Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
и определено нови играчи
Тва па къде го видя? Същия бардак ще бъде и следващия парламент с леко разместване на фигурите. Избор няма...:confused:
 
Малей тоз Караджов счупи Киро след разкритията за президента.. Вече няма начин тоз да продължи, сега президента вече тотално ще скъса синджира хахахаха
Какво е казал, че аз не гледам?
 
Ако има избори на есен, то е ясно: Има голяма вероятност за образуване на про-руска коалиция. Но зависи много партията на Янев колко гласа ще вземе, и БСП-то как ще се справят. Третият в коалицията ще е Възраждане
 
Но зависи много партията на Янев колко гласа ще вземе,
Редно е да подчертаем дебело, че противно на лансираните версии, Янев категорично не е с про-руска ориентация. Той е нов проект на Козяк, защото предишният беше сглобен с менте части и логично се счупи на шестия месец. :)
 
Бях останал с впечатлението, че Янев е нещо като баланс на тия от козяк, те и за това в един момент го махнаха. Но ще видим на есен де...
 
Какво е казал, че аз не гледам?
„Във вашия кабинет говорихме по тези въпроси и ми казахте: Виж искаш ли да ти кажа защо ние искаме да има проверки от НС за плащанията по тези проекти. Не е, защото не ти вярваме, ние не вярваме че ти ще откраднеш пари, но не искам, ако падне кабинетът, онзи в отсрещната сграда да се разплаща с фирмите. Ето това е истината за вашия прословут контрол и борба с корупцията в МРРБ. Ето това е истината за вашия театър за тази комисия. Защо, защото ви е страх от служебен кабинет ли? Мен не ме е страх от никой ревизор, лист по лист да проверява“, заяви Караджов.
 
Бях останал с впечатлението, че Янев е нещо като баланс на тия от козяк, те и за това в един момент го махнаха. Но ще видим на есен де...

''България е НАТО и НАТО е България'' - бах тоа баланс. :)
 

Изказването на един бивш министър, че компанията, която държи 80% от пазара печели 10 милиона на ден е малко пресилено, но може да се говори за 5 милиона на ден.
 

Ей умеят ги тия игрички от ДПС хаахахах с техните камъни по тяхната глава
 

Ей умеят ги тия игрички от ДПС хаахахах с техните камъни по тяхната глава
Видя ли истинската коалиция тази сутрин?
 
Аман от партии :) И то от прости по-прости...
Всички тръгват с много чиста и блага идея, после виждаме това, което в момента наблюдаваме. Не знам как се случва честно казано. Толкова има какво да се учи от "какво да не се прави", че чак се чудя как се допускат същите грешки постоянно. Но явно интересите на определени хора замъгляват погледа и не се взимат под внимание нашето политическо минало и лоши практики в последните 30 години.
 
Видя ли истинската коалиция тази сутрин?
Бате нищо не разбираш честно..
какво очакваш да направят да влязат и да гласуват заедно и после Киро и Асен да плямпат цял ден по тв-то за мафията и коалицията.. това са големи играчи и са обиграни доста .. знаят кога какво се прави има си парламентарни хватки :)
Дори да не падне тази вечер това правителство много ще гледаме такива хватки.. работа е на мнозиството да осигори кворум .. и като купиш 10 депутата и единия се разболеее или отиде на коминдорвка кво правим? другите няма да се регистрират иди се оправяй после.. НОВИ избори и това е.
 
Всъщност, поне на мен така ми изглежда, Киро и Асенчо да си подсигурят още време, в което да успеят да докажат, че правят някакви положителни неща за народа. Разбира се, ще използват и доста канали, за да успеят да повлияят на повече хора, което да ги остави на власт. Не гледайте това какви протести има, и при Боко имаше постоянно протести последните години, но това не го изгони. Просто се качи на джипката и започна от там да управлява държавата, си така докато си дойде официалната на изборите.
 
Бате нищо не разбираш честно..
какво очакваш да направят да влязат и да гласуват заедно и после Киро и Асен да плямпат цял ден по тв-то за мафията и коалицията.. това са големи играчи и са обиграни доста .. знаят кога какво се прави има си парламентарни хватки :)
Дори да не падне тази вечер това правителство много ще гледаме такива хватки.. работа е на мнозиството да осигори кворум .. и като купиш 10 депутата и единия се разболеее или отиде на коминдорвка кво правим? другите няма да се регистрират иди се оправяй после.. НОВИ избори и това е.
Ама то още повече си личи, че са заедно, 1 депутат от тия партий не беше в зала. Не ти ли светва крушката, че се наговарят и явно не всичко покрай тая "коалиция" си е измислица на Киро.
 
. Просто се качи на джипката и започна от там да управлява държавата, си така докато си дойде официалната на изборите.
И стана засмях тогава.
Да си вземеш шапката и да тръгнеш нанякъде , това е то да се управлява, но не и държава......
 

Горе