Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
 
Имаме нов предизборен хит:


Направо ги забива всичките. Държавата на двамата шупара, хахахаха, това е добро и много тъжно едновременно. :)

Освен, че песньовката е боза, зад нея прозира жалкия опит на бившия рапър да си придаде някаква значимост. Какво се опитва да каже с това ''депутатът Христо е виновен'', при положение, че краткият му престой в политиката беше едно грандиозно ЗЕРО. Какво точно направи хазарта в парламента? 2 жалки опита за изказване от трибуната и една снимка с the finger. Като председател на комисията по култура направи какво? Оплю другите бездарни беге музиканти.

Посредствен, но със самозаблудата за някаква значимост. И тоя ''творечски'' напън е живото доказателство.
 
Освен, че песньовката е боза, зад нея прозира жалкия опит на бившия рапър да си придаде някаква значимост. Какво се опитва да каже с това ''депутатът Христо е виновен'', при положение, че краткият му престой в политиката беше едно грандиозно ЗЕРО. Какво точно направи хазарта в парламента? 2 жалки опита за изказване от трибуната и една снимка с the finger. Като председател на комисията по култура направи какво? Оплю другите бездарни беге музиканти.

Посредствен, но със самозаблудата за някаква значимост. И тоя ''творечски'' напън е живото доказателство.
Според мен целта му бе изпълнена, да хапе опозицията, с което успяваше доста интересно. В негов си стил. Дори не знам в какво реално е бил въвлечен като ангажименти. Дори не знаех, че е бил председател на комисията по култура. И нормално, как да знаеш, че бил с такава длъжност като беше в сянката на друга звезда в това министерство, а именно самия министър. :)

Той е шоумен и а абсолютно нормално да го използва, било то в предизборна кампания, би то в водене на някакви политически спорове или битки.....Едно не мога да му отрека, доста истина казва с думите си, в случая с римите си. Сега всяко едно драпане на партията му е от значение. Дори очаквах тази песен още в лятото, но уви, излиза малко със закъснение.
 
доста истина казва с думите си,

И какво като казва истина, а партията, върху която паразитира, не е о-различна от това, с което щеше да се бори??

Каква е разликата между ГРОБ и Продължаваме Пародията? По-голямото разрушително действие и факта, че ''Мата Хари - версия парапет'' беше официално настанена на държавна хранилка.

Хазарта се самоуби като творец и личност. Тоя нескопосан кавър на няколко беге рапчета буди умиление единствено у жълтопаветната грант-протестантска сволоч, да ме прощавате. :)
 
Не съм казал, че партията му е цвете, напротив. Написах само, че знае как да си използва таланта, ако мога така да го нарека. :)

И двете партии са ми точно през ... , но, има едно НО. И то е, че и двете в коалиция, ще ни се види света тесен. Едно да знаеш от мен, няма вече такова животно като независима партия или депутат. Всичко така вече е подредено, че някой ако тръгне срещу някой нещата не му се случват. И не говоря само за примитивните игрички във вътрешната екосреда на амеби, а в глобален аспект.
 
И какво като казва истина, а партията, върху която паразитира, не е о-различна от това, с което щеше да се бори??

Каква е разликата между ГРОБ и Продължаваме Пародията? По-голямото разрушително действие и факта, че ''Мата Хари - версия парапет'' беше официално настанена на държавна хранилка.

Хазарта се самоуби като творец и личност. Тоя нескопосан кавър на няколко беге рапчета буди умиление единствено у жълтопаветната грант-протестантска сволоч, да ме прощавате. :)
Как хубаво ги редиш, личи си, че си живяла много и сега на пенсия си изливаш гнева при предприемачите.
 
Как хубаво ги редиш, личи си, че си живяла много и сега на пенсия си изливаш гнева при предприемачите.
Що не ходиш да духаш.. :)
 
За за да гласуваш на следващите избори за Промяната не стига да си идиот, а трябва да си пълен идиот

 
Имаме нов предизборен хит:


Направо ги забива всичките. Държавата на двамата шупара, хахахаха, това е добро и много тъжно едновременно. :)
само че в този случай тази песен ще му изиграе лоша шега, шото на хората не им до шеги и много хора ще го приемат като признание това което казва :Д
 
само че в този случай тази песен ще му изиграе лоша шега, шото на хората не им до шеги и много хора ще го приемат като признание това което казва :Д
То на хората нищо друго не им остана освен комедийната част. Вече никой нищо добро не очаква от никой. И това е една тенденция от има няма 30 години.
 
Тая песен ми е прекалено тъпа да я слушам, ама цитираха нещо за Копейкин. Дренчев има черен списък, после ще отстрелват един по един, Н-18 и Н-19, които ще се изпълняват на остров сред река. Имам цитата на картинка сниман, ако някой иска да види, не е фейк.
 
Имало нещо вярно значи, че при управлението на Парапета няма и метър магистрала построена:
 
Там не, но няма как да знаеш, нали? :)
Няма, затова всяко мнение по въпроса е спекулативно, включително твоето. ;) Бъди жив и здрав и винаги дееспособен. ;)
 
Колкото и да се дърлят в момента преди изборите, то след това ако ГЕРБ + ПП + ДБ имат общо повече от 120 депутата, то е ясно какво ще се случи. Въпросът е на каква цена? Дали от американското посолство ще пожертват Борисов + още някой, мисля че от ПП и ДБ трябва да настояват за ефективни присъди, ако много ги натискат да правят коалиция, а те определено ще бъдат натискани от американците.
 

Горе