Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
сега ще разберат всички какъв играч е бат ви БОЙКО ахахах или е много добър или вече е свършил.. момента всички се чудят и незнаят какво им готви.. с какъв ход ще изскочи.. тези от ПП се надяват да правят правителство да има за какво да се хванат щото ако не стане и има нови избори те отиват вече до 5-6 процента щото няма да има за какво да се хванат в новата кампания,.. тяхната кампания се изтърка с кюлчета и чекмеджетата.. трябва реални политики вече да се говори..
Същите глупости ги дрънкаше и преди тва.
 
В момента всички плямпат как няма да се коалират, НО ... има един фактор и той е посолството на САЩ, ако от там им махнат с пръст на ПП и ДБ, да видите как ще направят коалиция с ГЕРБ. Въпросът е къде ще е Борисов в тази схема, дали няма да го пуснат по пързалката.
 
В момента всички плямпат как няма да се коалират, НО ... има един фактор и той е посолството на САЩ, ако от там им махнат с пръст на ПП и ДБ, да видите как ще направят коалиция с ГЕРБ. Въпросът е къде ще е Борисов в тази схема, дали няма да го пуснат по пързалката.
И аз така си мисля, ПП и ДБ скоро ще бъдат привикани да им се издърпат ушенцата. Няма как да ни оставят в тази ситуация да се чудим изток или запад. Ще ни сложат американско правителство пък дали ще сме следващата Украйна ще разберем скоро...
 

Ти нормален ли си да споделяш такива шитни? Виж откъде идва. Виж кой хвалят. Баречко + Пеевски, си водят битката с Прокопиев. Тоест както винаги - едните серат лайна, и такива статийки могат да бъдат повод за радост само на някой гербаджия.
 
Ти нормален ли си да споделяш такива шитни? Виж откъде идва. Виж кой хвалят. Баречко + Пеевски, си водят битката с Прокопиев. Тоест както винаги - едните серат лайна, и такива статийки могат да бъдат повод за радост само на някой гербаджия.
Е той не крие, че е гербер. :)
 
Последно редактирано:
Е той ме крие, че е гербер. :)

Ей банко. ти с тоя правопис, ще изгориш. Като ония от средновековието - царя диктува на писаря : "ДА СЕ УБИЕ НЕ, ДА СЕ ПОМИЛВА" , писаря слага запетаята преди НЕ-то :D
 
Ей банко. ти с тоя правопис, ще изгориш. Като ония от средновековието - царя диктува на писаря : "ДА СЕ УБИЕ НЕ, ДА СЕ ПОМИЛВА" , писаря слага запетаята преди НЕ-то :D
По пътищата съм, скапания коректор. :)
 
Е той не крие, че е гербер. :)
По пътищата съм, скапания коректор. :)
Само не ни казвай, че се возиш в джипка, срещате се със случайни минувачи и им решавате проблемите в движение :D
 
https://www.facebook.com/watch/live...=1664872273110104&notif_t=live_video_explicit
я пуснете отначалото, да видите какъв мрънкач и мухльо са пратили. Онея двете Кобри - Сийка и оная с цаките сигурно са на почивка - ама тоя какви глупости наговори.

Реално се появи пред медиите не да каже нещо за Корнела - ами да говори против ПП.
 
https://www.facebook.com/watch/live...=1664872273110104&notif_t=live_video_explicit
я пуснете отначалото, да видите какъв мрънкач и мухльо са пратили. Онея двете Кобри - Сийка и оная с цаките сигурно са на почивка - ама тоя какви глупости наговори.

Реално се появи пред медиите не да каже нещо за Корнела - ами да говори против ПП.
Не е мухльо! Човека си е ниско платена лека жена, извършваща периодично услуги за мутренските среди.
 
Тоя нали се скара със слави когато му е звънял, що е ходил да инспектира на една мутра на бойко приятел басейна и ресторанта. Той си и напусна групата на славчо.
 
И кво станА с миризливата джендърска партенка, че възраждане работи за ГРОБ?

 
Ти нормален ли си да споделяш такива шитни? Виж откъде идва. Виж кой хвалят. Баречко + Пеевски, си водят битката с Прокопиев. Тоест както винаги - едните серат лайна, и такива статийки могат да бъдат повод за радост само на някой гербаджия.
Казваш, че е 'шитня' новината, че Пеевски е отвял острието на ДБ и я изхвърли от Парламента?

Още линкове искаш ли?
 
Кога тва??? Не е било умишлено. :)


Тцъ, не съм, макар че ми се искаше да се покажем пред света като по-умна нация. Нация, която отхвърля робството на ЕС.
Ти си един голям шматарок от женски пол, не знам какъв трябва да е термина. Шматарочка, примерно.

Тия твойте хора бяха на път да са едни от много, много малкото, които да ме подведат дори и частично. Имах виждане, че са с по-различен профил от Волен Сидеров, обаче не са.
 

Горе