Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Да, абе да се вдигнат, то е празно така или иначе. По-добре от това цял ден да бият маймунката в тях. Нищо, като им го сложат резняците, които се изсипват с автобуси ще им стане още по-добре. Щото там се изсипват. Няма такова нещо "няма за кой".



Ква пяна, кви пет лева те гонят? Да, изглежда гори в това, което прави. А на оня му виждам апатичния поглед и ми идва да се гръмна. Факт е, че в момента ПП е най-доброто, което имаме, не казвам, че това трябва да се избере, но квото имаме, с това оперираме.
Добре, съгласен съм, ти така преценяваш, значи е ОК. Аз предпочитам апатия и работа, отколкото емоция и нищо правене. Заплатаджийството не е ОК за България.
 
Представяш ли си ГЕРБ,ДПС и въздраждане
То май няма успешна комбинация. Ама да видим, може пък да се разберат големите или малките да цакат големите, все нещо ще се премисли и ще се реши, иначе пак до година с песен към урните. :)
 
  • Like
Реакции: OSH
То май няма успешна комбинация. Ама да видим, може пък да се разберат големите или малките да цакат големите, все нещо ще се премисли и ще се реши, иначе пак до година с песен към урните. :)
И пак същото! Заради Киро!
 
Не, заради това, че има три десни партии и пак не могат да се разберат! Бетер като децата са!
Аз предлагам да се бият 1vs1 там от няколко партии и който остане последен, той да царува.
Поне ще има смисъл от цялата работа
 
Шегуваме се ние тука , но явно някои сън не са спали...


Не, заради това, че има три десни партии и пак не могат да се разберат! Бетер като децата са!

Стига си се пънало тука , някакви резултати от тези ПИНС може да се очакват след 20ч,
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: OSH
Не, заради това, че има три десни партии и пак не могат да се разберат! Бетер като децата са!
Да, няма и да се разберат. Едните със схемите, други се опитват покрай схемите да свършат нещо, трети се дразнят, че са малко в схемите и интереса на народа липсва при всички тях, някъде бегло го има, за да не е грам изродщина.
 
Да, няма и да се разберат. Едните със схемите, други се опитват покрай схемите да свършат нещо, трети се дразнят, че са малко в схемите и интереса на народа липсва при всички тях, някъде бегло го има, за да не е грам изродщина.
Работата е ебана и изтървана. По-интересно е дали въобще ще се стигне 30% активност, по дяволите.
 

Ей това тука са бъдещите депутати. И вече танцуват Ламбада предвкусвайки депутатските кресла. Но като че ли не помня по безинтересни избори.
 
Последно редактирано:

Горе