Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
То пък твоят Бойко като ни оправяше 12 години цъфнахме и вързахме. На всички тези мастии мястото им е на някоя улична лампа.
Що да не ни оправи, добре ни оправи. Пълен крах.

И как някой нормален човек ще повярва на тези глупости, че гробарите ще сложат таван на горивата от 2.70 лв. Това трябва да си много прост човек, за да го повярваш. За да стане таван такава стойност, трябва да отиде на макс 2.69 лв., което е около 1 лв. надолу. Нещо сметките не ми излизат, логиката още по-малко.
 
То пък твоят Бойко като ни оправяше 12 години цъфнахме и вързахме. На всички тези мастии мястото им е на някоя улична лампа.
Докато се използва тази дума "оправяне" няма как да станат нещата. Имаше 1 виц - 1 мъж отишъл на лекар и казал "докторе, боли ме з@дника, помогнете". И доктора питал "къде точно?" Оня посочил и казал "ей тук, на входа". И доктора викал без да го погледне "ем докато му викаш вход, а не изход ще боли". Та така и при нас. Какво е това "оправяне"? Стачки като гърците и т.н. и ще се пооправят нещата. Не стачки ами бунт.

Вярно, @Blinky е прав - няма как да се свалят цените на горивата като сме в ЕС, това е икономиката, но може да има компенсации и други държавни лостове. Т.е. пак могат да се свалят, но ще е за сметка на друго. Държавата не генерира пари, тя ги разпределя. Индустрията и хората в нея ги генерират и това е смешното. Ние генерираме пари, за да се разпределят между 240 избрани от нас.

Другия вариант за фиксирани цени на горивата е да сме комунистическа държава. Вярно, има диктатура ама сега какво, да не би да няма/ше?
 
Трябва една анкета и за следващите избори, ако има да видим.
 
Типине, @tipin, става трудно да установим коя фирма за мокри поръчки на сащ (пп или гроб) лъже повече. Неуспешен опит да се измие наакания задник на тиквун се оказа вчерашната боНба от ЕП.

 
Типине, @tipin, става трудно да установим коя фирма за мокри поръчки на сащ (пп или гроб) лъже повече. Неуспешен опит да се измие наакания задник на тиквун се оказа вчерашната боНба от ЕП.


Този никога не лъже!
 

Този никога не лъже!

Кой ти пречи да го изобличиш? Давай, ще ми бъде интересно да посочиш кога и за какво е излъгал.

Досега всички партии и техните лидери (без изключение) са хващани многократно в лъжа. Чакаме да изобличите (аргументирано и с доказателства) лъжите на Костадинов.

Сега е моментът да го направите, щото октомври като почнат новите безчинства на медицинската мафия, наистина ще станат първа политическа сила.
 
Много ми е интересно, когато стане въпрос за съдебна реформа и за главния прокурор тези от ДБ и най вече Христо Иванов изчезва и се губи.. иначе най много говори по тв-та или по площадите.. но когато трябва да е на дебат или срещу главния изобщо изчезва.. и с него тези от ДБ...
 
Ако не станат какво правим?
Глупав въпрос.

При всеки изборен резултат наесен, ще правим нови избори, защото никой няма да има 121 депутати, за да управлява сам, а коалициите ще са все по-невъзможни. ИТН и ДБ са аут (за което силно се надявам), а Продължаваме Пародията ще се сринат до степен да не могат да управляват дори в коалиция с гроб и дпс.

Първото място на възраждане (не твърдя, че е гарантирано) ще бъде просто символична победа, защото няма да имат нужния брой гласове за съставяне на правителство. При тях пък коалициите са още по-невъзможни, така че: Правим нови избори е отговорът. ;)
 
Правителство, избрано с под 50% избирателна активност за мен е нелегитимно. Значи за рефердум може да има правила, ама за кокала няма...
 
Правителство, избрано с под 50% избирателна активност за мен е нелегитимно. Значи за рефердум може да има правила, ама за кокала няма...
Виж сега, има прогнози и за 35%. Сега е момента за човек с възможности като теб и креативност като мен да си направим партия. Имаме около три месеца. +/-
 
а ето истината и с промяната тези дето продължават да ги подкрепят
 
готов съм да се включа хахаха
Значи ставаме трима, обаче нали знаеш, че по нашите географски ширини двама са малко, а трима са много :(
 
Виж сега, има прогнози и за 35%. Сега е момента за човек с възможности като теб и креативност като мен да си направим партия. Имаме около три месеца. +/-
Трябва ни 1 тулуп за премиер :D :D :D
 

Горе