Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Включвам се, за да сипя точно на трима олигофрена тук, които тотално сдухаха качеството на форума. Другите двама ги знаеш и ти. Пука ми как изглеждам през твоите очи. Тук съм от много повече време от теб, помогнал съм на много повече хора, и повярвай ми, рейтинга ми е по-висок от твоя. Ако въобще имаш някакъв, пишейки глупости в гнусните за форума теми. Свободно може да се гръмнеш в някой крайпътен кенеф, фрик. ;)
Айде сипни и на другите 2-ма - ей тъй за разнообразие.
Па белким ги видим кои са.
 
Включвам се, за да сипя
С каквото и намерение да се включваш, резултатът е винаги един и същ - излагаш се яко. Личните симпатии и антипатии не трябва да бъдат водещ мотив при форумните ти действия. Затова са и толкова неуспешни изявите ти. Компенсираш липсата на аргументи със злоба и истерия, което не те представя в добра светлина, ама никак.

Може да си бил много полезен навремето и много компетентен в момента, но изявите ти в последно време те показват като глупав трол, който се включва по темите не с мнение по конкретния въпрос, а с намерението да си създаде илюзия за значимост, като обижда наред.

Жив и здрав!
 
$INeed$ някакси инстиктивно ги нацелва:)
Иначе цяла страници глупости .
Ако няма какво да се пише повече по темата, по- добре да бъде заключена.
 
Последно редактирано:
Ако няма какво да се пише повече по темата, по- добре да бъде заключена.
Точно по темата се пише непрекъснато. Вашият пост е извън всякаква логика и връзка с темата.
По-добре е да спрете участието си, вместо да слагате ред с първото си мнение в тема, в която не участвате и от която очевидно не се интересувате.
 
Точно по темата се пише непрекъснато. Вашият пост е извън всякаква логика и връзка с темата.
По-добре е да спрете участието си, вместо да слагате ред с първото си мнение в тема, в която не участвате и от която очевидно не се интересувате.
Още малко ще почнеш да нареждаш кой къде и какво да пише.

Айде пийнете си довечера и пак попишете да вдигнете темата.
 
Последно редактирано:
Още малко ще почнеш да нареждаш кой къде и какво да пише.
Всъщност ТИ нареждаШ да се затварят теми, в които не пишеШ. Обективност?

Айде пийнете си довечера
А как да преглъщам ще ми наредите ли? Вижте, не искам конфронтация с вас, но включванията ви са меко казано дразнещи.

По темата, за който го интересува:
:D

1676129595907.png

 
Като изтрезнееш дай нещо свястно.
 
Последно редактирано:
Като изтрезнееш дай нещо свястно.
Всъщност, вие се държите като разпасана пиянка, а също така пълните темата наистина с глупости. Оставям ви да се въргаляте сама.
 
Още в началните страници н а темата съм ви оставила да се мислите за велики,,,
Не ми се общува с пияни гарги. Изтрезнявай!
 
Как не се научихте, че това е форум и всеки има право да си изказва мнението. Като не ти харесва нещо - подминаваш и си свиркаш.

Само пазара не трябва да се спами с излишни глупости, офтопика си е за всеки.
 
ГЕРБ+ДПС+БСП = Коалиция Магнитски

:D :D :D
Тва пък е някаква бухалка този закон магнитски.. за мен са пълни глупости.. най голямата измислица... само дават повод на политице да говорят.. за нищо друго не става.. ето преди избори им даадоха мото.. иначе нямаше да е актуално да говорят за едно и също... ахаха
 
Тва пък е някаква бухалка този закон магнитски.. за мен са пълни глупости.. най голямата измислица... само дават повод на политице да говорят.. за нищо друго не става.. ето преди избори им даадоха мото.. иначе нямаше да е актуално да говорят за едно и също... ахаха
Не попадна ли на статистиката? - В целия ЕС има девет човека санкционирани по закона Магнитски. Осем от тях са българи. :)
 
Как точно работи политиката:

1676197590426.png
 
Типин трол Бойко вади като аргумент лайняното дуо, щото третия глупак го дава министър. И по-зле може, и ще стане след още 5-6 вота за има-няма и година.
 

Горе