би могъл да нанесе за 1000 години управление.
 
Боко - банкянската мутра - е икономически 100 пъти по-компетентен от тях.
Бойко е пълен глупак, но съм съгласен, че имат хора в ГЕРБ, които са доста добри в икономическата част. Не съм сигурен обаче, че щяха да направят нещо по-специално от ПП. Видяхме до каква степен се сви икономиката в началото на Ковид.

Така че не ми давай квалификации и не се занимавай с въпроса за кого АЗ ще гласувам.
Защо да не ти давам квалификации? Ти ми даваше всеки ден такива.

Ти си тоя, който защитава лъжци и крадци, които за 7 месеца нанесоха повече щети на страната ни, отколкото Боко би могъл да нанесе за 1000 години управление.
Все пак @ReminD не напразно те е кръстил НАНДИ ТЪПОТО.
 
Бойко е пълен глупак
Така е, но на фона на киркорчовци изглежда като Айнщайн и Джефри Сакс взети заедно.

Защо да не ти давам квалификации? Ти ми даваше всеки ден такива.
Защото е непродуктивно в конкретния случай. Замисли се какво принуждава хората да гласуват за нарциса Костадин? Какво отблъсна тотално народа от думата ''демокрация''? Анти-българската политика на тоя боклучав слугинаж - ето какво. 30 години само слугинаж в управлението на държавата, който къса месо от българския народ и го хвърля на американските кучета.

Като политика разлика между гроб и пародията НЯМА! Затова е смешно да плювате тиквун, който заради тия двамата мерзавци, излезе прав като каза ''ще счупят държавата''.

Отговори на въпроса на Кеворкян: ''кога ще получите своя дял от ония 200 милиона евро, които доверениците на Кирчо са прибрали само за три месеца от сделки с руски газ.''? После можеш да коментираш тиквун.

Все пак @ReminD не напразно те е кръстил НАНДИ ТЪПОТО.
Имаш предвид човека, по-известен с прозвищата Ретард и Безмайнд? Толкова ти е капацитета... Не трябва да ти се ядосвам, знам...
 
Не притеснявай, пак ще дойде ГЕРБ и пак ще си караш 15 годишната кола по дупките и всичко ще ти е наред. :)
Как беше? Пет моста, 2-3 тунела през Стара планина, двуетажни влакове с 200 km/h...
 
Как беше? Пет моста, 2-3 тунела през Стара планина, двуетажни влакове с 200 km/h...
Не разбирам, кой точно ти е обещавал тези неща? Защото още се мъчим с тия тунели и Хемус, а Тракия вече е ясна, красота.
 
Не разбирам, кой точно ти е обещавал тези неща? Защото още се мъчим с тия тунели и Хемус, а Тракия вече е ясна, красота.
 
Аха, и щом е планирано, сигурно ще си го направят. Ей, лъжливи люде, как така за 8 месеца не построиха тия неща. За нищо не стават. :)
 
Недоумявам как може да има млади и уж разумни хора, които да се връзват на глупостите на Костадин и да искат да гласуват за Възраждане.
Този човек през последните 10 години смени един куп партии, кандидатира се за каквото може. За да му се чуе някъде името ходеше с още няколко човека из горичката над Гъбената махала на есен да търси цигани за незаконно събиране и сеч на дървета.
Самият начин на говорене, съдържанието на речите му и после противоречащите действия...говорят, че отново е тръгнал на поход за влизане в парламента. Влезе ли - до там.
Марешки бе същата история във Варна - кандидатира се всеки път като има избори за кмет на града, прави опити за трупане на някаква популярност, а междувременно си вършеше и не-съвсем-законните неща. Накрая му хрумна идеята, че може да привлече гласове ако предложи нещо евтино на населението (бензиностанциите, където поради някаква причина не може клиент да плаща с карта). Влезе в парламента и какво направи - нищо. Но поне нямаше такива изцепки като Костадин.

Господ да пази България....от Възраждане!
Кажи ти за кого ще гласуваш, и ако може обосновано.
Какви са ти вижданията относно принудителна ваксинация, инфлация, енергийна криза и тн.
 
Факт е, че който иска ще гласува, който не иска няма и гласа му ще потъне. Да, отиваш и даваш "не подкрепям никой" и пак си дал глас, ама после не ревеш, защото много мрънкачи станаха. И като се замислиш, на улицата ще излязат под редички хора, вече упътени и програмирани да изберат същите тежки изроди, докато други ще си кажат "майната ми, квото такова" и после след работа ще сядат всеки ден пред телевизора и ще цъкат с уста как нещата не се получават и как ни управляват малоумници. Да, това си направил, това ти се е случило.

Как може да отидеш да си вземеш бира и цигари, и те домързява отидеш дори да си пуснеш мнението, че никой не става.
Както и направиха 0 км магистрали в последната една година?
За това към старите.....иначе аз лично не съм видял да е спиралата работата по отсечката Шумен - Търговище, ама щом ти си вярваш на медиите, няма какво да ти кажа. Последната година са 12 месеца, аз говоря за 8. А за 12 години може би имаш идеалните магистрали?
 
...Не се притеснявай, пак ще дойде ГЕРБ и пак ще си караш 15 годишната кола по дупките и всичко ще ти е наред. :)
Вече втора нова кола взимам за последните 5 години и половина. Не е дошъл Бойко в шоурума да ме гони да излизам.
ПП дойдоха онзи ден на власт и първото нещо, което направиха бе да вдигнат максимално осигурителния праг. Това в съчетание с бясна инфлация бе възможно най-глупавото решение, което можаха да вземат. После, взеха да подпомагат бизнес без никакви условия за изсветляването му, а уж бяха силно антикорупционно настроени.
През това време пък където имаше кметове и властимащи от ГЕРБ спряха нарочно всякакви ремонти и като ги попиташ защо нещо не е оправено - "аа те от ПП ни блокираха в съда общинския бюджет" (вчера ми го пратиха това изречение за пореден път от ПР-а на Портних във Варна.
Две години преди да паднат от власт ГЕРБ обаче (това го споменавам по повод дупките) - кварталните улици в града, където живея масово започнаха да се преасфалтират, да се изграждат и обновяват паркинги, околоблокови пространства. По селата в района де що има централна и второстепенна улица бе преасфалтирано. На някои села им изградиха канализация. Повечето училища в града и селата се ремонтираха. Вярно, с 1/3 от отпускания бюджет докато останалото отиваше за преразпределяне, но промените започнаха да се виждат. Ето това ако имаха желанието да ограничат от ГЕРБ, бих гласувал за тях...но не се виждат такива наченки.
Не е като да има партия в Европа, чиито пипала да не дърпат пари и да не се краде. Всички го правят, изключения няма. Мога да дам примери за кмета на Берлин, жена му и една голяма болница там какви схеми са (като в България), и много други. Въпроса е да не се прави чак толкова явно и маалко повече умисъл да се влага. Да е с мярка, така че новоизграденото да е с някакво качество. Да се демонстира и малко контрол поне от страна на държавата над изпълнението, както и спазването на правилата.
Нов крайезерен път направиха във Варна, още след първия сезон претоварените тирове със зърно го направиха в коловози. Защо? Не защото бе калпав асфалта, а защото камионите без изключения вървят претоварени и никой не ги проверява.
Както нанди каза по-горе - за който и да се гласува, все зле. Но да сменяме партии през няколко месеца е още по-зле, тъй като всяка партия/коалиция, дошла на власт ще си сменя хората по ключовите звена без да се върши никаква работа, освен може би да минават съмнителни сделки тъй като заелите определени постове знаят, че няма да се задържат и няма да им се търси отговорност.
Да се гласува с "не подкрепям никого" също не е вариант, тъй като остават пак малко на брой гласове, които пак ще сегментират в голяма степен вота и отново няма да се състави стабилно правителство.
Така докато трае надлъгването в парламента и невъзможността да се състави стабилно управление на страната - инвестиции, инфраструктура, всичко е в период на разпад. Докато трае този разпад - младите продължават да напускат страната, а далавераджиите - за тях ще е рай.
За Костадин никога не бих гласувал, защото го знам какво представлява (съграждани сме), но предполагам винаги ще трябва да има един Волен С. който да се ползва за разклащане на властта.
 
Но да сменяме партии през няколко месеца е още по-зле, тъй като всяка партия/коалиция, дошла на власт ще си сменя хората по ключовите звена без да се върши никаква работа, освен може би да минават съмнителни сделки тъй като заелите определени постове знаят, че няма да се задържат и няма да им се търси отговорност.
Защо, кефиш се на прокурора ни или може би кметицата на София? :)

Човек, всички не стават, но някои не стават повече. И туй като в момента може много прясно да сравним състоянието на всичко с може би години назад пред голямата хунта, то може лесно да се види.

Вече втора нова кола взимам за последните 5 години и половина. Не е дошъл Бойко в шоурума да ме гони да излизам.
Поздравления, искрени при това, дано кефа от карането ти е задоволително, защото на мен лично не ми е. Но въпрос на вкус.

Супер за съм да няма такава смяна и да няма вече правителство с пълен мандат, но за жалост много лешояди са се събрали и се готвят за пир, и от там всеки с различни интереси и схеми, и нещата никак вървят към това да се направи нещо заедно, и е така, защото последното, което искат е съюз.
 

Горе