Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Аз да питам, ще има ли чуканджи март месец? Пак ли ще са същите мафиоти и крадци?

Чудя се защо ви е толкова трудно да погледнете отвъд локалния към глобалния проблем???

Мафията и кражбите са ни най-малкия проблем, ако погледнете глобалната картинка. Ти лично способен ли си да се замислиш какви закони и разпоредби прокараха шарлатаните в комбина с ГРОБ?

Задаваш ли си въпросите:

  • Какъв е тоя План за Възстановяване и Устойчивост?
  • От какво се ВЪЗСТАНОВЯВАМЕ?
  • Защо се наложи да се ВЪЗСТАНОВЯВАМЕ?
  • КОЙ доведе до нуждата от ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ?
  • ЗАЩО???
  • Как и за чия сметка ще се изпълни това възстановяване?
  • Към какво води въпросния "ПЛАН"?

Способен ли си изобщо да видиш, че тия мърши следват плана много по-яростно и нагло от тиквун? Не виждаш ли анти-българските им действия в комбинация с още по-нагли и очевидни корупционни схеми??? Всяко едно от тях??? Търсиш ли логика в действията на жълто-паветната сган? Способен ли си да видиш, че нещо не се връзва в гнусния план на ЕС? Страната ни ще губи милиарди на година, за да получи няколко милиона ЕДНОКРАТНО!!! Хора, събудете се най-после, мама му стара!!!!
 
1673120953422.png
 
Глобалната картинка е ясна за всеки, няма да се измъкнем от нея. Идеята е друга, може да сме част от цялата свинщина, но нещата да са идея по-поносими. Не се получава поради факта, че тукашните са мърлячи, самозабравили се изроди, мислещи само за себе си и рахитносто си поколение, което да прати в чужбина на учи, щото там наркотиците са по-чисти. Хора, които са приели много навътре идеята да сдухат всичко. Да, може да ни държиш зависи, да ни правиш на маймуни, но ако си идея по умен от неандерталез, може да го направиш така, че елементарните нужди и битовизми да са на ниво, и хората да не вдигат много глава.

Не само го виждам, но се чудя в коя канафка ще легнат някой ден с деянията си. Следва се модел на тотална сасипия, но пак повтарям, това не е задължително да върви с пълна мизерия - може да грабиш, съсипваш и унищожаваш с по-добро представяне пред т.нар. овци, които ходят да урните. Има такива сценарии и доказателството е в също толкова излезли от мизерията държави.
 
Глобалната картинка е ясна за всеки, няма да се измъкнем от нея. Идеята е друга, може да сме част от цялата свинщина, но нещата да са идея по-поносими. Не се получава поради факта, че тукашните са мърлячи, самозабравили се изроди, мислещи само за себе си и рахитносто си поколение, което да прати в чужбина на учи, щото там наркотиците са по-чисти. Хора, които са приели много навътре идеята да сдухат всичко. Да, може да ни държиш зависи, да ни правиш на маймуни, но ако си идея по умен от неандерталез, може да го направиш така, че елементарните нужди и битовизми да са на ниво, и хората да не вдигат много глава.

Не само го виждам, но се чудя в коя канафка ще легнат някой ден с деянията си. Следва се модел на тотална сасипия, но пак повтарям, това не е задължително да върви с пълна мизерия - може да грабиш, съсипваш и унищожаваш с по-добро представяне пред т.нар. овци, които ходят да урните. Има такива сценарии и доказателството е в също толкова излезли от мизерията държави.

Човече, нямам идея какво се опитваш да кажеш. :) :)

Освен това, държа да те информирам, че имаш опция да прегледаш текста преди да го постнеш и да го коригираш, така че да звучи поне една идея по-разбираем. За правописните грешки няма какво да говорим... Там нещата са толкова комични, че препоръчвам да продължиш да ни веселиш и през настоящата година. :)
 
При мен тази опция я няма от години и виждам какви глупости съм написал чак, като ги постна :)
Имаш опция редакция, или??? :)

Освен това, постовете ти са брилянтни. Спри да си просиш комплименти. ;)
 
Редакция има, но имам в предвид, че преди имаше бутон прегледай или нещо от сорта
Е, има си я опцията ''Preview", поне при мен, дето форумните функции са ми силно орязани. Чувствам се дисидент, но компенсирам с упоритост. :) От третия път успявам да постна коментар и да реагирам на нечий пост.
 
1673681852677.png
 
Палачо смотан. Поне в това е добър - да злобее.
Човече, ти си като ''хамалите'' от каналето. Една дума не можеш да напишеш правилно. :)

Последно ''палАч" или ''палЯчО'' искаш да го наречеш? Щото има известна разлика в значението на двете думички. :)
 
Човече, ти си като ''хамалите'' от каналето. Една дума не можеш да напишеш правилно. :)

Последно ''палАч" или ''палЯчО'' искаш да го наречеш? Щото има известна разлика в значението на двете думички. :)
Браво на човека с правилното глаголене. Хвана ме. Ти пък като пишеш грамотно, много, много умнотии си написала. :D
 
1200_rozi-radev-ninova.webp
 

Горе