Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ма верно ли, тва? Защитаваш една наистина супер посредствена клика - слугинаж, който тотално загърби интересите на страната ни и наричаш тези, които се разочароваха от тях ''посредствени''?
Признак че АйТи фирмичките в София са в траур и реват на умряло заради края на американското правителство. Нетипично е за Блинки да заеме твърда позиция, но пък се влияе доста от обкръжението.
 
Нетипично е за Блинки да заеме твърда позиция
Крайно нетипично за ''г-н хъката-мъката, струва ми се, че мислА". :)
 
Признак че АйТи фирмичките в София са в траур и реват на умряло заради края на американското правителство. Нетипично е за Блинки да заеме твърда позиция, но пък се влияе доста от обкръжението.
Крайно нетипично за ''г-н хъката-мъката, струва ми се, че мислА". :)
Зор ви е, че някой има различно мнение от вашето. И да се напъвате няма да се върне комунизма.;)
 
Зор ви е, че някой има различно мнение от вашето. И да се напъвате няма да се върне комунизма.;)
Всъщност, точно той се връща, ама как да го разберете...
 
  • Like
Реакции: OSH
Зор ви е, че някой има различно мнение от вашето.
Колкото и различни мнения да имаме, когато отидем на бензиностанцията или в магазина, мнението е само едно.
 
Колкото и различни мнения да имаме, когато отидем на бензиностанцията или в магазина, мнението е само едно.
Да, бе. Те са от групата, която плаща 5 пъти по-скъп газ с възгласи: ''На ти Путин!''
 
Да, бе. Те са от групата, която плаща 5 пъти по-скъп газ с възгласи: ''На ти Путин!''
А ти от коя си? Плащаш 5 пъти по-скъп газ с възгласи: "Обичам те Путьо". Да не говорим, че те спряха доставките при съществуваш договор. Руснаците не зачитат нищо и никой, а уж сме БРАТСКИ НАРОДИ?
 
Колкото и различни мнения да имаме, когато отидем на бензиностанцията или в магазина, мнението е само едно.
И какво да се направи по въпроса от нашата малка и ограбена държава? Буци щеше да добива нефт през 2016-та ама нещо?
 
Все едно слушам Лена Бориславова да обяснява на Цветанка Ризова, как в момента газа е 4 пъти по-евтин от предния месец.
Слушай да, и стискай здраво спестяванията си. Предстои поредния грабеж. Кофти когато не се помнят събития от преди година. Ти знам, че чакаш светло бъдеще след тези избори, но бъди готов за нещо не чак толкова розово. ;)
 
За газта може да благодарим на Боко също, за няколко милиарда това ни е енергийната независимост. ;) Не знам какво се реве по тази точка в посока втечнения газ...това е следствие от предни бездействия. Но както писах, явно не се помни повече от 6 месеца. За целта се иска хард драйв. Не защитавам никой, защото и тези са пълна скръб, но погледнати от това колко да управлявали, какво са направили и сравнявайки го с предните, малко ми е странно да се правят такива изводи.
 
Да не говорим, че те спряха доставките при съществуваш договор.
Защото ние ОТКАЗАХМЕ да плащаме по изискания от тях начин. А те промениха начина на плащане, защото агресивният запад им открадна парите от продадените преди това енергоносители.

Тая мантра с ''те спряха'' е предназначена за 5-годишни деца със синдром на Даун, само да ти кажа. Не се излагай, Димитров. Не си толкова зле, колкото се правиш в момента. ;)
 
Абе сегашните бяха пълна трагедия, само манипулираните мозъци на моите набори не могат да го проумеят още. Изключително забавно е как се мислиш за умен и образован, говориш за пропаганди и манипулации, а самият ти не осъзнаваш как си жертва на такава, тъй като следиш точно определени медии и сайтове и си обкръжен от себеподобни. Реално си изграждаш едно уютно балонче и който е извън него е прост и не е красив. Да, но не стоят точно така нещата, сори, изисква се критично мислене, а повечето хора нямат възможност за такова, пък ако ще да си най-голямото ит.

Вчера гледах новини за пръв път от месец и ми е супер забавно. Относно газа, там си има геополитически реалности, всичко друго е политическо говорено или откровени лъжи. Да, Киро лъже и маже, вече това дори не е новина. Разбира се, на мен това ми беше ясно и съм се възползвал доколкото мога от ситуацията с газа. Ще ви издам една малка "тайна", от цялата работа печели най-много САЩ, а след това Русия, а най-много губи Европа. Кой печели ли? Компаниите, които добиват и транспортират газа и другите ресурси дето Европа ще ги плаща на безумни цени.

По-интересно ми е какво се случва с президента и защо така рязко тръгна да настъпва БСП, че явно съм пропуснал някои работи последните месеци, някой ще ме светне ли какво става? Миналата година по това време основната идея на служебното беше да се мачка по ГЕРБ, а сега като гледам тези ще мятат акита по БСП, не знам каква е голямата идея. Може би Радев ще ги досмаже, за да засили новата си партия със Стефан Янев, че те им се припокриват избирателите, сигурно това е идеята. Интересното е, че за първи път сякаш има реална опасност да видим края на БСП, след управлението и ако наистина 2-3 месеца им изкарват кирливите ризи, знам ли, може и да не влязат дори, а това беше немислимо преди години...
 
Последно редактирано:
Абе сегашните бяха пълна трагедия, само манипулираните мозъци на моите набори не могат да го проумеят още. Изключително забавно е как се мислиш за умен и образован, говориш за пропаганди и манипулации, а самият ти не осъзнаваш как си жертва на такава, тъй като следиш точно определени медии и сайтове и си обкръжен от себеподобни. Реално си изграждаш едно уютно балонче и който е извън него е прост и не е красив. Да, но не стоят точно така нещата, сори, изисква се критично мислене, а повечето хора нямат възможност за такова, пък ако ще да си най-голямото ит.

Вчера гледах новини за пръв път от месец и ми е супер забавно. Относно газа, там си има геополитически реалности, всичко друго е политическо говорено или откровени лъжи. Да, Киро лъже и маже, вече това дори не е новина. Разбира се, на мен това ми беше ясно и съм се възползвал доколкото мога от ситуацията с газа. Ще ви издам една малка "тайна", от цялата работа печели най-много САЩ, а след това Русия, а най-много губи Европа.

По-интересно ми е какво се случва с президента и защо така рязко тръгна да настъпва БСП, че явно съм пропуснал някои работи последните месеци, някой ще ме светне ли какво става? Миналата година по това време основната идея на служебното беше да се мачка по ГЕРБ, а сега като гледам тези ще мятат акита по БСП, не знам каква е голямата идея. Може би Радев ще ги досмаже, за да засили новата си партия със Стефан Янев, че те им се припокриват избирателите, сигурно това е идеята. Интересното е, че за първи път сякаш има реална опасност да видим края на БСП, след управлението и ако наистина 2-3 месеца им изкарват кирливите ризи, знам ли, може и да не влязат дори, а това беше немислимо преди години...

С теб доста спорихме по същите въпроси миналата година и все пропускам да ти кажа:

Ти беше абсолютно прав - аз бях в огромна грешка. :)
 
...АйТи фирмичките в София са в траур и реват на умряло заради края на американското правителство
Ама то верно май играе голяма роля фактора "социален ангажимент на служителите" (демек: активно облъчване) в хамериканските ИТ фирмета, май я подценявам тая сила. Заплождат (може и по-перфидно и индиректно) яко Ремундо на работа, той понеже е лесен и отдавна готов за великият миг, забременява бърже и редовно ражда в украйна-та, недоносче след недоносче, да ни реват по цял ден да ни вдигат кръвното... Баси офертата.

Да, бе. Те са от групата, която плаща 5 пъти по-скъп газ с възгласи: ''На ти Путин!''
Недей така грубо. Социално ангажирани се вика това, а не гламави примерно.

(В широките ESG-та го има като задължително условие за просперитет в бъдещия свят на GPPP, обхващащ практически всяка част от живота ти. IT мастодонтите го и ще го изискват много повече (дори тук имаше като част от тема, за все по-голямото значение на тая ангажираност); държавата ще го изисква (справка: тренировката с канадските камионджии) и т.н. Да си ангажиран с правилните позиции "на целия нормален свят" по социално значими въпроси, да слушкаш много яко, че да не играе тоягата, един вид. Дават ти го много яко целия, топъл, пулсиращ, набъбнал комунизъм (докато псуваш "путинския" "комунизъм").

И ти така се научаваш да си нагласяш д-то по посоката на правилния ангажимент, толкова редовно го поемаш, че почваш да си верваш. Забременяваш перманентно като индийка от низшата каста.

Абе - идилия.)

Примерно.:)
 
Защото ние ОТКАЗАХМЕ да плащаме по изискания от тях начин. А те промениха начина на плащане, защото агресивният запад им открадна парите от продадените преди това енергоносители.

Тая мантра с ''те спряха'' е предназначена за 5-годишни деца със синдром на Даун, само да ти кажа. Не се излагай, Димитров. Не си толкова зле, колкото се правиш в момента. ;)
Всъщност договора е подписан при едни условия, които бяха нарошени от едната страна. Не съм чел договора, но имам много юристи около мен, които ако ти прочетат поста доста ще се смеят. Не казвам, че не можеха да ги изпълнят. Но явно въпрос на принципи и интереси. ;)
 
Всъщност договора е подписан при едни условия, които бяха нарошени от едната страна. Не съм чел договора, но имам много юристи около мен, които ако ти прочетат поста доста ще се смеят. Не казвам, че не можеха да ги изпълнят. Но явно въпрос на принципи и интереси. ;)
Бате представи си утре ако решат да ти вземат всички пари които получаваш за кулайсхоста в долари примерно през пейпал ( блокират ти сумите ), ще търсиш ли начин като например да ти платят през друг метод да кажем с карта или да ти платят в евро и да идват парите в лева.. ? да кажем че си намерил начин да ти платят чрез биткоин през дебитна карта... клиентите не губят нищо, но излиза единия клиент и те обвинява че сменяш метода и че иска да ти плаща през ПЕЙПАЛ в долари кво правиш в тази ситуация? Ще ми спреш ли акаунта или ще продължавам да ползвам хостинга :)
 
Защото ние ОТКАЗАХМЕ да плащаме по изискания от тях начин. А те промениха начина на плащане, защото агресивният запад им открадна парите от продадените преди това енергоносители.

Тая мантра с ''те спряха'' е предназначена за 5-годишни деца със синдром на Даун, само да ти кажа. Не се излагай, Димитров. Не си толкова зле, колкото се правиш в момента. ;)
Имам чувството, че се дрогирате... Как ще плащаме по техен начин, двете страни си имат изисквания? Съгласили са се на едно плащане и така ще бъде ако и двете страни не го поискат. Между другото тези които им плащаха в рубли пак нямат газ. Ако на теб утре ти променят условие по договора и не ти е изгодно ще се съгласиш ли? Аре събудете се!

Бате представи си утре ако решат да ти вземат всички пари които получаваш за кулайсхоста в долари примерно през пейпал ( блокират ти сумите ), ще търсиш ли начин като например да ти платят през друг метод да кажем с карта или да ти платят в евро и да идват парите в лева.. ? да кажем че си намерил начин да ти платят чрез биткоин през дебитна карта... клиентите не губят нищо, но излиза единия клиент и те обвинява че сменяш метода и че иска да ти плаща през ПЕЙПАЛ в долари кво правиш в тази ситуация? Ще ми спреш ли акаунта или ще продължавам да ползвам хостинга :)
Нищо общо. Изобщо си нямаш идея какво говориш и се излагаш, но това не е нещо ново за теб. Прочети малко по темата...
 
Всъщност договора е подписан при едни условия, които бяха нарошени от едната страна. Не съм чел договора, но имам много юристи около мен, които ако ти прочетат поста доста ще се смеят. Не казвам, че не можеха да ги изпълнят. Но явно въпрос на принципи и интереси. ;)
НарОшени бяха всички аспекти на международното и финансово право, ти ми говориш за договор за доставка, който търпи минимални промени, които по НИКАКЪВ начин не ощетяват клиента.

И моля, не повтаряйте другата глупост на киркорчовци, че сме щели да губим от превалутирането. От нас се искаше единствено да открием още една сметка, в която плащанията в долари/евро да се превалутират. Операцията по превалутиране беше ангажимент изцяло на газпромбанк, така че дори за неудобства и сложна процедура не може да се говори.

Дедо Алцхаймер и тия преди него ни взеха парите за самолети и казаха ''ще видим'' - супер коректни!
Русия предлага най-удобния възможен вариант на клиентите си - оу, много некоректни!

Защо започнаха да се ебават с швабите при доставките? Защото могат. И имат пълното основание да го правят.

Лицемерно е да крадеш парите на доставчика си, да дискриминираш спортисти и артисти, да пращаш оръжия, с които да убиваш войската му и да очакваш слугинско обслужване. Всички нормални държави продължават да си получават пълните обеми по договор на изгодна цена.

И всеки, който твърди, че шистовият газ е по-евтин, може да ходи да се гръмне, за да не се мъчи повече.

Само фактът, че корабите се разтоварват в Турски пристанища и там ни слагат надценка вече говори колко по-изгодна е цената, която е с 30 долара по-ниска. Да не говорим за оскъпяването при преработката на газа до годно за използването му състояние.

Също така по отношение на екологията, шистовият газ е пълен шит. Понеже сте и джендър-еколози, освен всичко останало. ;)
 
Ако на теб утре ти променят условие по договора и не ти е изгодно ще се съгласиш ли? Аре събудете се!
Пич, това се случва постоянно и никой не реве.

При действащи договори всички доставчици на услуги ти променят цени и дори някои условия по предоставянето на услугата. Аре, не се излагай наистина.
 

Горе