Избори за Народно събрание 02.10.2022

Ще гласувам за

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

    Votes: 23 31.5%
  • ГЕРБ-СДС

    Votes: 10 13.7%
  • ДПС

    Votes: 3 4.1%
  • БСП за България

    Votes: 0 0.0%
  • ИТН

    Votes: 5 6.8%
  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

    Votes: 9 12.3%
  • ВЪЗРАЖДАНЕ

    Votes: 12 16.4%
  • Български ВЪЗХОД

    Votes: 1 1.4%
  • НИЕ ИДВАМЕ

    Votes: 0 0.0%
  • Изправи се БГ

    Votes: 1 1.4%
  • Няма да гласувам

    Votes: 8 11.0%
  • за някоя неизвестна партия

    Votes: 1 1.4%

  • Общо гласове
    73
Хареса ми декларацията на Промяната, прочетена от Лорер в НС и насочена срещу служебното на Радев: Вдигнатият юмрук вече сочи надолу и натиска хората.

Та Радев досега успя да се скара с ГЕРБ, БСП, ДПС, ПП, унижи ДБ на консултациите, изрита Янев от служебното. Само един Копейкин остана.
 
Та Радев досега успя да се скара с ГЕРБ, БСП, ДПС, ПП, унижи ДБ на консултациите, изрита Янев от служебното. Само един Копейкин остана.
Радев го боли шмайзера има още почти 4 години да ви бърка в герберските задничета :D
 
Не знам къв е тоа зор, та и на гейовете посегнаха, баси...

317762085_5600027873407782_8468703124068130595_n.jpg
 
Портене на съседите към иституциите, мъже с избръснати крака и оскубани вежди, еко-веган живот на забавен каданс, Европа, здраве, здравей, твоите ценности ги "търсехме" толкова столетия.
 
Радев го боли шмайзера има още почти 4 години да ви бърка в герберските задничета :D
В момента точно с ГЕРБ са на една вълна. Особено като чисти остатъците от ПП от институциите.
 
Хахаха, ще надграждали. Поредните дето ще се наредят на лапачката. Чак са ми смешни такива лицемери.

@tipin , не разбрали, че няма читави. Колкото да сипва по едните, другите са същите боклуци.
 
Хахаха, ще надграждали. Поредните дето ще се наредят на лапачката. Чак са ми смешни такива лицемери.

@tipin , не разбрали, че няма читави. Колкото да сипва по едните, другите са същите боклуци.
Той си е платен трол на гроб.
 
Ако бях в парламента щях да реша проблема с машините за 2 минути..
Достатъчно е да се направи кода публичен и да се сложи 100 000 долара награда за този който открие дупка в системата, дали може да се манипулира машината :)
 
Какво заяви, че ще прави в България бъдещият американски посланик Кенет Мъртън. Херо Мустафа, ще ни се стори, като Снежанка в сравнение с този изрод. ( Превъртете до 4мин.)

 
Защото в шенгенското пространство не гласуват с хартиена бюлетина :) Шизофренията е налегнала не само Простото.

 
Последно редактирано:
Защото в шенгенското пространство не гласуват с хартиена бюлетина :)


„Ние цяла седмица се занимавахме с хартиената бюлетина вместо в корупцията”, подчерта той.
 
Първата новина по медиите вчера: Радев: Днес премиерът на Нидерландия Марк Рюте недопустимо внуши, че тази граница би могла да се премине срещу 50€
Втората новина:
 
Кирил Петков по БНР в момента: Разочарован съм от служебното правителство. То върна Добринките!
 
Кирил Петков по БНР в момента: Разочарован съм от служебното правителство. То върна Добринките!
Потвърждавам. От служебното правителство, едно приятелче заедно с група директори и негови колеги потеглиха от длъжностите си, защото не са подписвали някакви съмнителни неща. Най-вероятно са тези за пускането на парите на фирмите на Боко, за ремонтите. Абе всичко ще си дойде по старо му. :)
 
Радев днес от Тирана: "ще преживеем и шарлатанията". Най-точното определение за политическия злокачествен тумор, нарекъл се ПП.
 

Горе