Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Аз това седя и се чудя, явно нещо съм с ограничено възприятие....как е възможно толкова елементарни неща да не могат да се случат като хората. Това с паветата е най-прясно и като ги гледам във фиида си се сещам за едни маймуни с цветни фигурки и дупки, с които ги тестват за интелект:


Колко е трудно да направиш магистрала? Бетон и земя....не мога да разбера наистина. Представям си, ако трябва да правим нещо по-сложно....направо сме с белите чаршафи и бавно към гробищата. Мани ги паветата, виж Графа. Ако ти покажа как правят при нас улиците....пълен базик.

:)
Ми не са елементарни неща , не e нещо което се прави на око , та затова е трудно, особенно за хора дето не разбират. ,,,
В случай, че нещата вървяхя по някакъв нормален ред до сега щеше да ги има магистралите.
 
Последно редактирано:
Не са елементарни неща , не се прави на око и затова е трудно особенно за хора дето не разбират. ,,,
В случай, че нещата вървяхя по някакъв нормален ред до сега щеше да ги има магистралите.
Не са, но не и откриват нов елемент. От всичко за което мога да се сетя, това ми влиза в графата "лесно". :) То не се прави на око, ще се съглася, поне не знам точно какво зрение трябва да имаш за тия павета и за Графа. :)
 
Ми модератора си е модератор.
Като смяташ , че е "лесно" върви за месец на един обект и после пиши пак :)
То май и на хартия ги няма, ние искаме да ги видим реално.

А за изборите нямам представа какво ще изберат хората, но според мен е по-добре да има някакъв парламент...
 
Последно редактирано:
Ми модератора си е модератор.
Като смяташ , че е "лесно" върви за месец на един обект и после пиши пак :)
То май и на хартия ги няма, ние искаме да ги видим реално.
Не ми е работата това. Ако съм учил за това щях да го правя, както съм учил други и правя него.
Не казвам, че го ще го направя, както и оня няма да успее да направи кампания в Google Ads. Щом аз успявам да правя моето, смятам, че и оня може да го прави. Мани го модерирането, това е по-скоро хоби. ;)
 
Та да обобщим темата за магистралите.
Чакаме да се завърнат ГЕРБ, че да тръгне работата по тях.
 
Та да обобщим темата за магистралите.
Чакаме да се завърнат ГЕРБ, че да тръгне работата по тях.
Хахаха, ако така си го разбрал, супер. Нали знаеш:

 
Не ми е работата това. Ако съм учил за това щях да го правя, както съм учил други и правя него.
Не казвам, че го ще го направя, както и оня няма да успее да направи кампания в Google Ads. Щом аз успявам да правя моето, смятам, че и оня може да го прави. Мани го модерирането, това е по-скоро хоби. ;)
То поне да го бяха правили хора които им е хоби,.... тука няма оправия.
 
Защо показва среден пръст според мен не е от никаква важност. Ако един политик не може да контролира емоции, обективност, самоконтрол и показност, не му е там мястото.

тъпо клише, не ни трябват лицемери!
 
Те мазните си личат от далече. На К. Петков вероятно това му беше голямата грешка , че излезе на трибуната на НС да каже , че за него било "чест да бъде свален от мафията " Каква "чест " е това? На никого не му харесват много искрени. В НС хубаво се виждат всичките , а не като в някакви нагласени предизборни студия и кампании.
На база на всичко, което ни се показва, не се знае какво ще произведат тези.
 
Последно редактирано:
309631003_10209817773996482_7950597237420679537_n.jpg
 
тъпо клише, не ни трябват лицемери!
Че то тези, които събират погледите и вниманието са най-големите артисти и лицемери. Дай тогава освен като Сидеров да я карат политиците.
Самата дума "лицемер" е един от синонимите на "политик". Тук говорим за елементарно възпитание и самоконтрол. За престоя си в политиката, Хазарта изсра едно ла*но и после ходи по телевизиите да съжалява и да се обяснява, което показва именно лицемерие. Като толкова е искал да привлече внимание, че да покаже среден пръст, после нека си застъпва и държи на действието си, а не да ми се оправдава у лево и десно.
 
Аз живях добре последните 12 години. Сега вече не живея добре. Само това ме мотивира да пусна за ГЕРБ-СДС. Все пак съм си седесар по душа.
Как е възможно това? Единственото логично обяснение за мен е, че си бил на хранилка.
Аз и много колеги за да живеем по-добре сме работили, учили и сме се развивали.
Като цяло дори и израждане на управлява, то ние пак ще се развиваме и работим, но виж калинките... калинките няма да се оправят никога.
 
За тези, които смятат, че политиката е веселите картинки във фейсбук
Да, както и тези, които мислят, че това тук се нарича "политика". :)

Само да те светна нещо мой човек, ама ти нали си от този отбор, та един от собствениците на glasove.com е Галя Дачкова, която е жена на Явор Дачков, който има ей такава позиция:


Пак ще ви го напиша и дано го разберете, че става вече тъпо и нивото на дискусията ни рязко пада. Проверявайте си източниците, и човек поне с малка култура може да прецени коя медия го води за носа. Сега разбираш колко тежи поста ти. :)
 

Горе