Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

10614122_1526955650854149_6577167191593507949_n.jpg
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

:lol: :lol: :lol: Разбойковците са огън. :lol:
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Аз днес рекох релакс. :) Хайде стига си бачкал и се отказвай от Разбойко. :D
Поработвам :) Трябва евра да се изкарват
61896_36.gif
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Нидей така, аз не съм електорат на никой нали съм ти го казвал, но недей споделяй такива емоции, че ша се напикам от смях. :D
Хехехх
Електората на БСП тренира за изборите ->
1617_5.gif
15-15-15-15 ....
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Вместо с "Разбойко" може да пробваш с "Побойко". Все са варианти. А стихотворението и докторската степен са много добро попадение. Ако си мислят червените, че като не харесвам Бойко ще гласувам за тях, са в голяма заблуда.
 
От: Re: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Мани, мани луда работа. :D
Яката работа. Директно от Европа с любов. :)
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

И това е добра идея. :D
Вместо с "Разбойко" може да пробваш с "Побойко". Все са варианти. А стихотворението и докторската степен са много добро попадение. Ако си мислят червените, че като не харесвам Бойко ще гласувам за тях, са в голяма заблуда.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

радан ми се изплю в лицето с листата, която предложи, няма такава наглост да предложиш хасковския вариант на пеевски за водач на листа и да твърдиш, че всички които ти казват голата истина са тролове на дпс!
на всичко отгоре втория или третия в листата е обикновено комуне, което преди три дни искаше да подкрепи дпс!!!
много жалко, че Костов сбърка с този боклук, който затри ДСБ!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

радан ми се изплю в лицето с листата, която предложи, няма такава наглост да предложиш хасковския вариант на пеевски за водач на листа и да твърдиш, че всички които ти казват голата истина са тролове на дпс!
на всичко отгоре втория или третия в листата е обикновено комуне, което преди три дни искаше да подкрепи дпс!!!
много жалко, че Костов сбърка с този боклук, който затри ДСБ!
Радан и компания не се знае дали ще минат 5 процента. Герб сигурно няма да има 121 депутата и се чака БСП и ДПС да се прегърнат с Барека. Тоест ново "експертно правителство" без отговорност , защото никога не се знае кой взима решенията.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

ще минат, гарантираха си 15-18 000 гласа, което си е почти 10% от необходимите 160 000, при гласували 3,6М
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

ще минат, гарантираха си 15-18 000 гласа, което си е почти 10% от необходимите 160 000, при гласували 3,6М

Зависи от процента гласували. Ако простия народ пак не излезе да гласува - няма да има оправия. ДПС завинаги ще управлява.
Как може всички да се оплакват , колко е зле в България и като дойдат избори да не гласуват и 50 % ?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

броя гласували ще е от 3,4 до 3,7М, просто всички останали са в чужбина и просто фигурират в ГРАО откъдето дават 7М гласоподаватели...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

броя гласували ще е от 3,4 до 3,7М, просто всички останали са в чужбина и просто фигурират в ГРАО откъдето дават 7М гласоподаватели...

Нали уж има секции за гласуване и в чужбина.. доста народ иска да упражни правото си на глас , въпреки че не е в родината.
 

Горе