Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ще пусна, само да се изяснят новините к0рви в бардака :) Темите ги пускам, кагато ЦИК обяви всички кандидати. Иначе почват едни сръдни....
Мерси, да така е редно. :) И аз още не знам, май имаме нови играчи, които май ще минат прага. ;)
 
Да поканим @s1yf0x той е на светлинни години и разбира от всичко ахаха
Предлагам @етерИум да ни представлява по студията. Ще има дълги монолози, които никой не слуша. Да хванем публиката кимаща с глава.
 
Жена не става, трябва харизматичен вожд а.к.а Баце
Хич не си мисли, че ти решаваш. Ето кой решава тия неща:


п.с. ако звънн на Херо не само ще ме направи МП, но и ще ми помогне да вземем партията на Дефа и да го изритаме. Правено е, така че да няма изненадани. ;)
 
Хич не си мисли, че ти решаваш. Ето кой решава тия неща:


п.с. ако звънн на Херо не само ще ме направи МП, но и ще ми помогне да вземем партията на Дефа и да го изритаме. Правено е, така че да няма изненадани. ;)
 
Гунчева е мега проста баба. Видях го чата. Много страшно, че се организира транспорт за хората, които искат да отидат на протест в София. Щото в чата никъде не се казва: ''ще им платим да дойдат'' или ''ще ги бием ако не дойдат'' - просто се организира транспорт. За такива партийни дейности на партиите се отпускат партийни субсидии.

Лесно ви е на вас. Продължаваме Пародията си имат един мравуняк джендър-атлантически щатни протестъри, на които се плаща директно от Козяк. Чатове за организиране на рейсове - нЕма!

п.с. @contra, всичко наред ли е? Притесняваш ме нещо напоследък.
 
Гунчева е мега проста баба. Видях го чата. Много страшно, че се организира транспорт за хората, които искат да отидат на протест в София. Щото в чата никъде не се казва: ''ще им платим да дойдат'' или ''ще ги бием ако не дойдат'' - просто се организира транспорт. За такива партийни дейности на партиите се отпускат партийни субсидии.

Лесно ви е на вас. Продължаваме Пародията си имат един мравуняк джендър-атлантически щатни протестъри, на които се плаща директно от Козяк. Чатове за организиране на рейсове - нЕма!

п.с. @contra, всичко наред ли е? Притесняваш ме нещо напоследък.
Права си, ние имаме пари за гориво! Не сме стадо като вас.
 
Гунчева е мега проста баба. Видях го чата. Много страшно, че се организира транспорт за хората, които искат да отидат на протест в София. Щото в чата никъде не се казва: ''ще им платим да дойдат'' или ''ще ги бием ако не дойдат'' - просто се организира транспорт. За такива партийни дейности на партиите се отпускат партийни субсидии.

Лесно ви е на вас. Продължаваме Пародията си имат един мравуняк джендър-атлантически щатни протестъри, на които се плаща директно от Козяк. Чатове за организиране на рейсове - нЕма!

п.с. @contra, всичко наред ли е? Притесняваш ме нещо напоследък.
даже с този чат се вижда нещо много по интересно което според мен ще им носи още нови гласуващи щото се забелязва.. в тоя чат са написали, ако трябва ще вземем пари назаем... това значи че нямат много много спонсори
 
Има ли още някой, който да мисли, че тези от ПП не са идиоти:
Без руски газ сме изправени пред криза, каза председателят на КЕВР Станислав Тодоров, назначен за шеф на регулатора от "Продължаваме промяната", които спряха руския газ, за да го купуват с 30% по-скъпо от Гърция чрез избрани посредници.
 
Има ли още някой, който да мисли, че тези от ПП не са идиоти:
Без руски газ сме изправени пред криза, каза председателят на КЕВР Станислав Тодоров, назначен за шеф на регулатора от "Продължаваме промяната", които спряха руския газ, за да го купуват с 30% по-скъпо от Гърция чрез избрани посредници.
Аз мисля, че не са. Виж колко хитро и нагло го правят (а това с далаверата от избраните посредници е само малкото нещо, заплащането им за другото - голямото и солидно - което ще произтече от тая врътка).

Много повече от просто идиоти са, "подставени лица реализиращи злонамерена цел с пагубни последствия за огромната маса народ и бъдещето на държавата като цяло" им отива повече.
(Не, че който и да е от останалите не се бори именно за тая служба и няма да направи съвсем същото по основните въпроси.)
 
Аз мисля, че не са. Виж колко хитро и нагло го правят (а това с далаверата от избраните посредници е само малкото нещо, заплащането им за другото - голямото и солидно - което ще произтече от тая врътка).

Много повече от просто идиоти са, "подставени лица реализиращи злонамерена цел с пагубни последствия за огромната маса народ и бъдещето на държавата като цяло" им отива повече.
(Не, че който и да е от останалите не се бори именно за тая служба и няма да направи съвсем същото по основните въпроси.)
 

Айде пак продължавайте да подкрепяте ПП и да кажете че не са виновни за високите цени на горивата :)
инфлация война бля бля.. не вярвам на такива работи аз.. всичко е картел и спекула ..

Дизел в Турция при това с добавка от скъпата нафта дет се казва.. 2.66 лв :)
 

Горе