Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Което значи едно, че давали наклон на информацията, което за "обективна" медия е недопустимо. По принцип, ако не си плащаш е така. Няма какво да се прави. И защо, ако ще си чистят сметките с тях, ще се хванат с наема - нещо, което много лесно може да се докаже дали е така или не.
Незнам дали се забелязва от другите , но на мен ми прави впечатление нещо.. точно както ГЕРБ са направили последните няколко дена от управлението си точно така постъпва и служебното правителство.. те ще са на власт още максимум 1 седмица и момента удрят всичко което могат ама всичко.. сменят шефове , директори, удрят медии хора т.н. момента главния си слага калинките на точните места, точно както е направил БойКо :Д
 
Незнам дали се забелязва от другите , но на мен ми прави впечатление нещо.. точно както ГЕРБ са направили последните няколко дена от управлението си точно така постъпва и служебното правителство.. те ще са на власт още максимум 1 седмица и момента удрят всичко което могат ама всичко.. сменят шефове , директори, удрят медии хора т.н. момента президента си слага калинките на точните места :Д
Нормално. Ти не би ли направил същото. За да отстраниш течове, корупция, безхаберие, безнаказаност, некадърност и прочие, е нужно лека полека да освобождаваш и чистиш. Никой не боядисва ръждясал калник, първо го шкурка, после го полира и нанася покритие и след това слага боята. Така де, доколкото съм запознат с бояджийските работи. :)

Ако забеляза, първото и най-логичното нещо, което направиха е, че смениха шефовете на агенциите, които носят парите в хазната - НАП, Митници. Следват другите по ред на приоритет, като според мен ще изринат всичко.
 
Нормално. Ти не би ли направил същото. За да отстраниш течове, корупция, безхаберие, безнаказаност, некадърност и прочие, е нужно лека полека да освобождаваш и чистиш. Никой не боядисва ръждясал калник, първо го шкурка, после го полира и нанася покритие и след това слага боята. Така де, доколкото съм запознат с бояджийските работи. :)

Ако забеляза, първото и най-логичното нещо, което направиха е, че смениха шефовете на агенциите, които носят парите в хазната - НАП, Митници. Следват другите по ред на приоритет, като според мен ще изринат всичко.
Да , но това трябва да се направи след 1 седмица от новите управляващи , а не от служебното правителство който след 1 седмица си отива и няма кой да им потърси отговорсност и няма кой да ги разследва след това.. аз това искам да кажа просто, тяхната работа си беше организация на изборите и те си свършиха работата, вече трябва да оставят нещата, поне според мен.
 
нещо, което много лесно може да се докаже дали е така или не.
Ти не си гледал репортажа от "нахлуването" в редакцията, явно. В него Блъснатия в главата нагло заяви "не сме си плащали, щото не сте поискали, щото ви е толкова акъла". Та, така относно задълженията на жълтия парцал, който нагло нарича себе си "медия".
 
Ти не си гледал репортажа от "нахлуването" в редакцията, явно. В него Блъснатия в главата нагло заяви "не сме си плащали, щото не сте поискали, щото ви е толкова акъла". Та, така относно задълженията на жълтия парцал, който нагло нарича себе си "медия".
Да, признавам си, не съм гледал как нахлуват. А нямало ли е някакви призовки или поискване на взиманията преди тази акция? Редно е по принцип първо да мине по съдебен път преди каквито и да е силови действия. И този верно ли така е казал, явно е по-блъснат в главата отколкото си мислех. :)
Да , но това трябва да се направи след 1 седмица от новите управляващи , а не от служебното правителство който след 1 седмица си отива и няма кой да им потърси отговорсност и няма кой да ги разследва след това.. аз това искам да кажа просто, тяхната работа си беше организация на изборите и те си свършиха работата, вече трябва да оставят нещата, поне според мен.
Няма време, брат. Имат толкова много да ринат, за да започнат от начало, че са решили да действат от вчера. :)
 
Кво ше рече "медия"??
То и аз си публикувам мнението у интернета ама д-вата не ми пуска фандък.

Има ли къде да се регистрирам като "медия" че хем да немам никви разходи, хем да се ползвам с "медиен" емонитет??
 
Малко анекдотче от социалните мрежи - Петьо Наема да се беше обадил на Петьо Еврото. Сто процента си имат контактите, все пак са от едни и същи сфери на влияние.
 
Дежа вю?! Тоя Радев още от кога пуска мокри поръчки над свободното слово, мръсника

 
Щом Биков и Дилов са тръгнали да защитават Блъсков е ясно, колко обективна медия са. Същите като ПИК и Блиц, връх на независимата журналистика :)

263772742_1829517247220362_336704433360019485_n.jpg
 
Рашков категорично не трябва да остава вътрешен министър. Знам, че се повтарям, но това дежа вю с ранния Цвъко хич не ми създава приятни усещания.

Пусни си некое кулинарно предаване и остави човека да работи.

.. момента удрят всичко което могат ама всичко.. сменят шефове , директори, удрят медии хора т.н.

Това специално изглежда е работа на Асен.
Истински кардинал Ришельо ще се окаже - най-ефективният кадър в новото управление, пу да не му уроки!!!
 
Пусни си некое кулинарно предаване и остави човека да работи.
Че аз не му преча да работи. Нека работи, ама качествено. Така, че да не създава зорлем мъченици на някаква мнима диктатура.

Мисля, че Рашков излишно нагнетява напрежение. Не че съм против изчегъртването, ама това рашковото е по-скоро замазване на дъвка с чепик.

И я не ме пращай в кухнята, сексист! :)
 
Щом Биков и Дилов са тръгнали да защитават Блъсков е ясно, колко обективна медия са. Същите като ПИК и Блиц, връх на независимата журналистика :)
Не знам какво не им харесваш на тези медии, за мен са бижу. Обективност и абсолютна независимост от каквато и да е политическа вълна върлуваща от десетилетие насам. :) Редом до тях сигурно ще искаш да закачиш и: Монитор, Капитал, Телеграф. Попаднах на една много интересна статия преди време, но сега сигурно ще стане и актуална:


Искам и да попитам, честно, някой чете ли 24 часа, Труд, 168 часа, Телеграф? В смисъл, това не са ли за определена група хора, явно гласуващи за ГЕРБ, а и може би и с други наклонности?

И още един въпрос: Според вас какво следва сега? Кое ще гръмне. Днес Труд, и оня с 60 мил. на каса, да видим още какво се готви. Но едно е сигурно, очаква ни една много интересна година. :)
 
Не знам какво не им харесваш на тези медии, за мен са бижу. Обективност и абсолютна независимост от каквато и да е политическа вълна върлуваща от десетилетие насам. :) Редом до тях сигурно ще искаш да закачиш и: Монитор, Капитал, Телеграф. Попаднах на една много интересна статия преди време, но сега сигурно ще стане и актуална:


Искам и да попитам, честно, някой чете ли 24 часа, Труд, 168 часа, Телеграф? В смисъл, това не са ли за определена група хора, явно гласуващи за ГЕРБ, а и може би и с други наклонности?

И още един въпрос: Според вас какво следва сега? Кое ще гръмне. Днес Труд, и оня с 60 мил. на каса, да видим още какво се готви. Но едно е сигурно, очаква ни една много интересна година. :)
Никой не ги чете, но се ползват много умело за разпространение на лъжи и манипулаци от тролове, АнаЛизатори, политолози на гроб и тн. Като се напише нещо в Труд, върви обеснявай, че нямаш сестра. Те затова и разчитат на корупция и схеми, щото на пазарен принцип са аут.
 
Никой не ги чете, но се ползват много умело за разпространение на лъжи и манипулаци от тролове, АнаЛизатори, политолози на гроб и тн. Като се напише нещо в Труд, върви обеснявай, че нямаш сестра. Те затова и разчитат на корупция и схеми, щото на пазарен принцип са аут.
Да, още се чудя защо хората вярват, че всичко написано там е проверено, достоверно и най-важното отговаря на истината. Да не би да са се носят още на крилете на стария си имидж, където нямаше толкова вестници и медийки, та това да подвежда, че все още са някакъв източник от който може да се черпи информация, която да те ориентира какво се случва. Май е това. Не се сещам за друга причина. Но стига за тях. Сигурно доста се е изписало в мрежата по техен адрес тези дни и като гледам, малко са в тяхна защита. Явно ще излезе правилно извода, че "Всичко, което се връзва с ГЕРБ търпи негативи".
 
Да, още се чудя защо хората вярват, че всичко написано там е проверено, достоверно и най-важното отговаря на истината. Да не би да са се носят още на крилете на стария си имидж, където нямаше толкова вестници и медийки, та това да подвежда, че все още са някакъв източник от който може да се черпи информация, която да те ориентира какво се случва. Май е това. Не се сещам за друга причина. Но стига за тях. Сигурно доста се е изписало в мрежата по техен адрес тези дни и като гледам, малко са в тяхна защита. Явно ще излезе правилно извода, че "Всичко, което се връзва с ГЕРБ търпи негативи".

На мен ми излезе едно такова - Първи закон на Блъсков: Сметки, които не са поискани, не се плащат! :)
 
Сметки, които не са поискани, не се плащат!
Не че след поискване се плащат, ама карай...

Един познат редовно бягаше от дискотеката, без да си плати, при което сервитьорките започнаха да му сервират само след предварително заплащане. Той роптаеше срещу тази практика с култовите фрази: "имам пари, ама си ми трябват" и "тия, па си мислят, че като не съм им платил веднъж, сега трябва да им плащам всеки път". :)
 

Горе