Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.

Няма как да се оправим. Вместо да направи нещо полезно, Бай Ганьо се нашил с кон в дискотека, за да може да пие още и да го закара право у тях.
Това е заради скъпите горива, хората търсят алтернативни методи на придвижване :)
 
Зарежи това, виж тука какво става o_O :
Лена Бориславова на нож със свекървата


giphy.gif
 
Интересен скеч, Теди Москов ряпа да яде.....
 
Кво да се смеем, гледай и тази кви ги бращоливи:


Б.Б като се върна нафтата ще стане по 2.50
Хахаха, като феникс от пепелта ще се възроди. :)
 
Кво да се смеем, гледай и тази кви ги бращоливи:



Хахаха, като феникс от пепелта ще се възроди. :)
По принцип не сме хич добре с тази инфлация, но от понеделник гледам, че доста цени са спаднали. Включително и дизела, зареждам на малка бензиностанция и там е без отстъпката паднал с 15 стотинки за ден.
 
По принцип не сме хич добре с тази инфлация, но от понеделник гледам, че доста цени са спаднали. Включително и дизела, зареждам на малка бензиностанция и там е без отстъпката паднал с 15 стотинки за ден.
това не е реално.. в борсите като паднете цената при нас пада с 10 стотинки месец след като са паднали по борсите.. дигне ли се цената още предварително вдигат цените с по 30 стотинки..

В Турция цените падат веднага като паднат цените по борсите.. и момента там цената е реално.. 2.80 лв... и като падне цената пада изведнъж с 35 стотинки.. не е като тук с 0.05
 
Може да е всякакъв , но в такива неща си го бива и той ги умее тези работи.. хахаха
Значи сме го подценили сериозно. :) Нека бъдем реалисти, няма сила на света, която да ни задържи горивата на фона на това, което се случва в цяла Европа. Сега, ако има някакви интимни отношения със саудитския принц, виж, това е сценарии, за който не съм мислил. ;)
 
Значи сме го подценили сериозно. :) Нека бъдем реалисти, няма сила на света, която да ни задържи горивата на фона на това, което се случва в цяла Европа. Сега, ако има някакви интимни отношения със саудитския принц, виж, това е сценарии, за който не съм мислил. ;)
Бате ако аз бях премиер щях да оправя държавата за 1 година аххахаха

Бойко много добре се ориентираше при кой да стои и какво да прави... тези не ги бива.. изобщооо...
междудругото Бойко беше много близък с Ердоган, а знаем че това което той казва в Азербайджан не се повтаря така че от там можехме да вземем цялото количество газ на супер цена :0
 
Бате ако аз бях премиер щях да оправя държавата за 1 година аххахаха

Бойко много добре се ориентираше при кой да стои и какво да прави... тези не ги бива.. изобщооо...
междудругото Бойко беше много близък с Ердоган, а знаем че това което той казва в Азербайджан не се повтаря така че от там можехме да вземем цялото количество газ на супер цена :0
Бойко си продаваше гъза насам натам. Нищо няма да оправи!
 
Ето до какво ни докараха 1 година с тези управляващи


Искам да прочетете и коментарите под публикацията
 
Бате ако аз бях премиер щях да оправя държавата за 1 година аххахаха
Въх, ти си по-як от "царчето"
Бойко много добре се ориентираше при кой да стои и какво да прави
Ориентираше се къде да стърже с езика
Бойко беше много близък с Ердоган
Видяхме последната визита, насран Бойко при султана...

ПП искаш да оправиш плащанията от герб ама тая песен вече е към шлагерите.
 
Аз след не много задълбочено мислене сигурно ще гласувам винаги за нови партии без "патреоте". Явно е, че всичкото в парламетна е от наакана салфетка по-долно! Все пак трябва да гласуваме, но отражението на хората е парламента, за жалост.
 

Горе