Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

писах за менталното състояние на духа - такова на циганин, ама това не можеш го разбра заради ниското си образование

образовани били, кой т`ва? калинките ли, или завършилите симеоново?

мога да кажа, че завършилите средно след 1998-ма и висше след 2004-та всичките са ЛЕШ* поради тоталния крах на образователната система и непроменения брой на местата в паралелките/курсовете

* - за трагичното състояние може да питаш всеки работодател, може и CV-та за пример да ти дадат...



1910141_958869277463697_8601017541753876118_n.jpg
......
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Излизам аз днес да си разходя кучето и ето как си заварвам оградата и гаража, след като се прибрах. Искам да подчертая, че бяха облепили всички къщи и гаражи на улицата! Голяма наглост от страна на Бонашкото Сдружение на Пенсионерите - БСП. Големи спамери!

165944.jpg
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

http://offnews.bg/news/Избори_18760...оред-Алфа-рисърч_342090.html?allr=&order=DESC

В графа разпределение по възраст - от всички гласували в групата 18-30 години най-голям дял имат Герб 26 процента. ДПС са само процент назад - но там са циганските катуни.
В графа образование - от висшистите 33 % са Герб , само 6 % за ДПС.
Та ето къде видях - младите и образовани българи гласуват най-много за Герб.

Прави ли разлика между двете си твърдения, че са коренно различни....
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

С тоя фотошоп, точно мен не можеш ме излъжеш :lol:

Слаб си в тази материя, има да учиш още много, дори не ми се наложи да го гледам във фотошопа, за да си проличи каква манипулация е ...... :lol:

Баси герберите, нали си спряхте кампанията уж, ако искаш ей сега ще ти спретна за две мин. същото за гроб.... Смешници сте...

Излизам аз днес да си разходя кучето и ето как си заварвам оградата и гаража, след като се прибрах. Искам да подчертая, че бяха облепили всички къщи и гаражи на улицата! Голяма наглост от страна на Бонашкото Сдружение на Пенсионерите - БСП. Големи спамери !

165944.jpg
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Човек ти си тотално изтрещял. Единственото правено нещо по снимката е лека промяна в контраста, защото е снимано с телефон. Също така промених размера защото снимката беше твърде голяма. Ето ти оригинала фото-експерте! Как са ви промили мозъците просто не знам!!!

vpkwap.jpg
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Абе човек, аз съм работил такива неща, казах ти мен е можеш ме излъжеш!!!!
Качеството на стената е по-ниско от качеството на лепката, не дей ми се прави на дръж ми шапката. Личи си от 100 километра. Баси как може да сте такива тиквеници.
Смеши сте просто, поне да бяхте дали малко шарпнес на емблемата, че така си личи от 100 килметра, и това всеки който се е занимавал с фотошоп ще ти го каже.
Човек ти си тотално изтрещял. Единственото правено нещо по снимката е лека промяна в контраста, защото е снимано с телефон. Също така промених размера защото снимката беше твърде голяма. Ето ти оригинала фото-експерте! Как са ви промили мозъците не знам!!!

vpkwap.jpg
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

По - изкуствено направен компромат не бях виждал до сега
Смешници
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Няма смисъл да споря със зомбиран човек. Все едно слушам Мишo Шамара. Яд ме е, че не си спомням, къде изхвърлих лепенката да ти я снимам в ръката си, барем ти затворя устата.
 
Последно редактирано:
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Между другото, селското лепене на лепенки, плакати и подобни като че ли не е проблем на партиите, а много повече на общината. В тоя смисъл, аз не бих винил комунистите за това точно.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Между другото, селското лепене на лепенки, плакати и подобни като че ли не е проблем на партиите, а много повече на общината. В тоя смисъл, аз не бих винил комунистите за това точно.

Пълни глупости, тези лепенки се лепят от поддръжници или наети фирми дето им плащат партиите, после трябва да бъдат почистени пак от тия същите партии дето са ги лепили по закон, което много често не става. Общината къде я намеси не разбрах...

uni-web без да се заяждам, но много ми стана интересно би ли обяснил технически нагледно как разбра, че е фотошоп, така като за хора дето не се занимават с това професионално..
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Какво да ми залепиш бре, ей сега ще ти дам много по-добро с гроб...
Просто не разбирам как може такива провокации, аз не съм за никоя партия, но очите ми не са затворени за разлика от твоите.
Вие тука с Бърнито се надпреварвате в политическа кампания, аз съм се обадил само няколко пъти по време на нея.
Няма смисъл да споря със зомбиран човек. Все едно слушам Миша Шамара. Яд ме е, че не си спомням, къде изхвърлих лепенката да ти я снимам в ръката си, барем ти затворя устата.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ти си мислиш, че някой пенсионер без работа ги е разлепил? Намират тийнейджъри, инструктират ги и им дават по една торба плакати, флаери и лепенки и за 15-20 лева ходят и лепят по цял ден. Лично съм бил свидетел! Това го правят всички партии не само БСП. Но да ме обвиняват в лъжа, и че било правено на Photoshop айде моля ви се! Все още търся лепенката из къщи. Много ще се зарадвам да я намеря и да видя какво ще каже uni тогава. Сигурно ще каже, че съм смачкал лепенката на фотошоп и съм си добавил ръката.
 
И на БСП никога не им е била силата в агитирането - можете да видите клипа на оня с мустаците, дето го скъсаха да го въртят.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Пълни глупости, тези лепенки се лепят от поддръжници или наети фирми дето им плащат партиите, после трябва да бъдат почистени пак от тия същите партии дето са ги лепили по закон, което много често не става. Общината къде я намеси не разбрах...

uni-web без да се заяждам, но много ми стана интересно би ли обяснил технически нагледно как разбра, че е фотошоп, така като за хора дето не се занимават с това професионално..

Общините са тия, дето трябва да сложат ред в лепенките, билбордовете, плакатите и тн. Специално за София, бардакът отдавна е в цинично непоносими размери, независимо дали става въпрос за предизборни материали, или реклама на какво ли не. Тъй като общината не може да влезе в тая си роля поради ред причини, то проблем за партиите няма от тая гледна точка. Остава единствено проблемът самият избирател да се издразни на това действие, но при БСП това едва ли ще се случи...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

С никой не се надпреварвам. Ако си забелязал това е първата ми изява в темите за политика. Просто останах отвратен от наглостта на лепачите на БСП. Другите лепят по стълбове или специализирани места за лепене на плакати за концерти и др. мероприятия. Тея тръгнали да ми облепят къщата...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Хайде uni чакам експертното ти мнение сега! Ако искаш мога да ги снимам пред монитора за да се вижда темата за по голяма достоверност. Ако искаш мога и да им направя цяла фотосесия?

2dgusu9.jpg
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Uni не вярва на никакви компромати срещу партии различни от Герб. Ако същата лепенка беше рекламка на Герб , реакцията щеше да е тотално различна. Нямаше да обеснява , че някой си е играл с фотошопа , а дирекно щеше да плюе за тия нагли лепачи....
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Стоя стоя в темата, оглежда се, чуди се и се скри. Щеше да бъде поне мъжка постъпка ако беше дал едно извинение за думите, с които ме нарече. Бях измамник, лъжец, смешник, тиквеник, манипулатор и какво ли още не.

Не знам за какъв Photoshop експерт се мисли, но ако наистина беше такъв щеше поне да знае, че червеният цвят е ярък и контрастен. Точно затова изпъква толкова много на сивата стена. Да не говорим, че вдигнах контраста на първата снимка, което още повече засилва ефекта. Тотално се изложи.
 
Последно редактирано:
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Стоя стоя в темата, оглежда се, чуди се и се скри. Щеше да бъде поне мъжка постъпка ако беше дал едно извинение за думите, с които ме нарече. Бях измамник, лъжец, смешник, тиквеник, манипулатор и какво ли още не.

Не знам за какъв Photoshop експерт се мисли, но ако наистина беше такъв щеше поне да знае, че червеният цвят е ярък и контрастен. Точно затова изпъква толкова много на сивата стена. Да не говорим, че вдигнах контраста на първата снимка, което още повече засилва ефекта. Тотално се изложи.
Не е като да е за 1ви път :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Уни поспа, това на стената изглежда правено на фотошоп.
Uni не вярва на никакви компромати срещу партии различни от Герб. Ако същата лепенка беше рекламка на Герб , реакцията щеше да е тотално различна. Нямаше да обеснява , че някой си е играл с фотошопа , а дирекно щеше да плюе за тия нагли лепачи....
 

Горе