Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
ГЕРБ не са руски бе ауу .. как да ви го обясни човек не знам
Те и БСП не са, ама ходи го обяснявай на тролове, дето ги мързи да прочетат 2 реда информация.

Колко трябва да си тъп, за да лансираш версията, че Възраждане и ГРОБ имат нещо общо. Всички анти-български решения в последния парламент бяха взети при пълна кУрОлация между Пародията и ГРОБ. Новата анти-българска коалция, назначена от сащ.
 
Те и БСП не са, ама ходи го обяснявай на тролове, дето ги мързи да прочетат 2 реда информация.

Колко трябва да си тъп, за да лансираш версията, че Възраждане и ГРОБ имат нещо общо. Всички анти-български решения в последния парламент бяха взети при пълна кУрОлация между Пародията и ГРОБ. Новата анти-българска коалция, назначена от сащ.
бягай си е темата, тука се обсъждат сериозни неща.
 
бягай си е темата, тука се обсъждат сериозни неща.
Ти ли обсъждаш сериозни неща, бе смешка? И не ми казвай къде да ходя, че ще идеш бързо да ревеш на майка си под полата. Аре, у лево, дебил.
 
b02d9e2ba255e12dd50e96970fbfc808.jpeg
 
Те и БСП не са, ама ходи го обяснявай на тролове, дето ги мързи да прочетат 2 реда информация.

Колко трябва да си тъп, за да лансираш версията, че Възраждане и ГРОБ имат нещо общо. Всички анти-български решения в последния парламент бяха взети при пълна кУрОлация между Пародията и ГРОБ. Новата анти-българска коалция, назначена от сащ.
Направо пускай за Корни и не се прави на ударена пред нас.
 
Направо пускай за Корни и не се прави на ударена пред нас.
Не, ще пусна за Възраждане в крайна сметка. Нека некъпещите се пудели на Урсула пищят. :)
 

направете теста и вижте отговорите на партиите
Толкова съм се смял на някой от отговорите им, че …

Първоначално само Възраждане отказва да попълни анкетата. След това я попълват и сега я няма само ПП.

Цялата програма на на ПП:
Накратко тук: https://btvnovinite.bg/novite-izbor...eFun_INCTRrA3Haf1ExYhwNDJ9TswcXtLUke7HdHvn6x0
 
Последно редактирано:
И ти се водиш за сериозен човек.
Нямам спомен да съм се определяла по този начин.

Обяснявам защо взех това решение: последните няколко дни и преди всичко заплахите на Круела Де Вил към Италия ме накараха да се замисля, че крайно десните партии, които следват анти ЕС реториката ѝ бъркат в здравето. Това едно.

Другото, което ме накара да взема такова решение е тенденцията в Европа да се избират именно партии, които се обявяват за намиране на алтернатива на ЕС - поне на думи. Нека поне веднъж бъдем европейци. Това може да накара клептократите в ЕС да омбислят безумните си политики.

Не харесвам нарцисиста Костадин и не вярвам, че той е ''месията'', но няма друга политическа сила, която да е негова алтернатива на тези избори. Всички други са слугинаж.
 
Нямам спомен да съм се определяла по този начин.

Обяснявам защо взех това решение: последните няколко дни и преди всичко заплахите на Круела Де Вил към Италия ме накараха да се замисля, че крайно десните партии, които следват анти ЕС реториката ѝ бъркат в здравето. Това едно.

Другото, което ме накара да взема такова решение е тенденцията в Европа да се избират именно партии, които се обявяват за намиране на алтернатива на ЕС - поне на думи. Нека поне веднъж бъдем европейци. Това може да накара клептократите в ЕС да омбислят безумните си политики.

Не харесвам нарцисиста Костадин и не вярвам, че той е ''месията'', но няма друга политическа сила, която да е негова алтернатива на тези избори. Всички други са слугинаж.
Пускай, то с тая любов към Русия е нормално. То верно няма за кого друг за теб.
 
Пускай, то с тая любов към Русия е нормално. То верно няма за кого друг за теб.
И на децата е ясно, че дори да се състави коалиция пп+гроб, тя няма да изкара предстоящата земетръсна зима. Тия избори са напълно безпредметни, а и следващите най-вероятно. С наличното на пазара, каквото и да купиш, все си се прецакал.
 
Перфектната снимка! Снощи го изгледах и си беше точно така. С толкова много гафове, които му изброяваха постоянно, двама човека не можаха да останат и да пробват да го победят в дебата?
Да, въпросът е защо бяха двама от ГЕРБ? Имам едно обяснение и това е, че двамата правят един цял мозък, който пак не съм сигурен в капацитета му. Аз още съм в недоумение с какви точно очи отиваш да спориш с хората от другите партии като 12 години си правил свинщини и си оставил една дупка (преносно и буквално) на мястото на държава.

309987662_10229502983179421_7256571739653758851_n.jpg 309990528_10221381696883969_6383352520695576039_n.jpg
 
Канадеца е тотално неадекватен, не знам как нормален човек може да гласува за това недоразумение...
 

Горе