Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Представи си докъде ни докара твоя боклук мръсен, да приемаме педали, за да не се върне най-големия педераст. Пу, да изгние в панделата дано! Да го направят транс-жена там му пожелавам!
Да го пратиме на командировка в Тайланд да му сменят пола, на държавни разноски. Нищо работа, едно кръц, едно подпъхване на импланти, кола маска, малко тунингова и да се върне тук. Аз съм с двете ръце за.
 

Останах изнендан, че след като вчера се заклехме, започнаха да идват новините за увеличение на тока и газа. Мислихме, че ще имаме 100 дни толеранс, но се оказа, че нямахме и един следобед спокойствие да работим.

той КЕВР принципно през няколко месеца иска да си вдига цените, но сигурно и това е политическа атака срещу тях ахахах
Айде почнахме от ден 1 да се оплакваме и да искаме отсрочки всякаш вчера незнаеше с какво се захваща и че това ще е най трудния момент.. те затова и от ГЕРБ в момента много много не искат властта щото знаят какво ще стане след 1-2-3 месеца.. гледам още се вдигат цените на доста неща като започнем от бензина и дизела.. днеска беше 2.60 лв..
 
Да го пратиме на командировка в Тайланд да му сменят пола, на държавни разноски. Нищо работа, едно кръц, едно подпъхване на импланти, кола маска, малко тунингова и да се върне тук. Аз съм с двете ръце за.
Ще бъде доста грозна гледка. Представям си го нещо като Цецка Цачева :D
 

нещо гнило се върти тук бате пак, за няколко дена вече 3 депутата си подават оставки какво става хаха
 

нещо гнило се върти тук бате пак, за няколко дена вече 3 депутата си подават оставки какво става хаха

Явно просто са решили да изпълняват различни длъжности:

Според източници от "Дневник" Лена Бориславова ще бъде говорител на правителството "Петков", а Яна Балникова ще бъде негов съветник в Министерския съвет.
 
https://www.youtube.com/watch?v=SObOq_IgQnQ&t=37s

Исках, ааа 12 години, това, абе онова, извинете Тиква, таратор утре пак съм тука хахахах Извинявам се...
ахахаах това са хората завършили и учили в харвард може би хахах
няма бе младичко си е момчето и просто се притесни не е излизал пред 250 човека да говори до сега.. ще се научи още важното е че има смелост и излезе, лошото е че излезе за да не каже нищо важно просто искаше да изпъкне.. искаше да злепостави ГЕРБ и да събере точки ама трябва да се учи..
 
Същата работа като барнито хаахха :)

Герб станаха бързо любимци на ИТН и ПП вече заедно гласуват глупости ужас! Мораториум на тока за бита супер хахаха ГЕРБ пак май са на власт а?

После ако стане режим на тока какво прави :)
 
Това май те радва?
Българина е тъпо парче много политически обременено и озлобено днекса се начетох на толкова вулгарни и грозни коментари за новите госпожички от ПП.

И отговора на въпроса е:

НЕ НЕ МЕ РАДВА, ЧЕ СЪЖИТЕЛСТВАМ С ТАКИВА ИНДИВИДИ!

„Най-голямото наказание на това да решиш да управляваш, е да започне да те управлява някой по-нисш от теб.“

Платон
 
Ей не можете да преживеете, че опг-то скоро ще е партия от калибъра на НДСВ.

„Най-голямото наказание на това да решиш да управляваш, е да започне да те управлява някой по-нисш от теб.“

Платон
Достатъчно бяхме наказани от 2009 насам.
 
До 2 месеца ще управлява ДПС само гледайте :)
ДПС кога са спирали да управляват? Доколкото помня любимата ви тиква беше доста близък с Д.П., с когото си поделяха държавата? Че даже и главен прокурор си назначиха, та да им изпълнява поръчките.
 

той не е пуснал човека сигнал, а говори в парламента, но се оплаква че не го търсят у дома ахахах


Айдееее тези се взеха май за собственици на държавата още от 2 ден иска да сменя всички прокурори съдиии и всичко


искала да сменя ВСС..
 
Последно редактирано:

Горе