Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Представете си, че в един друг
dd.png
политическите пешки, коне и офицери не дават мило и драго за гласовете на по-кафеникавите братя.
 
Копейките над ДБ ... накъде отива тази държава не знам :(
На никъде. Така бяха и Атака, взеха с патриотарските си внушения добър % и после рязко се разбра колко струват. Историята се повтаря. Жалко за нас, а тези, които не я помнят, си заслужават съдбата.
 
На никъде. Така бяха и Атака, взеха с патриотарските си внушения добър % и после рязко се разбра колко струват. Историята се повтаря. Жалко за нас, а тези, които не я помнят, си заслужават съдбата.
Ти май не помниш Жан Виденов... Жалко...
 
Ти май не помниш Жан Виденов... Жалко...
Помним го. Тоя май е единствения политик, който излезе от политиката по-беден отколкото е бил при влизането.
 
Защо, ти да не си на 50+, че да си го извлачил това време на гърба си? :) Помня, разбира се. Не знам какво общо има с цитата?
Има с всичко, много общо е, ама не ми се влиза в детайли. Не съм много млад и аз ;)
 
Помним го. Тоя май е единствения политик, който излезе от политиката по-беден отколкото е бил при влизането.
Хора, които се кефят на Жан не мога да ги разбера, честно. И никак не е беден, никак.
 
Хора, които се кефят на Жан не мога да ги разбера, честно. И никак не е беден, никак.
Не му се кефя. После по други линии може да е забогатял, но доста години след политиката си беше беден, в някаква панелка живееше дълго време.
 
Някой тука спореше че копейката няма да влезе в правителството, освен че ще влезе ще има над 10%
 
Някой тука спореше че копейката няма да влезе в правителството, освен че ще влезе ще има над 10%
Ще се прави "експертно" правителство. "На всяка цена" защото дрън-дрън война, и криза и т.н. Не гледам новини от два месеца, с половин ухо ако дочуя нещо, но си беше ясно каква е схемата. Ти да не би да мислиш, че ДБ няма да са и те там? Сигналите бяха ясно пуснати още преди два месеца. зимата трябва да се изкара в депутатски кресла, пък после народа ще му мисли.
 
Предадоха ми депешата от украинския фронт
Резултати:
1.ПП
2.ГЕРБ
3.ДПС
4.БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
5.БСП
6.ДБ
Сведението да се сведе до знанието на политкомисарите по изборните секции.
Слава на ПП и неговия брат Путин!

п.с. Сега по ред на номерата при бай Ставри кралите от еврофондовете !
 

Горе