Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Обикновено съм съпричастна към чуждата болка, но четейки воплите на герберутките, изпитвам огромно удоволствие.

Или както пееше Тошко Колев" "плачи дете, баща ти е невинен" :) :) :)

Аз не виждам защо ГЕРБ трябва да са недоволни?

Всъщност те са най-добре от всички партии. Традиционно като се появи нещо ново всички се втурваме да гласуваме за него с надежда, че това е новият ни спасител дето ще ни оправи. Герб търпят негативи след 10 години управление и страшна анти кампания срещу тях месеци наред и въпреки това, ако го нямаше поредното ново, отново щяха да са първи. На миналите избори новото беше Слави, сега е Кирил и Асен. Погледни резултата на Слави за 3 месеца време, виж и резултатите на другите партии, направо се сринаха. Твоите любимци изобщо ги няма.

Честно казано, аз лично съм изненадан от представянето на Герб, изглежда имат твърдо ядро, подобно на ДПС, което няма мърдане, без значение как се гласува и кой и как подготвя изборите.
 
Аз не виждам защо ГЕРБ трябва да са недоволни?
Е, щом не виждаш нещо толкова очевидно, не знам как мога да ти помогна. :)

ГРОБ запазва феодалните си резултати, но с постепенно изчегъртване на многобройните им калинки от администрация и важни институции, на следващите избори ще бъдат на ниво симьончо-две и така докато постепенно се озоват в небитието. Разбира се, това е възможно само при положение, че се състави редовно правителство. Силно се надявам да стане тоя път.
 
Последно редактирано:
Разбираш от политика, колкото прасе от изворна водичка :) За резултата на ДПС вече писах, ама дебилите така и не отидоха да гласуват. Ако поне малко разбираше процесите, щеше да знаеш, че Ердоган побутна ДПС за да помогне в последствие на приятеля си Борисов. Всички про правителствени медии в Турция седмица преди вота призоваваха да се гласува. Ама ти от къде да ги знаеш тея работи, след като си заслепен от аурата на тиквата.

Той не бил гласувал.... Абе ей, ГЛАСУВАЛ СИ ЗА ДПС бе, кое не разбираш!? Кво търсиш в темата като не гласуваш? Отивай да ти направят сюнета, сменяй си името на Ахмед и се вливай в редиците на ДПС, щом толкова искаш тази партия да има тази тежест в българската политика!
Biaaro, на дебилите акъл не можеш да им дадеш. На тях може да им набиеш един *** :)
 
Е, щом не виждаш нещо толкова очевидно, не знам как мога да ти помогна. :)

ГРОБ запазва феодалните си резултати, но с постепенно изчегъртване на многобройните им калинки от администрация и важни институции, на следващите избори ще бъдат на ниво симьончо-две и така постепенно, докато се озоват в небитието. Разбира се, това е възможно само при положение, че се състави редовно правителство. Силно се надявам да стане тоя път.

Няма как да няма правителство, при това ще бъде доста стабилно. Гробарите сами се закопаха с призивите си за съставяне на правителство на всяка цена, като си мислиха, че ще са първа политическа сила. Сега който откаже на ПП, различен от дпс-гроб, отива на боклука при нови избори :) Прос, по-прос, най-прост-Борисов :) Общо взето, каквото поискат от ПП ще им се даде, без условия, защото иначе политическа смърт :)

Пак да кажа, човек който е учил за пожарникар в Симеоново, няма как да се конкурира с човек, който е учил стратегическо планиране в щатите :).
 
Аз не виждам защо ГЕРБ трябва да са недоволни?

Всъщност те са най-добре от всички партии. Традиционно като се появи нещо ново всички се втурваме да гласуваме за него с надежда, че това е новият ни спасител дето ще ни оправи. Герб търпят негативи след 10 години управление и страшна анти кампания срещу тях месеци наред и въпреки това, ако го нямаше поредното ново, отново щяха да са първи. На миналите избори новото беше Слави, сега е Кирил и Асен. Погледни резултата на Слави за 3 месеца време, виж и резултатите на другите партии, направо се сринаха. Твоите любимци изобщо ги няма.

Честно казано, аз лично съм изненадан от представянето на Герб, изглежда имат твърдо ядро, подобно на ДПС, което няма мърдане, без значение как се гласува и кой и как подготвя изборите.
Никак не са добре, брат. Първо имат толкова, колкото да не направят парламент, второ - никой не иска да прави с тях каквото и да е. За жалост или не, в бан листата са ГЕРБ и ДПС, това са партиите, с които никой не иска да има каквото и да е, заради "хубавото" им минало и управление в предните парламенти. Възраждане също може да се причисли като вълк-единак, с техните си виждания и визия за управление.
 
Никой не иска нищо с Герб не заради миналото им, откъде такъв морал...А просто, защото кампаниите на всички са ориентирани в тази насока, анти Герб и да направят нещо с тях би означавало, че предават избирателите си. Но колелото се върти и не се знае при следващите избори, дали след 1-2 години или след 4 примерно, все ще са така твърди.

Всъщност Герб и ДПС тези избори показаха доста добри резултати, втори и трети са. ПП и да са най-готините и умни хора с най-чистити и мили намерения за нас българите и за държавата, след 4 години управление пак ще са надолу и то с доста като вот, не го забравяйте. Всеки, който управлява не е харесван. Ние попринцип си мразим държавата и този, който е начело.

И все пак се надявам да направят нещо положително тези хора и да излязат читави. Също така да започнат да решават някои от проблемите ни и да имат твърдост и воля за това. Без ГЕРБ правителството ще трябва да е от 4 партии и всяка ще иска нещо. Не си мислете, че Христо Иванов въпреки ниските си проценти ще се кротне просто и няма да иска определени постове..., за Слави не знам, той може да откаже изобщо. БСП ще се съгласи на 100%, но и те ще искат техните хора да са близо до кокала. Ще се разберат със сигурност в името на общата кльопачка, но не знам дали ще се задържат заедно. По-скоро според мен - не. Но ще поживеем и ще видим.
 
Все пак да видим дали Христо Иванов ще даде съгласието си.. нали иска той да определя постовете

Междудругото на тези избори ПП имат такъв резултат, щото другите партии им правеха реклама също.. Мая Манолова повече говореше за Кирил Петков отколкото за нейната партия.. обещали са и пост 100% .. някъде ще се появи като зам. министър.. и другите партии също.. 2 месеца тези нон стоп през ден бяха по всички новини и тв-та.. сутрин отделно вечер отделно.. президента заряза БСП и говори само за ПП.. даже днеска пак ги хвали.. ахахахаха тук имаше яко откъстване на структурите на БСП.. 100% едни 5-6% им взеха..
 
Последно редактирано:
Ще се разберат, защото Биаро е прав, че иначе ще ги накажат още повече хората като се правят на интересни и не искат да образуват правителство. Ще дадат съгласие, но после ще почне цирка...

При нас никога коалиция не се прави за политически цели, а се правят сметки за гласове и постове, аз те подкрепят тук, ти ме подкрепи там. То и реално, ако е по политики как ще се обединят левите от БСП с десните от ДБ и ПП?
 

играта на президента продължаваме промяната си работи .. скоро с 2 партии хаха
 
@webstil , как ще не е заради миналото. То реално точно на тази основа почти всяка партия си направи предизборните кампании. Ясно е защо са с добри гласове и двете партии, първо ДПС, заради слабата активност тук и силната в чужбина и по-специално Турция. Герб - още държат структури и заклет електорат, който сигурно е принуден от рано да се реди пред машините. Другите пак е ясно - искат промяна и виждат в тези партии такава. Миналите герои, които бяха на предните изборите съответно си получиха урока - ИТН, ИБНИ - които вече не са влезли. И така. Явно на българина наистина му се иска нещо да се промени. За Герб си е удар, колкото и да не си го признават. Каквото ново излезе като силна формация, е плътно до тях или минават партията майка.
 
@webstil , как ще не е заради миналото. То реално точно на тази основа почти всяка партия си направи предизборните кампании. Ясно е защо са с добри гласове и двете партии, първо ДПС, заради слабата активност тук и силната в чужбина и по-специално Турция. Герб - още държат структури и заклет електорат, който сигурно е принуден от рано да се реди пред машините. Другите пак е ясно - искат промяна и виждат в тези партии такава. Миналите герои, които бяха на предните изборите съответно си получиха урока - ИТН, ИБНИ - които вече не са влезли. И така. Явно на българина наистина му се иска нещо да се промени. За Герб си е удар, колкото и да не си го признават. Каквото ново излезе като силна формация, е плътно до тях или минават партията майка.
Как пък да е удар? Когато ГЕРБ сменяха лошите БСП бяха с 118 депутата. А сега ПП са с 70 да речем. Слави заяви в петък, че няма да подкрепи правителство с Кирил Петков какъвто и да е министър камоли Премиер.

ПП са взели гласове основно от останалите с които иска да прави кабинет, дали пък те ще искат или при така лесната смяна на гласове няма да искат да обвинят ПП и на нови избори пак да си върнат гласовете :)

Не е толкова проста схемата а от 1 януари тока скача за всички и 1 милион Българи ще изпаднат в пряка невъзможност да си платят тока :) Бензин 3лв близо ами не ми изглежда светло политическото блаженство на новите при това БСП на власт :)

А ГЕРБ ще си държат белия кон в конюшнята и ще чакат с този резултат са на топ позиция ако и тези нови се провалят :)

А ДПС от ден 1 ще глауват заедно с ПП да са им честити :)
 
Удар е когато всяка нова, по-обещаваща формация да излезе пред теб. Така смятам. Не ги гледай, че са втори, те там ще си останат. И ще правят какви ли не врътки само и само да бият контра на оформеното мнозинство, ако се стигне до такова, защото и това е пак малко трудно за представя при сегашните %-ти и влезли парии.

Всеки говори много сега. Както говори и много преди избори. Важното е като седнат на една маса, поканените партии да стигнат до общо а визия и да се договорят кое какво. След това вече може да се говори кой какво подкрепя. Слави специално, ако и след тези избори не успее да хване коня или да се отвори към преговори, независимо кой къде седи, в следващите №4, трудно ще догони тези нужни 4%. И мисля, че го знае това, което вътрешно малко ще му пречупи мирогледа.
 
Как пък да е удар? Когато ГЕРБ сменяха лошите БСП бяха с 118 депутата. А сега ПП са с 70 да речем. Слави заяви в петък, че няма да подкрепи правителство с Кирил Петков какъвто и да е министър камоли Премиер.

ПП са взели гласове основно от останалите с които иска да прави кабинет, дали пък те ще искат или при така лесната смяна на гласове няма да искат да обвинят ПП и на нови избори пак да си върнат гласовете :)

Не е толкова проста схемата а от 1 януари тока скача за всички и 1 милион Българи ще изпаднат в пряка невъзможност да си платят тока :) Бензин 3лв близо ами не ми изглежда светло политическото блаженство на новите при това БСП на власт :)

А ГЕРБ ще си държат белия кон в конюшнята и ще чакат с този резултат са на топ позиция ако и тези нови се провалят :)

А ДПС от ден 1 ще глауват заедно с ПП да са им честити :)

Не си измисляй! ИТН ясно заявиха, че ще играят с ПП. И Тошко го каза, и Вълчев го каза вчера. Грешката ти е, че си мислиш, че всички са като тиквата, а те не са. Пак ще ти го кажа, защото видно е, не следиш нищо и си фантазираш. Всички казаха, че ще играят с ПП, без гроб и дпс, Възраждане са под въпрос, но Костадин много има да мъсти на Тиквун, така че ще гласува във вреда на гроб при всички положения. Белия кон умря, не се надявай.
 
На тия им стига ДПС да гласуват с тях 2 закона и при нови избори 10 процента долу ахахах

Какво ще стане сега ако ДПС излезнат и кажат подкрепяме ПП и всички политики които ще направят.. готови сме и за съдебна реформа? това дали няма да откаже Христо Иванов да участва?
 
Иска ми се да видя "Възраждане" с малко по-голямо участие.

Спокойно мога да мина без ИТН - отбор грешки на природата, събрани в клубче за взаимопомощ.
 
Спокойно мога да мина без ИТН - отбор грешки на природата, събрани в клубче за взаимопомощ.
gif-nodding-5.gif
 
На тия им стига ДПС да гласуват с тях 2 закона и при нови избори 10 процента долу ахахах

Какво ще стане сега ако ДПС излезнат и кажат подкрепяме ПП и всички политики които ще направят.. готови сме и за съдебна реформа? това дали няма да откаже Христо Иванов да участва?

Е как ще стане тая работа? За момент си представих как ДПС гласуват за смяна на каскета и Рашков на неговото място :D Кога ще разберете герберастите, че нещата, които се случват са необратими. Ако успеят да разкарат гербодепесарския слуга от прокуратурата и започнат да вкарват политици в затвора, на следващите избори не 25%, а 75% ще имат. Що си мислиш, че тулупа вече каза, че ще си стои в парламента? :) Щото знае какво следва....
 
Ицката е подал оставка значи е готов за министър
Ти днеска заместваш типин трол бойко, или само минаваш? :)
 

Горе