Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
За това към старите.....иначе аз лично не съм видял да е спиралата работата по отсечката Шумен - Търговище, ама щом ти си вярваш на медиите, няма какво да ти кажа. Последната година са 12 месеца, аз говоря за 8. А за 12 години може би имаш идеалните магистрали?
Тя вече е почти готова отсечката, даже малко го разшириха пътя и детелината за магистралата е почти готова :)
 
Както писах, все едно слушам бабите пред входа....1:1. Долният наркоман Хазарта са го взели за PR и нищо не прави там в парламента.

Нандито, научи се да получаваш информация от първо лице, иначе си като другите овце дето им го пишат и те поемат като гъба. ;)
:)
Аз им бях написал един роман, но просто няма смисъл. Сещам се за какъв прост народ става дума и се отказвам.

Ники дискотеката дължи пари на цял Пловдив, но доста е шумен напоследък след работата в ПИК.
 

@nandibandi Няма ли да кажеш нещо за твоя възпитан вожд? Този ли ще те управлява? Едно е да му кажеш здрасти копейка, друго си е да ти каже еби си майката курво! Истински държавник!!!
 
@nandibandi Няма ли да кажеш нещо за твоя възпитан вожд? Този ли ще те управлява? Едно е да му кажеш здрасти копейка, друго си е да ти каже еби си майката курво! Истински държавник!!!
Псуването е нещо ужасно. По принцип не го одобрявам. :D
 
Иначе Блинки е прав. Хазарта си няма грам представа от политика (както и повечето в парламента), но доколкото съм чел и гледал негови интервюта и участия, депутатската му заплата отива за благотворителност, а и доста ходи по разни социални домове и така нататък на негови разходи. Поне така се говори де... И така като теглим чертата, на фона на останалите 239, Хазарта определено прави нещо, но Нанди е права - в парламента трябва да присъстват само експерти и специалисти.
Така е. Истина е. Все още не се е родил изрод, който да е толкова долен, че да извлачва ползи на гърба на сираци. Може и да има, но бързо ще до съсекат и ще го разнесат навсякъде. Да, не разбира, което е истина е истина, но то пък като видях разбиращите до къде го докараха. :) Кой излезе с вила и син в чужбина да учи....поне за момента не съм чувал някой друг политик да го прави, което ако не е повод за някакво малко възхищение, значи си заслужаваме изродите.
@nandibandi Няма ли да кажеш нещо за твоя възпитан вожд? Този ли ще те управлява? Едно е да му кажеш здрасти копейка, друго си е да ти каже еби си майката курво! Истински държавник!!!
Този е палячо пълен, циркаджия с доста съмнителни намерения. Вече и фен на Ауди, не че има нещо лошо, но, все пак доста тъпо.
И какво предлагаш? Да си дадем отново гласа за хора, които си показаха номерата още от самото начало? Айде веднага жените и любовниците на апетитни постове. Смяна на ваште с наште некадърници. Изпълнение на всички заповеди, идващи от чужда държава, дори с риск за дипломатически скандал. Лъжи, затъване в дългове, тотална некадърност... Да изброявам ли още от емблематичните качества на Просто Пародия?

Не ви агитирам за никого, но сериозно ви се чудя как можете да плюете тиквун, а да приемате още по-лошо управление от неговото?
Предлагам всеки да отиде, дори да даде празен вот, но да бъде с по-малко апатия от преди. Да, знам, че мотивацията е такава, защото се нагледахме на какви ли не маймуни, но трудно нещата се променят, ако пък и ние се предадем.

И двете управления са провал, но не знам защо всеки е останал с впечатлението, че тази криза е дошла с Петков.....според мен беше неизбежна. Не им симпатизирам, дори напротив, но все едно да се сърдиш на слънцето, че пак изгрява от изток. То това всеки го видя. Факт е, че липсващия им опит не им позволи да реагират адекватно. Можеха малко да омекотят това. Да, няма да обикалят по магазините и да задраскват новите цени, и да пишат нови по продуктите, но съм сигурен, че можеше да се направи нещо. И това с бензина беше голям базик, но няма какво да си кривя душата - беше опит. Някакъв опит.

Както вика един приятел... От всички мошеници, тия са ми най-симпатични. :)
 
Банко май е облажил покрай изборите, нещо много активен ми се вижда :D :D :D
Може просто да му е омръзнало да променя датата в заглавието на темата и затова да ни апелира да се разходим до урните за гласуване та "белким" след тези избори да се позадържат малко нещата :D.
 
Банко май е облажил покрай изборите, нещо много активен ми се вижда :D :D :D
Не, не съм активен, просто много ми е криво, и явно не го крия, толкова години нищо, дойдоха едни, засраха се, после още едни избори, кризи, и направо да пуска оня лунатик атома и да се приключва вече, явно сме стигнали максималното си еволюционно ниво. :) :) :)
Може просто да му е омръзнало да променя датата в заглавието на темата и затова да ни апелира да се разходим до урните за гласуване та "белким" след тези избори да се позадържат малко нещата :D.
Хахах, да това също. Получавам дежа ву. И вече ходя до урната със затворени очи. :)
 
Не, не съм активен, просто много ми е криво, и явно не го крия, толкова години нищо, дойдоха едни, засраха се, после още едни избори, кризи, и направо да пуска оня лунатик атома и да се приключва вече, явно сме стигнали максималното си еволюционно ниво. :) :) :)

Хахах, да това също. Получавам дежа ву. И вече ходя до урната със затворени очи. :)
Ми то положението не се е оправяло. Ей ся и ремонт на паветата ще си правите, магистрала нямаме, макар че се водят такива. Бизнес и чужди инвестиции почти няма, производство греда, цените греда... То както и да го погледнеш сме толкова пробита държава, че и Илон Мъск да ни купи ще фалира :D :D :D :D
 
Ми то положението не се е оправяло. Ей ся и ремонт на паветата ще си правите, магистрала нямаме, макар че се водят такива. Бизнес и чужди инвестиции почти няма, производство греда, цените греда... То както и да го погледнеш сме толкова пробита държава, че и Илон Мъск да ни купи ще фалира :D :D :D :D
Аз това седя и се чудя, явно нещо съм с ограничено възприятие....как е възможно толкова елементарни неща да не могат да се случат като хората. Това с паветата е най-прясно и като ги гледам във фиида си се сещам за едни маймуни с цветни фигурки и дупки, с които ги тестват за интелект:

59842413_10215138985812463_8181644134574981120_n.jpg

Колко е трудно да направиш магистрала? Бетон и земя....не мога да разбера наистина. Представям си, ако трябва да правим нещо по-сложно....направо сме с белите чаршафи и бавно към гробищата. Мани ги паветата, виж Графа. Ако ти покажа как правят при нас улиците....пълен базик.

Кофите постоянно преливат. Където и да се преместиш на "спокойно" място, мине не мине време и вече някой общинар е договорил с комисионна някой парцел и се събудиш с гледка към дивана на някой....

Хората вече са толкова нервни и осверипели, че ако случайно си му паркирал....да....те си ги "разпознават" общинските места, направо стават бесни скандали. Като цяло лека деградация усещам в последните 20 години. Да се биеш на кръстовища, да караш друсан и пиян, да опандизваш тинове за по един коз....луда работа. :)

Седят едни ненаяли се прасета, с некви схеми за пътища, проекти, енергия, и им се чудиш какво по дяволите ще правят с тия пари след като утре ги свие нещо в гърдите, нали, да не дава Господ. Колко точно трябва да се открадне? Па вземи си там един милион, хвани някой да ти го развърти и готово, вече си с добре подреден живот. И така следващия, и после следващия и тя ако са умни ще дават някакви работни места. Абе лесно е, не са фантазии. На повечето от вас, ако им сипят ей така 1 мил. всеки, или поне по-голямата част от вас, вече ще го е развъртял до няколко години и ще е с бизнес и работници.

Яд ме, че щом сега е така, за децата ни няма да има държава след време. Не, че след време ще е толкова привлекателна. Ще останат само орки и политици да си ги купуват. По принцип съм оптимист, не се оплаквам от живота си, дори напротив, много ми е ОК. Но все си мисля, че може и да е по-добре от това, което е точно нищо. :)
 
Ми то положението не се е оправяло. Ей ся и ремонт на паветата ще си правите, магистрала нямаме, макар че се водят такива. Бизнес и чужди инвестиции почти няма, производство греда, цените греда... То както и да го погледнеш сме толкова пробита държава, че и Илон Мъск да ни купи ще фалира :D :D :D :D
Е има една до Бургас и една до гръцко без Кресна. Преди и това нямаше... До Бургас си спомням пътувахме 7-8 часа в колони, задръствания, рисковани изпреварвания. Стара Загора-Сливен беше кошмар. Сега поне това го няма.
А и до Благоевград се пътува добре, после след Кресна е ОК. Но определено можеше много повече.
Ама новичките като почнаха да строят...леле, леле, голямо строене падна!
 
Освен няколкото ПР-акции в Народното събрание, предходният мандат на Христо Петров ще бъде запомнен със селфито му докато показва среден пръст в пленарната зала.
Само малко над 3 минути е, нандито. Поне да стане ясно защо е този среден пръст.

 
Само малко над 3 минути е, нандито. Поне да стане ясно защо е този среден пръст.

Защо показва среден пръст според мен не е от никаква важност. Ако един политик не може да контролира емоции, обективност, самоконтрол и показност, не му е там мястото.
 
Е има една до Бургас и една до гръцко без Кресна. Преди и това нямаше... До Бургас си спомням пътувахме 7-8 часа в колони, задръствания, рисковани изпреварвания. Стара Загора-Сливен беше кошмар. Сега поне това го няма.
А и до Благоевград се пътува добре, после след Кресна е ОК. Но определено можеше много повече.
Ама новичките като почнаха да строят...леле, леле, голямо строене падна!
Да, единствената с дясна пропаднала лента и ограничение по нея, защото е кофти в този участък. Няма как да има строене за 8 месеца. А и леко секнаха фирмичките на ГЕРБ, та докато намерят техни, може би, си минава време. ТО не може да се лапа все от едни и същи, нали? :)

Аз да ти кажа ли за моята - Хемус, която вече я знам на 5-те си пръста. Супер, тръгваш от София, излизаш към гара Яна, път чук, в един момент почва да се тресе, и виждаш, че си на нещо като магистрала, защото всичко е кърпежи, до тук горе-долу става. Следва големите задръствания на Витиня и тунелите, така се точат всички, че чак съм бил в няколко километрови колони. Нали, все магистрала. :) После, новият участък (Ябланица) - ОК, не мога за сега да кажа нещо лошо, но е най-новото трасе, паживу, па видим....слизаш преди Български извор, гледайки мъчно как се мъчат с нещо като започната магистрала, ама това е така има няма вече година, и така се почва другата сладка мъка до В. Търново. Там град, ясно, бавно, леко....ама нема магистрала....почваш по уж ново ремонтирания път след отбивката за Лясковец и Г. Оряховица - чак до Стражица....вече няма помен, че някога е имало хубав двулентов път там. И мъките продължава.....стигаш Омуртак.....да, след него има един добре направен участък, пак новичък, но пак повтарям.....още не се движим по магистрала, това са просто пътища ... двуленотви, криещи рискове.....От Търговище до Шумен....пълен шит...И преди да се качиш на магистралата от около 80 км. (май толкова бяха), гледаш през прозореца с насълзени очи как там нещо се мъдри, лято на теб.....И така докато се качиш на вече някаква магистрала. Да, хубава е, но вече и нея я познаха с ремонтите. И говоря за вече новите участъци. Та разбирате ли....ние магистрали няма да имаме. Ще имаме едни бетонови насипища, които ще са постоянно в ремонти. Пътят е 418 км, от които вадим едни 80 км. и още едни 90 км., и реално 248 км. има да се прави....това е поне още 4-5 живота със сегашното темпо. Така, че това, което пишат за 2030 г. са глупости абсолютни.
 
Защо показва среден пръст според мен не е от никаква важност. Ако един политик не може да контролира емоции, обективност, самоконтрол и показност, не му е там мястото.
Той е най-циркаджия от всички, така че се очакваше. Но когато си в кочина, няма начин да не се изцапаш. :) И няма какво да го оправдавам, накрая си каза, че е грешка и съм съгласен. Но други щяха да се сбият. :)
 
Да, единствената с дясна пропаднала лента и ограничение по нея, защото е кофти в този участък. Няма как да има строене за 8 месеца. А и леко секнаха фирмичките на ГЕРБ, та докато намерят техни, може би, си минава време. ТО не може да се лапа все от едни и същи, нали? :)

Аз да ти кажа ли за моята - Хемус, която вече я знам на 5-те си пръста. Супер, тръгваш от София, излизаш към гара Яна, път чук, в един момент почва да се тресе, и виждаш, че си на нещо като магистрала, защото всичко е кърпежи, до тук горе-долу става. Следва големите задръствания на Витиня и тунелите, така се точат всички, че чак съм бил в няколко километрови колони. Нали, все магистрала. :) После, новият участък (Ябланица) - ОК, не мога за сега да кажа нещо лошо, но е най-новото трасе, паживу, па видим....слизаш преди Български извор, гледайки мъчно как се мъчат с нещо като започната магистрала, ама това е така има няма вече година, и така се почва другата сладка мъка до В. Търново. Там град, ясно, бавно, леко....ама нема магистрала....почваш по уж ново ремонтирания път след отбивката за Лясковец и Г. Оряховица - чак до Стражица....вече няма помен, че някога е имало хубав двулентов път там. И мъките продължава.....стигаш Омуртак.....да, след него има един добре направен участък, пак новичък, но пак повтарям.....още не се движим по магистрала, това са просто пътища ... двуленотви, криещи рискове.....От Търговище до Шумен....пълен шит...И преди да се качиш на магистралата от около 80 км. (май толкова бяха), гледаш през прозореца с насълзени очи как там нещо се мъдри, лято на теб.....И така докато се качиш на вече някаква магистрала. Да, хубава е, но вече и нея я познаха с ремонтите. И говоря за вече новите участъци. Та разбирате ли....ние магистрали няма да имаме. Ще имаме едни бетонови насипища, които ще са постоянно в ремонти. Пътят е 418 км, от които вадим едни 80 км. и още едни 90 км., и реално 248 км. има да се прави....това е поне още 4-5 живота със сегашното темпо. Така, че това, което пишат за 2030 г. са глупости абсолютни.
За Хемус не мога да кажа, че е магистрала. То е трагедия.
 
Той е най-циркаджия от всички, така че се очакваше. Но когато си в кочина, няма начин да не се изцапаш. :) И няма какво да го оправдавам, накрая си каза, че е грешка и съм съгласен. Но други щяха да се сбият. :)
Именно. Днес среден пръст, утре шут и става Thug Life да го кажем по рапърски. Според мен всеки, който е под прожекторите, било то артист, певец, бизнесмен или политик, трябва да спазва елементарен самоконтрол и да е малко или много Role Model за обществото. Не може човек, показващ среден пръст на "колегите си" да твърди, че Костадинов бил прекалено краен (не го подкрепям, споко). За разлика от Хазарта, копейката поне има някакво ниво на контрол на поведението си.
 
Именно. Днес среден пръст, утре шут и става Thug Life да го кажем по рапърски. Според мен всеки, който е под прожекторите, било то артист, певец, бизнесмен или политик, трябва да спазва елементарен самоконтрол и да е малко или много Role Model за обществото. Не може човек, показващ среден пръст на "колегите си" да твърди, че Костадинов бил прекалено краен (не го подкрепям, споко). За разлика от Хазарта, копейката поне има някакво ниво на контрол на поведението си.
В това спор няма. Но ги виж какво представляват. То това са реално и хора като нас....аз и по улиците виждам да се разменят такива "любезности" за къде къде по дребни неща. Някой не тръгнал в първата стотна от светването на зелено, или някоя възрастна жена, която върви бавно и спре изведнъж. Хората вече палят от много малко съм забелязал. И всичко идва от тия 240, но и от нас.
 

Горе