Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Точно на мой гръб няма да успееш да се направиш на мъж. Мижитурка.
Ти си г-ца Презумция. Всичко знаеш на теория.
 
Като ги предадеш в СИК и хората на Бойко отхвърлят неудобните гласове. Сякаш герберските тролове не знаете как стават номерата. Направиха електронното гласуване и сега ще забравите за ГЕРБ, те затова драпат да има пак хартийки... Не че и на предните избори не разбиха по вот всички цигански махали.
Примери много за злоупотреби, Гугъл се ползва лесно. Само ще ти кажа, ч3 бях в 1 малка секция, където аз и поне още 10 човека гласувахме за определена партия. Протоколите бяха ок, при предаването ок, при преброяването от ЦИК всичките ни гласове бяха невалидни. Не знам какво си правил и какво си гледал, явно си гласувал за тиквун и всичко е точно ;)
 
Нали сме за равнопоставеност на половете?
Кви полове, бе мижо? Става въпрос, че ми държиш тон, какъвто с нищо не съм предизвикала.

Нямам против да спорим, но ти от няколко дни се включваш иронично-саркастично по мой адрес, дори ме намесваш в постове по напълно неадекватен начин. Опитваш се да ми даваш квалификации и дори цветови определения - ''синята Нанди'' - каквото и да значи това в кухата ти кратуна.

Пий си хапчетата и не се занимавай с мен.

Злоупотребявате с добрината ми, но аз мога да бъда и голяма гад, ако не си разбрал.
 
Кви полове, бе мижо? Става въпрос, че ми държиш тон, какъвто с нищо не съм предизвикала.

Нямам против да спорим, но ти от няколко дни се включваш иронично-саркастично по мой адрес, дори ме намесваш в постове по напълно неадекватен начин. Опитваш се да ми даваш квалификации и дори цветови определения - ''синята Нанди'' - каквото и да значи това в кухата ти кратуна.

Пий си хапчетата и не се занимавай с мен.

Злоупотребявате с добрината ми, но аз мога да бъда и голяма гад, ако не си разбрал.
Да, ти си добродушна. Но пак си прожектира филма. И адмирирам това, че имаш въображение. Защото от моя гледна точка не се държа иронично-саркастично с теб. Спестих трите постулата на разбирането.
 
Кви полове, бе мижо? Става въпрос, че ми държиш тон, какъвто с нищо не съм предизвикала.

Нямам против да спорим, но ти от няколко дни се включваш иронично-саркастично по мой адрес, дори ме намесваш в постове по напълно неадекватен начин. Опитваш се да ми даваш квалификации и дори цветови определения - ''синята Нанди'' - каквото и да значи това в кухата ти кратуна.

Пий си хапчетата и не се занимавай с мен.

Злоупотребявате с добрината ми, но аз мога да бъда и голяма гад, ако не си разбрал.
@етерИум идва всеки момент, в момента пак се покрива в храстите, но този път ще връхлети като Крилатата чета на Бенковски.
 
Малко удовлетворителен хейт под формата на анализ:
 
Последно редактирано:
Иначе, то е ясно, във форума почти всички ще сме за машинно гласуване.
Не съсем. В Германия машинният вот е отменен по съобръжения за липса на прозрачност при преброяването. Защото то се извършва от програма.
 
Не съсем. В Германия машинният вот е отменен по съобръжения за липса на прозрачност при преброяването. Защото то се извършва от програма.
Да им дадат избор и за двата вида гласуване, нали уж сме демокрация. Равни права, непредопределеност на избора и разни такива.
 
в Румъния започвали да раздават йодни таблетки, май знаят нещо което ние ще разберем след като се случи..
Заради ядреният скандал от последните дни Дефнюз - Нандибанди сигурно, минал е границата.

Иначе с какъв мотив румънските власти раздават таблетките, прочел ли си (ако са казали изобщо)?

/Аха, прочетох:
"Властите предупреждават, че те трябва да бъдат прилагани само в случай на ядрено събитие или инцидент."

Така да има, за всеки случай. Демек: май верно знаят нещо. Другият вариант е насаждане на някаква психоза/страх, но кво ли биха целили с тва..
 
Последно редактирано:
Изборния ден на един застъпник.
Ставане в 7:45
Явяване и регистрация в секцията към 8:25
8:30-9:00 седене на стол.
9:00-9:30 лафче в двора.
9:30-11:00 почивка за закуска
11:00-12:00 мотане около секцията
12:00-14:00 заслужена обедна почивка
14:00-17:00 разходки в двора, мотане в и около секциите, кафенце, семки
По желание и възможност в късния следобед прибиране в къщи, събиране на сили за края на изборния ден.
За финал 2 часа кибик при броенете, носиш протокола на "шефа" и след това знаеп вече всичко за това как протича един изборен ден.
 
Изборния ден на един застъпник.
Ставане в 7:45
Явяване и регистрация в секцията към 8:25
8:30-9:00 седене на стол.
9:00-9:30 лафче в двора.
9:30-11:00 почивка за закуска
11:00-12:00 мотане около секцията
12:00-14:00 заслужена обедна почивка
14:00-17:00 разходки в двора, мотане в и около секциите, кафенце, семки
По желание и възможност в късния следобед прибиране в къщи, събиране на сили за края на изборния ден.
За финал 2 часа кибик при броенете, носиш протокола на "шефа" и след това знаеп вече всичко за това как протича един изборен ден.
Друго си е изборен комисар като теб, сериозната работа.:)
(Иначе Нандибанди да отговори.)
 
Друго си е изборен комисар като теб, сериозната работа.:)
(Иначе Нандибанди да отговори.)
Къф комисар бе, а и вероятно вече не. Да, всъщност е супер да се буташ до ранните часове на следващия ден сред потни тълпи. Вземе ти излезе късмета да се отъркаш в някоя кака.
 
Къф комисар бе, а и вероятно вече не. Да, всъщност е супер да се буташ до ранните часове на следващия ден сред потни тълпи. Вземе ти излезе късмета да се отъркаш в някоя кака.
Що не бе, отивай направо. Сега сигурно пак ще има изборье (или не, не следя парламата как върви въобще...).
 
(или не, не следя парламата как върви въобще...).
Не думай. Аз пък мислех, че на някой му пука да кажем за бюджета.
 
Не думай. Аз пък мислех, че на някой му пука да кажем за бюджета.
Мен ми пука ти да отидеш пак комисар и да разправяш как е било после, сеирчеца да върви.:)
 
Аз пък мислех, че на някой му пука да кажем за бюджета.
И кво ако ми пука? Мога ли да повлияя на решението, ще ме питат ли какъв да бъде, референдум нещо ше има ли? Или за морално удовлетворение, че ми пука?
(Нали знаеш, че ми пука, но за едни други работи. За тях ще осигурят бюджетни средства..)
 
Изборния ден на един застъпник.
Ставане в 7:45
Явяване и регистрация в секцията към 8:25
8:30-9:00 седене на стол.
9:00-9:30 лафче в двора.
9:30-11:00 почивка за закуска
11:00-12:00 мотане около секцията
12:00-14:00 заслужена обедна почивка
14:00-17:00 разходки в двора, мотане в и около секциите, кафенце, семки
По желание и възможност в късния следобед прибиране в къщи, събиране на сили за края на изборния ден.
За финал 2 часа кибик при броенете, носиш протокола на "шефа" и след това знаеп вече всичко за това как протича един изборен ден.

Как тоя примерен график оборва твърденията за манипулация на изборните протоколи? Ясно казах: в секциите всичко е наред - германска точност и педантичност. След като протоколите напуснат секциите и отпътуват към цик, се започва голямото натъкмяване на цифрите до желания резултат.

Но отново заявявам, че машинният вот не е по-труден за манипулиране. Преди последните избори имаше сигнали за неправомерно местене на машини. Днес, знаейки колко много лъже Киро-тъпиро, нямаме никакво основание да вярваме, че Продължаваме Агонията са спечелили честно съответния процент. - Въпреки огромната маса тъпанари (барабар с моя милост), които се връзват на всяка нова схема на сащ-ското посолство. Откъдето ни сервират винаги една и съща манджа в различна посуда.
 

Горе