Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Гледам НДСВ се връща в играта, явно целят да си върнат гласове от ГЕРБ. Някаква нова Левица се очертава, ще раздробят на Корни вота. Гербаджиите пък като типични комуняги обвиняват за своята същност други, примерно че ПП и ДБ били само на хартия про-европейци. Голям цирк се очертава за тези избори, ДПС или Възраждане като нищо може да са втора по численост партия в парламента.
 
За сега явно ще е така , по инерция надолу…..Няма изгледи за нещо по- различно.
Избори до дупка:) Сега ги търсят новите 240. Дано се намерят малко по -свестни.

"Не на тези, а на следващите избори ще има много нови имена, които не са участвали и не са били лидери. Следващият вот ще е през 2024 г.", допълни още Стефанова. По думите ѝ е възможно Румен Радев да направи политически проект."

Според нея страната ни ще влезе в Шенген и еврозоната

 
Последно редактирано:
Варианти:

1. Корни
2. Лена
3. Десито Атанасова

Нека всеки да гласува за фаворитката си.
 
Лена от коя партия е? На бас , че няма да е тя.
 
Последно редактирано:
Ти сериозно ли ?
Чух , че напуснала ПП, пък и те ще се разделят /според предсказанията/, но тя това го повтаря отдавна .
Дай да го видим това предсказание.

ПП: ма как готино задълбахме у окултизъма..
 
Ми нали ти го постнах , гадателката на Берлускони само това говари отдавна и от време на време я показват по телевизията, но днес беше за предстоящите избори.

 
Последно редактирано:
Ми нали ти го постнах , гадателката на Берлускони само това говари отдавна и от време на време я показват по телевизията, но днес беше за предстоящите избори.
Ааа, верно пише че Асен и Кирил щели да се разделят.

... пък аз реших че Асен Василев ше се разделя със Спецов и се притесних малко, да си кажа честно.
 
  • Like
Реакции: adi
Аз май ше съм за Десито.

Не за друго ами щото има едно такова суперперверзно излъчване... :rolleyes:
 
Аз май ше съм за Десито.

Не за друго ами щото има едно такова суперперверзно излъчване... :rolleyes:
Не е лъжа:)
Пропусна обаче ДПС и ИТН....Общо взето, ако ще гадаем, номинациите би трябвало да са 7.
 
Последно редактирано:
Чудя се, тая ''гадателка на Берлускони'' дали е на щат при въпросния и дали той изобщо е информиран за нейното съществуване?
И по-важно: тая болна женица дали е познала поне веднъж в кое отделение на чантата си е оставила ключовете?
Не е нужно да си гадател, за да предскажеш, че Киро и Асен ще се разделят - единият ще отиде в сливенския, а другият в централния затвор. ;)

Иначе, по темата Магнит-ски:

1676270649166.png
 
Чудя се, тая ''гадателка на Берлускони'' дали е на щат при въпросния и дали той изобщо е информиран за нейното съществуване?

 
Последно редактирано:
Варианти:

1. Корни
2. Лена
3. Десито Атанасова

Нека всеки да гласува за фаворитката си.
Аз съм за Караянчева:)
 
Аз съм за Караянчева:)
Едва ли...Остава неразгадан въпроса, кои ще са двамата вицета зад премиера:) предвид Магнитски 2.0

Вече за втори път преди избори се появява такъв списък...
 
Последно редактирано:
Въпреки платените соц проучвания, че ГЕРБ ще са първа сила - аз не мисля че ще са. Много народ дето гласува за ГЕРБ може би ще гласува за НДСВ и там вота ще се разцепи.
 
Много народ дето гласува за ГЕРБ може би ще гласува за НДСВ и там вота ще се разцепи.
Някак си не го виждам това. То не, че избирателите на ГРОБ са нормални, ама да пуснеш за оригиналния тумор, от който произлезе въпросната метастаза?? Не знам.

На мен лично ми е любопитно дали алтернативната левица ще успее да прескочи 4%?

Янев вероятно ще бъде изоставен от посолството на Козяк като провалил се проект.
 
Въпреки платените соц проучвания, че ГЕРБ ще са първа сила - аз не мисля че ще са. Много народ дето гласува за ГЕРБ може би ще гласува за НДСВ и там вота ще се разцепи.
Народа не гласува за ГЕРБ. Напълно прав си. Това са хората на партията, техните кръгове и хора на хранилка, изрекетирани бизнеси, заставени да го направят, иначе ще има случка, и техните служители. И всичко под строй. Отделно, да не забравяме, че на някои места, да не кажа повечето, голям % от областните са от ГЕРБ. Платените и ето ти ГЕРБ водеща партия. Пак ще са водеща. И това е засилено още повече като повече от половината не отидат да гласуват. Всички числа са така както трябва, няма измама. :)
 
НДСВ без царчЕ не ги виждам как ще съберат смислена бройка вотове.
 

Горе