Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Те за тях как беше пенсионерите са лош матрял :lol:
Братле колкото и да спориш с бърни нищо няма да разбере, той си знае само едно: Разбойко.

Знам, аз само го дразня, че ми е смешно как се пали. Даже го знам дума по дума какво ще ми отговори:-o
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Е, туй не е сложно: Бойко, Бойко, Бойко и пак Бойко :lol:
Знам, аз само го дразня, че ми е смешно как се пали. Даже го знам дума по дума какво ще ми отговори:-o
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Знам, аз само го дразня, че ми е смешно как се пали. Даже го знам дума по дума какво ще ми отговори:-o
Ех че добре ме познаваш :) На предните избори беше сигурен и за Атака ама заминаха ти 10 лева от баса :)
Мен да ме дразниш не можеш , защото аз съм малко по отдалечен от проблемите в България. Дали ще е Бойко или Доган или Волен , все тая - живота няма да ми се промени много. Надявам се на стари години да не чакам на пенсията си от България.
А по въпроса за пенсионерите -БСП - социалната партия направи толкова много от 89 до сега за тях , че са по-зле от хората на помощи в Европа. Но така им е изгодно на партията - прост и беден народ - иначе трудно се лъже. Не случайно при младите и образовани хора БСП е на последно място като брой гласове. За партията гласуват изветрели пенсионери дето не могат да си купят една буца сирене от магазина и хора като в Бобов Дол - притиснати до стената.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърни, не разбрах Герб какво направи за пенсионерите и какво ще направи за тях? Комунягите са ясни.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърни, не разбрах Герб какво направи за пенсионерите и какво ще направи за тях? Комунягите са ясни.

Какво може да се направи за пенсионерите при положение , че младите са безработни ? За да тръгне страната нагоре трябва младите да се върнат в страната , да изкарват европейски заплати. От там вече да се търси постепенно увеличение на тия жалки пенсии. Това даване предизборно на 30 лева по Великден е чисто купуване на гласове и загуба на пари - така няма да се вдигне стандарта на българския пенсионер. И пак ти казвам Герб преведоха страната през най-тежката икономическа криза затова имаше стегнация , а БСП без криза за 25 години ни доведоха до най-бедния народ в Европа.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Според теб пенсионна реформа означава вдигане на пенсиите ли? Яко..
И още - според теб страната може да работи или за младите или за старите, но не за всички едновременно? Още по-яко...

И пак казвам, криза у нас нямаше. Герб я създадоха, като убиха бизнеса.
 
Re: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Герб над 120 депутата и да направят коалиция с РБ. Всякакво управление включващо БСП или ДПС не би променило каквото и да е в България ( Все пак тези партии са в управляващите или опозицията 25 години вече от 89. Ето успехите им: българите последни по доходи в Европа, 2-3 милиона българи заминаха в чужбина, България първа по застаряваме и намаляване на населението).

tumblr_nbbhf1vuVs1t4o62mo1_400.gif


:) :) :)
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Според теб пенсионна реформа означава вдигане на пенсиите ли? Яко..
И още - според теб страната може да работи или за младите или за старите, но не за всички едновременно? Още по-яко...

И пак казвам, криза у нас нямаше. Герб я създадоха, като убиха бизнеса.
Според мен страната трябва да работи за младите , за да може другите елементи да потръгнат. Все пак младите плащат данъците. Без пари пенсии няма или са ниски като сега.
Герб създадоха кризата в цяла Европа. Герб не съсипаха само България ами съсипаха и Испания , където безработицата стигна 28 процента. Яко.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Според теб пенсионна реформа означава вдигане на пенсиите ли? Яко..
И още - според теб страната може да работи или за младите или за старите, но не за всички едновременно? Още по-яко...

И пак казвам, криза у нас нямаше. Герб я създадоха, като убиха бизнеса.
Според мен страната трябва да работи за младите , за да може другите елементи да потръгнат. Все пак младите плащат данъците. Без пари пенсии няма или са ниски като сега.
Герб създадоха кризата в цяла Европа. Герб не съсипаха само България ами съсипаха и Испания , където безработицата стигна 28 процента. Яко.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Да сравняваш кризите в Испания и България е... болно. Не смятам да продължавам тази тема - България е достатъчно отвързана от европейските финанси - инвестициите тук са около нулата, износът ни е потресаващ. Единственото перо, което пострада от кризата в Европа са намалените пари от гастербайтерите. Останалото си го направиха Герб. НО този спор вече го водехме, кой чел - чел.

И само да те светна, че пенсионерите също плащат данъци.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Истината е, че всеки яде. За да яде трябва да купи това ядене от някъде. Като го купува плаща най-големия данък като дял на фона на остналите данъци - ДДС. Проблем не са данъците и кой плаща или неплаща (защото всички плащат малко или много), а производството. Ако нищо не се произвежда, няма как да има просперитет. Много ми е любопитно какви са плановете на ГЕРБ за подпопамагане на дребния и среден бизнес. За БСП не мисля, че има смисъл да питам какво им е отношението по този въпрос. А ти (tprodanov) явно си от феновете на РБ, така че може да представиш отговор на въпроса за дребния и средния бизнес от гледна точка на РБ (т.е. какви планове/обещания имат).
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Намаляване на администрацията (силно), намаляване на регулациите за бизнеса, тотална промяна в образованието, е-правителство.
Ти как мислиш?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Мисля, че на тези избори ще има изненади. Управляващи няма да са обичайните заподозрени. И Бареков няма да е.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Какво може да се направи за пенсионерите при положение , че младите са безработни ? За да тръгне страната нагоре трябва младите да се върнат в страната , да изкарват европейски заплати. От там вече да се търси постепенно увеличение на тия жалки пенсии. Това даване предизборно на 30 лева по Великден е чисто купуване на гласове и загуба на пари - така няма да се вдигне стандарта на българския пенсионер. И пак ти казвам Герб преведоха страната през най-тежката икономическа криза затова имаше стегнация , а БСП без криза за 25 години ни доведоха до най-бедния народ в Европа.

ГРОБ преведе през кризата НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ и в по-голямата си част БЕЗПОЛЕЗНИ търтеи - държавните чиновници - за тях КРИЗА НЯМАШЕ - увеличиха им заплатите, за което чинно се отблагодаряват с бюлетина, само за сравнение давам Румъния, където освен че им намалиха с 15% заплатите ги пускаха и в неплатен отпуск.

ГРОБ <=> клептокрация
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

ГРОБ преведе през кризата НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БОКЛУЦИ и в по-голямата си част БЕЗПОЛЕЗНИ търтеи - държавните чиновници - за тях КРИЗА НЯМАШЕ - увеличиха им заплатите, за което чинно се отблагодаряват с бюлетина, само за сравнение давам Румъния, където освен че им намалиха с 15% заплатите ги пускаха и в неплатен отпуск.

ГРОБ <=> клептокрация
Заслужаваш си 50 % увеличение на тока. Да ти уври главата какво прави БСП и колко е полезна за България.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Като гледам какви са мераците за управление, поне според коментарите, си правя извода, че най-логичното за коментиращите тук е ГЕРБ да не са във властта. И ще стане какво? Логиката води, че трябва да се направи коалиция между РБ-БСП-ДПС и да си управляват, без да ги притесняват някакви гербери. И без това всичките тия са си срещу герб, направо да си обявят предизборно една коалицийка и всичко е 6-ти номер.
Може и да разширят коалицията: РБ-БСП-ДПС-ББЦ-АБВ - ще управляват за благото на родината и без ГЕРБ! :)
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Заслужаваш си 50 % увеличение на тока. Да ти уври главата какво прави БСП и колко е полезна за България.

на всеки соларен панел - ПО ЕДИН ГЕРБЕРАСТ ОТГОРЕ РАЗПЪНАТ, ето това ТРЯБВА да се НАПРАВИ!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

на всеки соларен панел - ПО ЕДИН ГЕРБЕРАСТ ОТГОРЕ РАЗПЪНАТ, ето това ТРЯБВА да се НАПРАВИ!
В Хасково трябва да ви вдигнат тока с 100 %. Нали областния ви управител го е назначило ДПС и никой не може го пипне -> http://www.vesti.bg/bulgaria/politi...iiata-na-oblastni-donesoha-ravnovesie-6021561
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

на всеки соларен панел - ПО ЕДИН ГЕРБЕРАСТ ОТГОРЕ РАЗПЪНАТ, ето това ТРЯБВА да се НАПРАВИ!
Костов - премиер
Станишев и Местан - вицепремиери
Бюрека - мин. на икономиката и енергетиката
Росен Петров - мин. на МВР
Гоце - мин. на МВнР

Супер ша са получи!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

а бочко министър на спорта, със заместник по заливането с кофи вода цецо-алтуиста

В Хасково трябва да ви вдигнат тока с 100 %. Нали областния ви управител го е назначило ДПС и никой не може го пипне -> http://www.vesti.bg/bulgaria/politi...iiata-na-oblastni-donesoha-ravnovesie-6021561

само преди една година:

Главният секретар на областна администрация в Кърджали Кирил Колев се очаква да заеме временно поста губернатор до провеждането на изборите. Това се налага, защото от утре със заповед на премиера Марин Райков се очаква в отпуск да бъдат освободени областният управител Иванка Таушанова и заместниците й Асен Тюрдиев и Есад Садък. Както Кърджали бг вести писа те са включени в листата на ГЕРБ.
 

Горе