Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нещо ново задава ли се. Днес четох една много интересна и озадачаваща реплика на Рашков: "Ще помогнем на г-н Борисов да си спомни за някои неща." Та за това питам, ако нещо съм изпуснал, да ме въведете. :) И още един въпрос ми остана в главата: Дали след този парламент, ако се задържи, ще направят партията на ББ да изчезне? Май ще ударят основните му кранчета. Не е чистене на сметки, а ще се води закърпване на пролуки.
Чети правилните неща, това къде е пиар го остави и цветанов ги правише тези изказвания и освен огромни компенсации за фейк обвинения друго не се е случвало...

Ето ти интересно четиво:
Според статистика на Евростат за третото тримесечие на тази година икономическият растеж на България е 0.4%, на Румъния е 8%, а средният за Европейския съюз е 3.9%.

Това е за последните 3 месеца само извадка! Да видим дали новия курс ще се обърне в положителна насока или обратното да задълбаем нови дъна докато се говори за кражби а няма нито доказателства нито прибрани пари в полза на държавата...

Масова миграция има в момента и увеличаваща се безработица, ако не се вземем в ръце като държава няма да има отлепяне от дъното...
 
Чети правилните неща, това къде е пиар го остави и цветанов ги правише тези изказвания и освен огромни компенсации за фейк обвинения друго не се е случвало...

Ето ти интересно четиво:
Според статистика на Евростат за третото тримесечие на тази година икономическият растеж на България е 0.4%, на Румъния е 8%, а средният за Европейския съюз е 3.9%.

Това е за последните 3 месеца само извадка! Да видим дали новия курс ще се обърне в положителна насока или обратното да задълбаем нови дъна докато се говори за кражби а няма нито доказателства нито прибрани пари в полза на държавата...

Масова миграция има в момента и увеличаваща се безработица, ако не се вземем в ръце като държава няма да има отлепяне от дъното...
Ние нямахме правителство почти цяла година. Какъв ръст? :) Нали за тази година говорим. Всеки лае, да, факт е, важното е след него какво следва. Чета, но чета и каквото има, за Труд и оня с 60-те милиона разбрахме в последствие, не се каза много, разбрахме след като се случиха. Ще ми се това да чета, но и заканите са някакъв сигнал, че се готви нещо. Така си мисля. :)
 
икономическият растеж на България е 0.4%, на Румъния е 8%
Ехеее, та ние изоставаме откакто тиквун узурпира властта. Още от първия му мандат се получи огромната разлика в икономическия растеж между Румъния и България. Ти май не знаеш каква камара инвеститори си изнесоха производството в Румъния още през първата година власт на МАФИЯТА.

Само на един гол ентусиазъм го караш. Наистина ли ни мислиш за толкова тъпи? Тия опорки са измислени за феновете на ГРОБ. ;)
 
Ехеее, та ние изоставаме откакто тиквун узурпира властта. Още от първия му мандат се получи огромната разлика в икономическия растеж между Румъния и България. Ти май не знаеш каква камара инвеститори си изнесоха производството в Румъния още през първата година власт на МАФИЯТА.

Само на един гол ентусиазъм го караш. Наистина ли ни мислиш за толкова тъпи? Тия опорки са измислени за феновете на ГРОБ. ;)
Просто рекета и бирократщината тук запознаха много да спъват какъвто и да е инвестиционен интерес. Не само, че имаше изселване, но и направиха се създаде такава обстановка, че и нищо родно да не може да надигне глава, всичко умираше някак в зародиш, задушавайки го. Почти нищо, да не кажа нищо не се направи, за да се стимулира или подпомогне бизнеса. Не се гледаше много в интерес на бизнеса. Малко или много това стана всеобща тайна, дори и за чуждестранните бизнеси. И следователно няма как да има добър %.
 
Ехеее, та ние изоставаме откакто тиквун узурпира властта. Още от първия му мандат се получи огромната разлика в икономическия растеж между Румъния и България. Ти май не знаеш каква камара инвеститори си изнесоха производството в Румъния още през първата година власт на МАФИЯТА.

Само на един гол ентусиазъм го караш. Наистина ли ни мислиш за толкова тъпи? Тия опорки са измислени за феновете на ГРОБ. ;)
Мислех, че поне след изборите може да се напише нещо смислено но уви. Главите ви не увират и това е...

„Читателю, да си представим, че си идиот. И да си представим, че си член на Конгреса. О, повтарям се!“

Марк Твен
 
Ние нямахме правителство почти цяла година. Какъв ръст? :)
Кой няма правителство?
Имаме си чудесното правителство на г-н Радев, част от което спечели дори последните избори
 
Кой няма правителство?
Имаме си чудесното правителство на г-н Радев, част от което спечели дори последните избори
Ако така може да се нарече служебното, което не успя много много работа да свърши, след като няколко десетилетия околация на една друга формация. :)
 
Имаме си чудесното правителство на г-н Радев, част от което спечели дори последните избори
Гадно ли ти е?
 

753157.webp


как ще се борите като сте им фенове хахаах
 

753157.webp


как ще се борите като сте им фенове хахаах

Тая цялата ситуация е за r/woosh. Все пак би трябвало да знаят, че такива бъзици не са за интелигентния Български народ, който веднага анализира ситуацията и наказа виновните с гневни коментари.
 
Личи си от самолет, че се е снимал с него, като с маймуна в зоопарк. Аз ако го срещна също бих се селфнал с него. :)
 

753157.webp


как ще се борите като сте им фенове хахаах


 
Е, за ташака и аз бих се снимал с Пеевски, определено ще изкъртя сред приятелите ми в социалните мрежи :D
Явно за гербаджиите далеч по-достойно е да правиш бизнес под масата с него и да му носиш милиарди в банковите сметки.
 
М/у другото без майтап, аз наскоро се запознах с такъв, доста бързо и удачно ми намери имот. Мога да дам препоръка :)
Ако е за тези цени, пускай. :) Аз малко на шега, но все пак не е лошо да имаш един такъв, да разхвърляш капитала. Хахаха.
 
Одобрени са и кандидатите на БСП за вицепремиер и министри:

- вицепремиер и министър на икономиката и индустрията Корнелия Нинова;

- министър на труда и социалната политика Георги Гьоков;

- министър на туризма Христо Проданов;

- министър на земеделието Иван Иванов.


 
Одобрени са и кандидатите на БСП за вицепремиер и министри:

- вицепремиер и министър на икономиката и индустрията Корнелия Нинова;

- министър на труда и социалната политика Георги Гьоков;

- министър на туризма Христо Проданов;

- министър на земеделието Иван Иванов.


Браво! :)
 

Горе