Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Имам поне 3ма познати, които гласуваха за него, 2ма от тях са близки до партията. Плача за тях, ама като ще лапат, има интерес. :)
За сега според мен са налапали знаеш кое ;) , може и да съм в грешка, но се надявам да не съм
 
За сега според мен са налапали знаеш кое ;) , може и да съм в грешка, но се надявам да не съм
Сега за жалост ще вземат повече гласове. ;) И ще си влязат като пичове. Но самостоятелно няма как да им се случи. ;)
 
Ако някой може да ми обясни кой е гласувал за тоя плужек, ся е момента
Има братче, прочети малко коментари тука из темите и ще се стреснеш за какво става дума. Те гласовете на тоя идват от хора с IQ на зеленчук...
 
Възраждане удари две шестици от тотото - ковид лудницата и войната на колективния запад срещу Русия. Всички политици, които не се съобразяват с мнението на народа си, ще го духат, ако че не са бедни.

Ся, дали са популисти възрожденците, ще видим.
 
Има братче, прочети малко коментари тука из темите и ще се стреснеш за какво става дума. Те гласовете на тоя идват от хора с IQ на зеленчук...
Айде да не обобщаваме. Коефициентът за интелигентност се измерва и с подкрепата за правителството на Про100 и сие.

п.с. Няма да гласувам за никого, просто уточнявам какъв вот обират Възраждане.

При нормални обстоятелства, нямаше да влязат изобщо в парламента.
 
Ново правителство ше има като се настани новият обитател на Козяк и след като намери време да раздели доларите по куфарчетата.
 
И кой ще управлява ? Не говори глупости
Я кажи коя партия ще избереш, ако искаш, че ми е интересно ?
Аз съм го казвал 100 пъти.. ДПС бате
гласувайте всички за ДПС ако искате страната да се оправи :)

П.С. междудругото има неща за Асенчо които ако се разкрият ще приключи с политиката и заедно с него приключват и от ПП, но не трябва да ги разкривам аз че може да стане опасно и за мен хахаха
Все някъде ще се намери някой да ги сподели предполагам от разкриващите журналисти или да ми платят 10 бона да им кажа хаахах
 
Аз съм го казвал 100 пъти.. ДПС бате
гласувайте всички за ДПС ако искате страната да се оправи :)

П.С. междудругото има неща за Асенчо които ако се разкрият ще приключи с политиката и заедно с него приключват и от ПП, но не трябва да ги разкривам аз че може да стане опасно и за мен хахаха
Все някъде ще се намери някой да ги сподели предполагам от разкриващите журналисти или да ми платят 10 бона да им кажа хаахах
ти си бил голема работа бе, карадйъ
 
Аз съм го казвал 100 пъти.. ДПС бате
гласувайте всички за ДПС ако искате страната да се оправи :)

П.С. междудругото има неща за Асенчо които ако се разкрият ще приключи с политиката и заедно с него приключват и от ПП, но не трябва да ги разкривам аз че може да стане опасно и за мен хахаха
Все някъде ще се намери някой да ги сподели предполагам от разкриващите журналисти или да ми платят 10 бона да им кажа хаахах
За Пецов отдавна се знае.
Ама сме модерна западноевропейска държава и не обръщаме внимание на такива неща.
 
Аз съм го казвал 100 пъти.. ДПС бате
гласувайте всички за ДПС ако искате страната да се оправи :)

П.С. междудругото има неща за Асенчо които ако се разкрият ще приключи с политиката и заедно с него приключват и от ПП, но не трябва да ги разкривам аз че може да стане опасно и за мен хахаха
Все някъде ще се намери някой да ги сподели предполагам от разкриващите журналисти или да ми платят 10 бона да им кажа хаахах
Както се оправи по времето на тройната коалиция ли? Кво се случва не разбирам...
 
Възраждане удари две шестици от тотото - ковид лудницата и войната на колективния запад срещу Русия.
И сглобиха тройка от две шестици...
 
Всъщност са две, но нямам причина да ти казвам.
Напиши ги в Уикипедия, аз ще се информирам от там.

Аде малко Настя за лека нощ.

1655925526383.png
 
Възраждане удари две шестици от тотото - ковид лудницата и войната на колективния запад срещу Русия. Всички политици, които не се съобразяват с мнението на народа си, ще го духат, ако че не са бедни.

Ся, дали са популисти възрожденците, ще видим.
За съжаление са популисти, на есен ако изкарат 15% няма да направят нещо по-различно от Слави, само ще лаят , ама то трябва и капацитет, ако искаш да промениш наистина нещо
 
Аз съм го казвал 100 пъти.. ДПС бате
гласувайте всички за ДПС ако искате страната да се оправи :)

П.С. междудругото има неща за Асенчо които ако се разкрият ще приключи с политиката и заедно с него приключват и от ПП, но не трябва да ги разкривам аз че може да стане опасно и за мен хахаха
Все някъде ще се намери някой да ги сподели предполагам от разкриващите журналисти или да ми платят 10 бона да им кажа хаахах
Етериума питай не се ли притеснява ?
 
Последно редактирано:
1655956378556.png
 

Горе