Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Такъв забавен брифинг не бях виждал
 
Само аз ли виждам голямата промяната от преди 2 години и сега?

По времето на баТ ви БОЙКО нямаше 1 бежанец, докато сега всеки ден има бягащи наляво надясно, карат коли блъскат се... какво става мамка му? Грабежи, самоубийства , кой кого набил.. не е ли време да изгонят господина бях точен с ПАРИТЕ?
Оня който упрявлава в момента изобщо или него бива или и той си прави яката пара момента с големите схемички.. особенно, след като няма кой после да го хване.. ще хванат прокситата които са уж управляващи, а оня сянката прибира парите..
 
Само аз ли виждам голямата промяната от преди 2 години и сега?

По времето на баТ ви БОЙКО нямаше 1 бежанец, докато сега всеки ден има бягащи наляво надясно, карат коли блъскат се... какво става мамка му? Грабежи, самоубийства , кой кого набил.. не е ли време да изгонят господина бях точен с ПАРИТЕ?
Оня който упрявлава в момента изобщо или него бива или и той си прави яката пара момента с големите схемички.. особенно, след като няма кой после да го хване.. ще хванат прокситата които са уж управляващи, а оня сянката прибира парите..
Споко, ще има парички пак за гербавите. Щом се връщат хартиените бюлетини и ГРОБ ще се върнат на бял кон ;)
 
Споко, ще има парички пак за гербавите. Щом се връщат хартиените бюлетини и ГРОБ ще се върнат на бял кон ;)
бате аз не съм от ГЕРБ и не взимам пари, обаче не мога да кажа на черното бяло ако ме разбираш...
всичко ясно се вижда .. ти виждаш ли последните 2 месеца какво става в страната?
 
бате аз не съм от ГЕРБ и не взимам пари, обаче не мога да кажа на черното бяло ако ме разбираш...
всичко ясно се вижда .. ти виждаш ли последните 2 месеца какво става в страната?
Е последните 12 какво ставаше? Еднорози се разхождаха свободно по улиците, зареждахме нафта на левче и имаше олио за всеки.

Айде стига глупости, Бойко да си влиза в затвора и избори до дупка.
 
Пресътпността си я имаше винаги, сега просто това дънят по медиите, защото това им е изгодно. Явно при хранилката на Боко е било по-добре, та си го искат момчето да се завърне. Всички знаем добре, че медийните подлоги това правят, нагаждат си човека, който ще ги хрантути. За нищо друго не стават. Жалко за безмозъчните хора, които ги гледат.

Връщането на хартиената бюлетина означава Боко пак да си има една добра бройка манипулирани бюлетини, ДПС отново да карат по тяхната схема и така кервана да си върви като по старо му. Новите избори пак са едно никакво решение, защото резултата ще е същия. И всичко ще доведе до там, че няма да има актуални бюджети, ще почнем да имаме ниски рейтинги, влизаме в черни списъци и от там отлив на бизнеси. Глупаците с пълна скорост ни водят натам, за това, лично аз, ако усетя, че тук започваме да ставаме Зимбабве на Балканите, започвам да си плащам данъка другаде.
 
Не успях да разбера, защо @$INeed$ тръгна да се заяжда с @deffnews
 
Не успях да разбера, защо @$INeed$ тръгна да се заяжда с @deffnews
Предвид факта, че сам се тагваш, и аз не разбирам защо??? Малко снизхождение към хората със специални потребности трябва да има.
 
Предвид факта, че сам се тагваш, и аз не разбирам защо??? Малко снизхождение към хората със специални потребности трябва да има.
От мен не е снизходждение. Реалност. Тези хора имат нужда от помощ. Защита на малките от големите.
 
Предвид факта, че сам се тагваш, и аз не разбирам защо??? Малко снизхождение към хората със специални потребности трябва да има.
Да, малко го третирам като бавен. Извиянвам се. И постоянно дава поводи, че е такъв в постовете си. Според мен го прави нарочно и чака реакции. И ние от своя страна няма как да го разочароваме, нали?
 
Според мен го прави нарочно и чака реакции.

За това живее реално.

Някои се хранят с конфликти, а други с внимание. Нека бъдем хуманни: никой не трябва да остане ненахранен. :)
 
За това живее реално.

Някои се хранят с конфликти, а други с внимание. Нека бъдем хуманни: никой не трябва да остане ненахранен. :)
Аз пък мислех, че друг тип хора се хранят с внимание. Тия пластмасовите с екстеншъните. А не се знае дали е на този бряг.
 
Аз пък мислех, че друг тип хора се хранят с внимание. Тия пластмасовите с екстеншъните. А не се знае дали е на този бряг.

С внимание се хранят хора, които не са получавали достатъчно от него като малки. Поне това сочат моите наблюдения...

Нас (със сестрите ми) мама си ни пердашеше редовно, та не сме се почувствали неглижирани нито за миг.

Склонността ми да се конфронтирам да не се бърка с въпросния комплекс. Тя е наследство по бащина линия... :rolleyes:
 
С внимание се хранят хора, които не са получавали достатъчно от него като малки. Поне това сочат моите наблюдения...

Нас (със сестрите ми) мама си ни пердашеше редовно, та не сме се почувствали неглижирани нито за миг.

Склонността ми да се конфронтирам да не се бърка с въпросния комплекс. Тя е наследство по бащина линия... :rolleyes:
И тези, които са го получавали и им е харесало много. И всяко неполучаване на такова ги депресира и държи в апстиленция. ;)
 
Проф. Христов направо се разтапя от комплиментите... ах, ах! :love:

 
Интересно... :rolleyes:

 
Като няма кой да ги осъди, поне един друг да се съдят :D
 

Горе