Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Понеже форумът е predpriemach.com - ето докъде можеш да стигнеш, ако си имаш сайт за фалшиви новини:
 
Понеже форумът е predpriemach.com - ето докъде можеш да стигнеш, ако си имаш сайт за фалшиви новини:
Кажи нещо за криптото
 
Пепи еврото е против еврото

326344542_1531994693996727_8258072443721708864_n.jpg
 
нали и мунчо им го каза, че въпроса с еврото е решен? За какво се пънат, популизъм?
 
Някой включи ли се вече в подписката против еврото?

Аз да!

tenor.gif
 

горе е перфектния пример за sheep. Ще е точно обратното на всичко, което казват ЕС, не заради нещо, а само защото трябва да сме контра.

О да, и ИЗраждане и Костя Копейкин инициатора - give me a fucking break...

Кво стана с референдума за Излизане от ЕС или от НАТО? Ще го пускат ли копейките?

В твое село Лакатник има представители на Израждане и събират подписи?
 
Последно редактирано:
Някой включи ли се вече в подписката против еврото?

Аз да!

tenor.gif
Файда няма от тия подписки, както и от петиции. Керванът си върви, а кучетата си лаят.
 
Няма, те затова UK излязоха от ЕС, ходи спами фалшиви новини у фейса, не се занимавай.
 
Сигурно ще преброяват колко сте реалния резерв
Защо точно сега е въпроса? В момента тече мобилизация на около 250 хил. души в Полша, която трябва да приключи до края на месец Март. Отделно, всички от запаса сме се клели да защитаваме България, а не ЕС и НАТО, поради простата причина, че по ония времена не бяхме членове на тези съюзи. Според този член 95 в призовката, наказанието е административно - глоба до 1000 лв. Ще я платя, но няма да се явя. Пушечно месо във война, която не е наша, няма да бъда. Това, което ме притеснява, е че ще измислят някаква вътрешна, т.е. национална опасност, за да ни прилъжат да се явим...
 
Защо точно сега е въпроса? В момента тече мобилизация на около 250 хил. души в Полша, която трябва да приключи до края на месец Март. Отделно, всички от запаса сме се клели да защитаваме България, а не ЕС и НАТО, поради простата причина, че по ония времена не бяхме членове на тези съюзи. Според този член 95 в призовката, наказанието е административно - глоба до 1000 лв. Ще я платя, но няма да се явя. Пушечно месо във война, която не е наша, няма да бъда. Това, което ме притеснява, е че ще измислят някаква вътрешна, т.е. национална опасност, за да ни прилъжат да се явим...
иди виж какво ще ти кажат хахаха
 
Защо точно сега е въпроса? В момента тече мобилизация на около 250 хил. души в Полша, която трябва да приключи до края на месец Март. Отделно, всички от запаса сме се клели да защитаваме България, а не ЕС и НАТО, поради простата причина, че по ония времена не бяхме членове на тези съюзи. Според този член 95 в призовката, наказанието е административно - глоба до 1000 лв. Ще я платя, но няма да се явя. Пушечно месо във война, която не е наша, няма да бъда. Това, което ме притеснява, е че ще измислят някаква вътрешна, т.е. национална опасност, за да ни прилъжат да се явим...

ахахахахахахахахахахахахахахахахаха

България армията и се състои от наемници, никой не разчита на служили преди Н брой години на 18 години без право на отказ.

И ква война бре? Тея горе мислят, че НАТО се готви да се бие с Русия ли -ахахахаха - и ще го прави с такива като него? Запасняци? ахахаха


И при една война / конфликт с Русия - ти специално няма да се биеш, заради писаниците ти по форумите и това, че навярно ще резнеш главата на българина / съюзника до тебе, за да минеш на руската страна и ще си колаборатор.

 
Последно редактирано:
иди виж какво ще ти кажат хахаха
Ха ха, хубава шега, но за съжаление нещата са сериозни. Затова чакам тези избори, на които ще излязат хората да гласуват с дрянови бюлетини, та да изляза да гласувам и аз.
 

Горе