Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Аз не гласувам и смятам, че имам право да мрънкам. Мисля, че имам право да се оплаквам при положение, че всяка година плащам десетки хиляди левове корпоративни данъци.

Не съм съгласен да ми обясняват по ТВ, че нямам право да се оплаквам, а някакъв мангал му дали 50 лева да гласува и той има право.
Сега ако ни вдигнат корпоративния и аз съм гласувал за тези хора също ще пропищя.
 
Зацикли ли плочата? :) Браво, те ГЕРБ такива си ги искат. :)
Блинки, не можеш да делиш хората на ГЕРБ и останалите. Аз имам приятели от ЦСКА, ама не обичам ЦСКА. Аз не обичам сирене, ама общувам с хора, които го ядат. И т.н. Много е глупаво да се делим по такива критерии.
 
Блинки, не можеш да делиш хората на ГЕРБ и останалите. Аз имам приятели от ЦСКА, ама не обичам ЦСКА. Аз не обичам сирене, ама общувам с хора, които го ядат. И т.н. Много е глупаво да се делим по такива критерии.
В момента с него си имаме някакъв спор, той твърдо мисли, че съм за ПП, а неговите изказвания тук подксазват, че ще даде гласа си за ГЕРБ. Абсолютно приятелски дебат си видим, не се обиждаме, не се наричаме с имена. Просто си разменяме по някоя друга реплика.

И сравнението ти не е правилно, от ЦСКА не ти зависи следващите 4 години, нали? В случая 12 бяха. Още по-малко със сиренето. За мен е важното, че ще вдигне и ще гласува, нямам претенции за кой. Но се опитвам да разбера как така народа е Ок с управлението на ГЕРБ? За ПП ми е ясно, всичко литна в тяхното правителство.
 
В момента с него си имаме някакъв спор, той твърдо мисли, че съм за ПП, а неговите изказвания тук подксазват, че ще даде гласа си за ГЕРБ. Абсолютно приятелски дебат си видим, не се обиждаме, не се наричаме с имена. Просто си разменяме по някоя друга реплика.

И сравнението ти не е правилно, от ЦСКА не ти зависи следващите 4 години, нали? В случая 12 бяха. Още по-малко със сиренето. За мен е важното, че ще вдигне и ще гласува, нямам претенции за кой. Но се опитвам да разбера как така народа е Ок с управлението на ГЕРБ? За ПП ми е ясно, всичко литна в тяхното правителство.
ГЕРБ няма как да управляват сами.
 
Да не стане втори обаче!
Не. Но 3-ти или 4-ти, има голяма вероятност. Това е един друг тип хора, такива, които са патриоти и не знам си какво, и респективно Възраждане си го изпозлва. Тия които помним повече от 2-3 години вече сме го видяли с Атака. :)
 
ГЕРБ няма как да управляват сами.
Те и преди не бяха сами, но раздават порциите и запушват устите. На мен ми е изгодно и ГЕРБ да управлява, но за съжаление Бойко краде в световни мащаби...

То да крадеш ама да оставиш и за другите, а те унищожиха всичко наред. Да не говорим за изнудването на бизнеси още преди ковид. Ако ГЕРБ се разграничи от Бойко има шанс да ме спечелят.

ПП може да са всякакви, но поне са някаква надежда за различно развитие от тежката корупция. Времето ще си покаже дали са като Бойко и ако са същите ще ги изгоним с камъни. Аз все пак няма да гласувам, защото никой не е заслужил моя глас.;)
 
Те и преди не бяха сами, но раздават порциите и запушват устите. На мен ми е изгодно и ГЕРБ да управлява, но за съжаление Бойко краде в световни мащаби...

То да крадеш ама да оставиш и за другите, а те унищожиха всичко наред. Да не говорим за изнудването на бизнеси още преди ковид. Ако ГЕРБ се разграничи от Бойко има шанс да ме спечелят.

ПП може да са всякакви, но поне са някаква надежда за различно развитие от тежката корупция. Времето ще си покаже дали са като Бойко и ако са същите ще ги изгоним с камъни. Аз все пак няма да гласувам, защото никой не е заслужил моя глас.;)
Бойко никой не го е изгонил.
 
Още от неделя вечер ще почнем да гледаме цирка, а в понеделник започват яките пируети. Тия дето до сега се кълняха в нещо, ще си проличат какви фурнаджийски лопати са :)
Циркът е гарантиран!
Утре излзиайте и гласувайте!
 
Бойко никой не го е изгонил.
Имаше доста периоди особено към 2014, но може да се каже, че ги оцеля.

То не е гаранция, че сега няма да се прегърнат с Киро и ДБ. Всичко очаквам вече.
 
Истинска промяна може да има едва след местните избори и гербаджийските кметове паднат от големите градове. Тогава ще им падне и наполовина процента, който им е сигурен от 10 години. Утре вероятно ще ги върнем на власт. Ниска избирателна активност. Стават първи и се коалират с новият Волен и може би още някоя партийка, която успее да се намърда, а защо не и ДПС...Ножът им е опрял до кокала като гледам как се плюят с ПП.

Въпросът е - връщаме ли Бойко или ще го сменим с "по-лицеприятни", но също толкова неефективни неможачи от Харвард?
 
Истинска промяна може да има едва след местните избори и гербаджийските кметове паднат от големите градове. Тогава ще им падне и наполовина процента, който им е сигурен от 10 години. Утре вероятно ще ги върнем на власт.
Ако ГЕРБ са първи, това ще се дължи изцяло на грандиозният провал нз ПП-тата.
 
Днес не беше ли ден за размисъл???
ОК, явно тук не е: Мачкай, Бойкоооо!
Ама, човек гласувай за който си искаш. Тук е интернет, и ако не си наясно навсякъде е така в интернет. Няма почивен ден. :) И Иво значи мачкай Бойко? Той достатъчно има какво да му се сипва. ;)
 
За Н.И.К.О.Й.
 

Горе