Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
БСП и ДБ няма да влезнат в следващия парламент :)
ПП ще са 10%
И кой ще управлява ? Не говори глупости
Я кажи коя партия ще избереш, ако искаш, че ми е интересно ?
 
Последно редактирано:
БСП ще влезе, виж за ИТН не сме сигурни.

А и не бързайте за избори. Сега предстои джуркане на партиите в опит за създаване на нов кабинет с мандата на ПП или следващата партия - ГРОБ. Ще има яко шопинг на депутати.

Мите, не се пали толкова. Сами се прецакаха, щото са мега тъпи. Не стават.

Кой ще бъде? Все тая... Ще получим още от същото.
 
БСП ще влезе, виж за ИТН не сме сигурни.

А и не бързайте за избори. Сега предстои джуркане на партиите в опит за създаване на нов кабинет с мандата на ПП или следващата партия - ГРОБ. Ще има яко шопинг на депутати.

Мите, не се пали толкова. Сами се прецакаха, щото са мега тъпи. Не стават.

Кой ще бъде? Все тая... Ще получим още от същото.

„Много жалко, че всички хора, които знаят как да се управлява страната, са заети да шофират таксита или да подстригват коси.“

Джордж Бърнс
 
Последно редактирано:
БСП ще влезе, виж за ИТН не сме сигурни.

А и не бързайте за избори. Сега предстои джуркане на партиите в опит за създаване на нов кабинет с мандата на ПП или следващата партия - ГРОБ. Ще има яко шопинг на депутати.

Мите, не се пали толкова. Сами се прецакаха, щото са мега тъпи. Не стават.

Кой ще бъде? Все тая... Ще получим още от същото.
Мда, за пръв път да съм съгласен с нандито за това какво предстои. ИНТ е на кантар, възраждане влиза с повече, ДБ ще падне с малко. ПП - също ще падне, според мен не с малко. Гроб, същите или идея повече. ДПС са бетон, малко ще се отлъчат от гласоподавателите. БСП и те ще са бетон, може би без малко, ама те влизат 100%. И горе долу това ще е цялата картина на нещата. :)
 
Мда, за пръв път да съм съгласен с нандито за това какво предстои. ИНТ е на кантар, възраждане влиза с повече, ДБ ще падне с малко. ПП - също ще падне, според мен не с малко. Гроб, същите или идея повече. ДПС са бетон, малко ще се отлъчат от гласоподавателите. БСП и те ще са бетон, може би без малко, ама те влизат 100%. И горе долу това ще е цялата картина на нещата. :)
Не знам кой ще гласува за ИТН. Възраждане ще е с повече най-вероятно. Другите не знам.
Добре че е нандито да ми каже Мите и да ми оправи настроението, защото не се казвам така. Аз и казах това е никнейм Dimitur7
 
Мда, за пръв път да съм съгласен с нандито за това какво предстои. ИНТ е на кантар, възраждане влиза с повече, ДБ ще падне с малко. ПП - също ще падне, според мен не с малко. Гроб, същите или идея повече. ДПС са бетон, малко ще се отлъчат от гласоподавателите. БСП и те ще са бетон, може би без малко, ама те влизат 100%. И горе долу това ще е цялата картина на нещата. :)
Истината е, че всеки народ си заслужава управлението и дано се върне Бойко да си припомнят.
 
  • Like
Реакции: OSH
Кога е бил сам? Пеевски и останалите винаги са били с него. Сега просто има коцето да му ближе гъза и слави патерицата.
Да не сме лоши пророци, но Боко, Пеевски и Възраждане ще имат май достатъчно гласове за оформяне на правителство....и гледай сеир. :)
 
Кой ще бъде? Все тая... Ще получим още от същото.
Ти не знаеш старото име на цирка, тръгнала да става политическа анализаторка.
 
Янев къде го забравяте? Гласовете на ПП отиват за него. От тук нататък ще въртим служебни правителства и това е, всяка неделя на избори. :) Все някога ще се появи нищо поне малко нормално....
 
Добре че е нандито да ми каже Мите и да ми оправи настроението, защото не се казвам така.
Той и Aseas Roa не се казва Асен, ама си носи новото име с гордост. Ще ви купя ризки. :)

Добре е, че тоя кабинет приключи бързо. Добре е също, че всяко следващо правителство ще се крепи на коосъм. Така, ако са достатъчно умни, ще си мерят всяка стъпка, а няма да наглеят на третия месец, все едно са пожизнени монарси.

Тая тройна коалиция (Киро, Асен и Лена) много бързо опротивя на обикновените хора. Точно тях (хората) вземайте предвид, а не кой с кого е гласувал в парламента.
 
Добре е, че тоя кабинет приключи бързо. Добре е също, че всяко следващо правителство ще се крепи на коосъм. Така, ако са достатъчно умни, ще си мерят всяка стъпка, а няма да наглеят на третия месец, все едно са пожизнени монарси.
Това е така
 
Това е така
Да, единственото положително от цялата ситуация, може би най-положителното е, че всяка следващо ще внимава повече, защото видя, че вечни неща няма. Ще стъпва по-леко, ако са умни, и определено ще си подбира по-добре партньорите и действията. ;)
 
  • Like
Реакции: OSH
 
И този е на силни обезболяващи. :)
 
Как ги бяха кръстили...
  • Кики Парапета
  • Лена Общата
  • Асен на (с)Пецов
 
Ако някой може да ми обясни кой е гласувал за тоя плужек, ся е момента
Имам поне 3ма познати, които гласуваха за него, 2ма от тях са близки до партията. Плача за тях, ама като ще лапат, има интерес. :)
 

Горе