Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Не ми трябва стъклена топка, за да го видя. Виждам какво правиш в темите, и наистина си доста самотна и злонамерена женица, но не те обвинявам. Може живота да е бил кофти, за да си такава. Не може да видиш някой в това, в което се е превърнал, защото не си минал през неговия път. Но не мисли, че другите са ти длъжни да те търпят. Доста злоба лъха от теб. Само мога да ти съчувствам. ;)
Кой започна пръв с обидите, бе глупи? Злобна женица си ти, ама и тъпа. Може би животът те е направил такава. Аре, бегай да пасеш и не ме занимавай повече с жалките си напъни за оригиналност
 
Кой започна пръв с обидите, бе глупи? Злобна женица си ти, ама и тъпа. Може би животът те е направил такава. Аре, бегай да пасеш и не ме занимавай повече с жалките си напъни за оригиналност
Знам, че се смееш, но вътрешно плачеш. Всички сме тъпи, ако го приемеш, ще си спестиш повторенията. Не се правя на оригинален, защото не целя точно твоето внимание, само ти го казвам как е. Отпусни му края малко, затвори лаптопа, излез навън, намери някоя долна кръчма, напий се, пусни на загорял от обяд държавен чиновник и се прибери с усмивка. Не е сложно, ще се справиш.
 
но вътрешно плачеш.
Вътрешно си дера кожата, скубя си косите и си гриза ноктите едновременно - толкова ми е важно твоето мнение по който и да е въпрос.

Пич, признавам ти, че имаш поне един талант: не казваш нищо смислено, но се вреш по всички теми, за да даваш определения на хората на база болните ти фантазии.

Детето от теста по биология е циганче, а майка му ходи до социалните със злато и широки панталони... За кво говорим изобщо.
 
Отпусни му края малко, затвори лаптопа, излез навън, намери някоя долна кръчма, напий се, пусни на загорял от обяд държавен чиновник
Аз се обърках и имам малко въпроси, относно сценария. В долната кръчма ли се развива цялото действие с напиването, запознанството с чиновника и "пускането", или има променящи се събития в това приключение ?
И какво означава, че чиновника е загорял от обед ?
Според мен нещо, като The Prodigy - Smack My Bitch Up ще е много яко, но както и да е.
Имам предложение:

Сценарий: Главният герой е трудолюбива жена, около 30-те, работи усилено и се чувства стресирана напоследък от долни твари във форума, така че решава да си вземе почивка и да се забавлява. Тя затваря лаптопа си, напуска селската къща и отива в долната кръчма, където може да се отпусне и да бъде себе си.

Сюжет: Жената си прекарва страхотно в кръчмата, разговаряйки с приятели и разпускайки малко. Тя влиза в разговор със загорял държавен служител( къде го е намерила на село не знам), който е очарователен и забавен. Двамата се сближават и прекарват нощта, смеейки се и наслаждавайки се на компанията си. В крайна сметка и двамата усещат връзка и правят секс. Жената изпитва чувство на комфорт и щастие и се прибира у дома с усмивка на лицето

Става ли така?
 
държавен служител( къде го е намерила на село не знам
Ако искаш да знаеш и чистачите към кметството са ''държавни служители'', щото са назначени и платени от държавата. ;)

Иначе, що не си гледате работата и двамата. :)
 
Аз се обърках и имам малко въпроси, относно сценария. В долната кръчма ли се развива цялото действие с напиването, запознанството с чиновника и "пускането", или има променящи се събития в това приключение ?
И какво означава, че чиновника е загорял от обед ?
Според мен нещо, като The Prodigy - Smack My Bitch Up ще е много яко, но както и да е.
Имам предложение:

Сценарий: Главният герой е трудолюбива жена, около 30-те, работи усилено и се чувства стресирана напоследък от долни твари във форума, така че решава да си вземе почивка и да се забавлява. Тя затваря лаптопа си, напуска селската къща и отива в долната кръчма, където може да се отпусне и да бъде себе си.

Сюжет: Жената си прекарва страхотно в кръчмата, разговаряйки с приятели и разпускайки малко. Тя влиза в разговор със загорял държавен служител( къде го е намерила на село не знам), който е очарователен и забавен. Двамата се сближават и прекарват нощта, смеейки се и наслаждавайки се на компанията си. В крайна сметка и двамата усещат връзка и правят секс. Жената изпитва чувство на комфорт и щастие и се прибира у дома с усмивка на лицето

Става ли така?
Хахаха. А защо не го направим по-интересно? Нека "черпим опит" от Шехерезада и да започнем разказа от средата - нещо като тийзър трейлър:

Мисълта й беше прекъсната от ръката на на кака Стрина (на 78г), която за 4-ти път й доливаше кафе и я гледаше с вече не чак толкова одобрителна усмивка.

- Колко часа беше станало? Ще успея ли да завърша нещата в срок? Ами ако всичко е напразно? - тези и други въпроси разкъсаха мрежата от мисли на (име на героинята), които напълно я бяха откъснали от представата за време и пространство.
Тя отметна косата си, притвори лаптопа и докато разтъркваше очите си изморено, в полезрението й се "мярна" осанката на млад, добре облечен и красив мъж (държавния служител), който подобно на нея бе забил поглед в дневния (държавния) вестник, напълно изолирал шума и средата, в която се намираше.

Саундтрак към филма: Елвира Георгиева - Мечта за всички (а.к.а. "коминочистачът").

п.п. @nandibandi , аз бих писал 2т. за въпросния отговор, защото не само, че е верен, но е и посочен пример за върха на еволюцията при безгръбначните безмозъчни мекотели, който обаче въпреки това "продължава промяната" или с други думи - (Д)еволюцията.
 
Казват, че хората без личен живот обичат да се ровят в чуждия. Не знам дали е така... :)

Темата е за изборите, момчета. Не се подвеждайте по безделника-нищоприказчик. :)
 
Ако искаш да знаеш и чистачите към кметството са ''държавни служители'', щото са назначени и платени от държавата. ;)

Иначе, що не си гледате работата и двамата. :)
Аз си я гледам, и като ти чета постовете, ми набъбва, направо режа диаманти. :D

Държавните служители не са лоши любовници все пак. Блъскат здраво, защото нищо друго не им е интересно в живота. Някои идват с различни по извратеност фетиши. Примерно да го биеш с вестник Труд в главата, докато той ти реше ноктите на краката, и двамата обляни в кравешка урина.
 
И за сме по темата, изборите са ясни - ПП и ДБ, ГЕРБ и ДПС. И ще си ги мерят. Няма да се случи нищо и пак отиваме на N-ти избори. И така докато не се сдуха всичко и на Европа и писне от нас и започва тръста да пада, от там минаваме със статус "държава от третия свят" и следват емиграции и публичен линч на определени хора, изчезване като нация, защото едни мекотели са алчни, а други обслужват други мекотели. С две думи....Не се притеснявайте, всичко върви по план. ;)
 
Държавните служители не са лоши любовници все пак. Блъскат здраво, защото нищо друго не им е интересно в живота. Някои идват с различни по извратеност фетиши. Примерно да го биеш с вестник Труд в главата, докато той ти реше ноктите на краката, и двамата обляни в кравешка урина.
Кажи си, кажи :p:D
 
Аз си я гледам, и като ти чета постовете, ми набъбва, направо режа диаманти. :D

Държавните служители не са лоши любовници все пак. Блъскат здраво, защото нищо друго не им е интересно в живота. Някои идват с различни по извратеност фетиши. Примерно да го биеш с вестник Труд в главата, докато той ти реше ноктите на краката, и двамата обляни в кравешка урина.
Пич, никой не се интересува на какви гадости лъскаш. Спести ни болните си фантазии. Споделяй само с психиатъра си.
 
Внимавай тогава.

Включва се само, за да плесне обидни квалификации към някакви хора, които си коментират в някакви теми, ама за его и интелект говори. Хич не се усещаш колко зле изглеждаш отстрани, нали? :)
 
тия от ПП и ДБ са супер тъпи хахаха
това е най глупавата идея да отидат на избори заедно.. сега ще вземат 15 процента заедно и ще духнат супата.. те си мислят че ще вземат 30% , но няма да стане.. направо следващия парламент ще се молят на ББ да ги вземе за патерица..
 
Това е интересно... изглежда Евгений Лайнов припръцква спонтанно не само по медиите :)

 
Включва се само, за да плесне обидни квалификации към някакви хора, които си коментират в някакви теми, ама за его и интелект говори. Хич не се усещаш колко зле изглеждаш отстрани, нали? :)
Включвам се, за да сипя точно на трима олигофрена тук, които тотално сдухаха качеството на форума. Другите двама ги знаеш и ти. Пука ми как изглеждам през твоите очи. Тук съм от много повече време от теб, помогнал съм на много повече хора, и повярвай ми, рейтинга ми е по-висок от твоя. Ако въобще имаш някакъв, пишейки глупости в гнусните за форума теми. Свободно може да се гръмнеш в някой крайпътен кенеф, фрик. ;)
 

Горе