Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.

той не е пуснал човека сигнал, а говори в парламента, но се оплаква че не го търсят у дома ахахах
Аз на твое място бих се замислил за тези негови думи:

"Не вярвам на тази прокуратура и не познавам нито един човек, който да им вярва. Единственото правилно нещо е да не участвам в тяхната игра. А в деня, в който България има нов и независим главен прокурор - първата ми работа ще бъде да го запозная подробно със случая, за който разказах преди дни."

Сериозно ли смяташ, че прокуратурата ще направи нещо срещу хората, които я хранят? Частната прокуратура на Борисов и Пеевски, която им яде от ръцете?
 
Айдееее тези се взеха май за собственици на държавата още от 2 ден иска да сменя всички прокурори съдиии и всичко


искала да сменя ВСС..

Евала, евала... Да се поразчисти боклука трябва.
 
Тебе май доста те вълнува ЛГБТ обществото, което ме води до две заключения:

1. Не си никак уверен в собствената си сексуалност.
2. Прикрит хомосексуалист си - демек си напълно уверен.
tipin, разбра ли ся: сичкото гнусно е убаво, коги иде от определено място. Уй отзаде да е, щом е от това място - затваряме очи и меко влаза, с вазлин. Не трябвало да се обръща внимание на тия неща. Ако обръщаш - значи задължително си боко-трол, прекалено те вълнува лгбт-то, неуверен си сексориентално, или направо - прикрит педал.
Виж, същия уй от Тиквун Тъпански обаче би било ужасно - сухо влазащо и с релефен капут. Идилия.:)

Не, че не си го разбрал отдавна де. Забравих горезагатнатата явна умствена ориентация как се наричаше по просторечному... Ти сещаш ли се?

Ето го Сандофф, който няма как да каже нещо лошо, понеже е от правилната страна:

"Традиционният юнски гей прайд в София тази година ще се проведе на фона на зачестяващи заплахи към ЛГБТ общностите.
От едната страна е отявлената хомофобия на крайнодесните политически формации, от другата – мълчанието на останалите партии заради електоралния риск.

У нас съществуват ултранационалистически групи, които продължават да насаждат омраза, коментира в предаването „Хоризонт до обед“ Борислав Сандов, съпредседател на „Зелено движение“, което е част от коалицията „Демократична България“. Според него са налице „опити буквално за унищожаване на хора, които са с тези различни убеждения“.

Важно е всеки един да бъде защитен, в Конституцията пише, че всеки се ражда равен по достойнство и права, подчерта Сандов. Според него тук е ролята на държавата, която не трябва да разделя хората и да им слага етикети.

Българската държава чрез своите институции следва да оказва съдействие и защита на онези хора, които биват атакувани, само защото имат различна сексуалност. Това българските
институции най-накрая трябва да го осъзнаят,
защото иначе стават асистенти на омразата.“

Не може малцинствата постоянно да бъдат изолирани, маргинализирани, срещу тях да се допуска ксенофобия, заяви още Борислав Сандов. Той смята, че са налице пропаганда, реч на омразата и манипулации, „за да продължи обществото да има такова отношение към тази група хора“.

Политическите партии, които създават подобни нагласи в обществото, са съучастници в този процес, а „онези, които мълчат активно, прикриват тези престъпления от омраза, които продължават да се случват в България“, изтъкна Сандов."

WOW, WTF, поамериканскому! Къде са тия изолирани и маргинализирани хора, тия ужасни заплахи, къде са тия атакувани хора, къде тия прикрити престъпления от омраза, опити за унищожаване на тия хора...? Някой виждал ли ги е в такова почти апокалиптично изобилие, за което говори Сандоф? Или по-скоро да питаме "Кой му писа на Сандоф речта?". От Америка за Бг ли я писаха тая реч, от ЕС ли, от Легебете, или всички заедно, с които сега явно имаме отлично партньорство? Да се радваме ли? А ДеБе-то на чия хранилка всъщност бяха, кой стоеше зад тех (с приятелски подпиращ ги уй)?

Но не, всъщност нищо не трябва да питаме, нито да намекваме за активна педерезация ехтяща от ден първи в думите на новото убаво правитилство. Ни за активна ваксханализация. Абе - за нищо. Щото ще бъдем или бокотроли, или прикрити педали, или антивакси и т.н.

Сандофф говори за опити за маргинализиране и изолиране, за някакви „опити буквално за унищожаване на хора, които са с тези различни убеждения“. Сещам се за едни други опити за същото, извършвани с/у едно друго мнозинство от хора с едни други различни убеждения (което е предмет на една друга тема). Но това явно никак не тревожи загрижения Сандофф и според него не е наложително "българските институции най-накрая да го осъзнаят, защото иначе стават асистенти на омразата.“

Ама и кво да говорим за Сандоф, след като едно и също нещо се гледа по коренно различен начин кога иде от Боко (примерно) и кога иде от Новото Убаво? Няма да се учудя, със същата тая лековатост, едно и същото ми мнение в едната тема да е ОК, а в другата - напълно погрешно. Защо не?
Тази умствена ориентация как се викаше по просторечному?

Та tipin - шшшшт, тихичко, кротичко, затваряш Очи коги трябва, и с доверие в новото убаво, и палци нагоре за Ицо Тъпото Хазартченце и КО!:) Разбрахме ли се?:)
 
Някой каза, че трябвало да се поразчисти? Абсолютно! Не просто трябва: то вече се разчиства и ще се доразчисти. Само ми се види, че цари лека неяснота кое точно е боклука.:) Нищо, нищо, то тва нема значение. И не просто нема: то е част от улесняването на разчистването. Та тей... Лек ден:)
 
Максимум 5 години трябва да е държавната служба, не някакви мухлясали лелки и чичовци да те гледат отегчено и намръщено чак до пенсия.

Ако бъдат изритани от постовете преди да им стане прекалено уютно, трудно ще се стига и до корупционни практики.

Идеално за току-що завършили младежи - хем енергични, хем все още непокварени, хем да се научат на трудова дисциплина в по-спокойна среда.

Айде.
 
Максимум 5 години трябва да е държавната служба, не някакви мухлясали лелки и чичовци да те гледат отегчено и намръщено чак до пенсия.

Ако бъдат изритани от постовете преди да им стане прекалено уютно, трудно ще се стига и до корупционни практики.

Идеално за току-що завършили младежи - хем енергични, хем все още непокварени, хем да се научат на трудова дисциплина в по-спокойна среда.

Айде.
И да работят на минимална заплата.. затова е пълно с лелки и чичковци, защото не се плаща повече от МРЗ.. затова няма млади в администрацията..
 
269130634_445544857215197_4811054841477522683_n.jpg


И още:

 
Видяхте ли какво е казал адвоката на този дето е хванат за Хемус дето изтеглил 50 млн. лв.. не се признавал че е виновен и е готов да съдейства с каквото може.. аз от това разбирам че искат да го накарат да каже някакви имена и му обещават че ще го пуснат поне под домашен арест.. не мисля че има и много големи доказателства според мен.. пак има някаква игра тука на Мин. В. Р.
 
И да работят на минимална заплата.. затова е пълно с лелки и чичковци, защото не се плаща повече от МРЗ.. затова няма млади в администрацията..
Ти на ред ли си? Дебели бонуси се раздаваха яко на мишоците по министерствата.
 
Ти на ред ли си? Дебели бонуси се раздаваха яко на мишоците по министерствата.
Е ти говориш за министерства и тия горе.. аз говоря за лелките в НАП и другите агенции които бослужват на гишетата те какви бонуси са получавали е малко съмнително.. ако някой взима повече от 1000 лв от тях евала
 
Е ти говориш за министерства и тия горе.. аз говоря за лелките в НАП и другите агенции които бослужват на гишетата те какви бонуси са получавали е малко съмнително.. ако някой взима повече от 1000 лв от тях евала

Че кой кюта на длъжност със заплата дето не го устройва?
Точно така - некадърникът и/или мързеливецът.

Да ги махат.
 
Не знам кой е този момък, но Ко речИ ко?!

Много е дразнещо преекспонирането на тая случка, и не защото момчето е от ПП.

Айде всички, дето му се подиграват да се изтъпанчат на трибуната на НС и да се изкажат аргументирано, без да се притесняват. Това е млад човек, а не стара муцуна, дето е вряла и кипала в пленарните прения.

На мен ми е прилошавало, когато е трябвало да презентирам, и то пред много по-тесен кръг хора и в по-неформална обстановка.
 
А бе това с момчето няма лошо ще се научи .. млад е много още, проблема е че се опитва да се изскаже неподготвен, той си няма идея от тази тема дето се говори разбираш ли , затова става така..

И да в много голяма беля се вкарахме с тези ПП и БСП в играта мале мале какво ни очаква за напред си нямате на идея.. тези нямат никакви позная и идеи и ще ги контролират както си искат.. те още 1 ден се хванаха в капана на ГЕРБ и хайде,.. да не кажем че от БСП ще ги карат да правят това което си искат.. и на всичкото отгоре Киро и Компания се лъзнаха нагоре по етажите и изобщо няма да им пука за НС .. ще дават когато трябва нещо да се направи и до там.. хаха очакваме много лошо скоро гледайте само.. този мораториум е най-голямата глупост наистина..
 
На мен ми е прилошавало, когато е трябвало да презентирам, и то пред много по-тесен кръг хора и в по-неформална обстановка.

Ейвън или Орифлейм продукти?
Хербалайф може би?
 
Ейвън или Орифлейм продукти?
Хербалайф може би?
Абе, доста по-екстремни бяха продуктите, свързани с презентацията (подчертавам свързани, а не обект на презентиране), но да не шокираме аудиторията.

Иначе за момчето - нагънаха го.

268933562_445529273883422_8134807531079535880_n.png
 
Последно редактирано:
Много е дразнещо преекспонирането на тая случка, и не защото момчето е от ПП.

Айде всички, дето му се подиграват да се изтъпанчат на трибуната на НС и да се изкажат аргументирано, без да се притесняват. Това е млад човек, а не стара муцуна, дето е вряла и кипала в пленарните прения.

На мен ми е прилошавало, когато е трябвало да презентирам, и то пред много по-тесен кръг хора и в по-неформална обстановка.

Конкуренцията

560x315.jpg

Горкото момче...
 
Конкуренцията

Виж файлът 22379

Горкото момче...
Еее, крайно неуместно сравнение. Барни беше супер наглец, докато младият депутат се оказа притеснителен. Не можем да съдим, че е на интелектуалното ниво на Дани, само защото се е спекъл от наглите подмятания на герберастите отдолу.
 

Горе