Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Уни поспа, това на стената изглежда правено на фотошоп.

Човека отиде и ти откъсна лепенката от стената да ти я покаже. Вземи се извини , че го нарече лъжец и манипулатор.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Извинявам се.

Баси то тея са полудели и аз сега се прибирам и виж ко ми лепнали и на мен :-o

attachment.php


Жалко, че компа ми скофтен и не ми се играеше, иначе можех да ти го изпипм като истинско, а колкото до снимка с рекламни матеряли в ръката всеки може да направи. ;)

Човека отиде и ти откъсна лепенката от стената да ти я покаже. Вземи се извини , че го нарече лъжец и манипулатор.
 

Прикачени файлове

  • zaburni.jpg
    zaburni.jpg
    50 KB · Преглеждания: 80
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Вече се убедих, че имаме случай на човек с особено задълбочени психични разтройства. Няма как да водя разговор или спор с човек, който казва на черното бяло! Ти сериозно ли си мислиш, че днес цял ден съм мислил какъв компромат да изтипосам във форума срещу БСП? Станал съм рано, обиколил съм града за да търся лепенки да БСП. След това съм ги снимал и съм ги сложил на стената си чрез Photoshop и после пускам пост и ги обвинявам, че са ми облепили къщата? Ей така щото нямам кво да прая по цял ден и си нямам друга работа? Смятай колко си ограничен и тъп човек. Аз ти показах лепенките в ръцете си. Ако съм искал да лъжа по-някакъв начин не би ли било по лесно да ги залепя на станата и да ги снимам от колкото да ги добавям с Photoshop? Ама на тебе толкова ти е акъла. Просто нямам думи! Ти не си за тоя форум ти си за abovethesecret или нещо от сорта. Там поне ще си в твои води. Еб*хти конспирацията. Не мога да повярвам, че съществуват хора, които разсъждават по този начин.

И да ти кажа, че това не герб дето си го постнал по-горе няма никаква прилика с моята снимка. Или си сляп или си тъп.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Тъп съм, нали не съм избирател с "висше" на гробарите. За разлика от на теб на мен не ми трябва от сутринта да ставам за да мисля и да правя такова нещо се прави за има няма 30 мин, ако компа е добър може и наполовина да се смъкне времето.
Пък ти не се притеснявай, сега бърнито ще дойде и ще те защити. Само не разбрах кое не е гроб???
Вече се убедих, че имаме случай на човек с особено задълбочени психични разтройства. Няма как да водя разговор или спор с човек, който казва на черното бяло! Ти сериозно ли си мислиш, че днес цял ден съм мислил какъв компромат да изтипосам във форума срещу БСП? Станал съм рано, обиколил съм града за да търся лепенки да БСП. След това съм ги снимал и съм ги сложил на стената си чрез Photoshop и после пускам пост и ги обвинявам, че са ми облепили къщата? Ей така щото нямам кво да прая по цял ден и си нямам друга работа? Смятай колко си ограничен и тъп човек. Аз ти показах лепенките в ръцете си. Ако съм искал да лъжа по-някакъв начин не би ли било по лесно да ги залепя на станата и да ги снимам от колкото да ги добавям с Photoshop? Ама на тебе толкова ти е акъла. Просто нямам думи! Ти не си за тоя форум ти си за abovethesecret или нещо от сорта. Там поне ще си в твои води. Еб*хти конспирацията. Не мога да повярвам, че съществуват хора, които разсъждават по този начин.

И да ти кажа, че това не герб дето си го постнал по-горе няма никаква прилика с моята снимка. Или си сляп или си тъп.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

С никой не се надпреварвам. Ако си забелязал това е първата ми изява в темите за политика. Просто останах отвратен от наглостта на лепачите на БСП. Другите лепят по стълбове или специализирани места за лепене на плакати за концерти и др. мероприятия. Тея тръгнали да ми облепят къщата...

ти ли ще говориш за наглост бе, тука през 30 метра наднича БОЛЕН, със стълба е закачен на височина 3 метра по ел.стълбовете, да не може да го скъсат
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Победителя вече е ясен. Щом до 12ч тенденцията се запазва, няма да има големи изненади. В парламента ще влязат и някои идиотски партии, които бяха на ръба, но купения вот с пари от чужбина си е свършил работата. Ето как се движат резултатите към 12ч:
attachment.php
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Аз гласувах! А вие?
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Хааааааааааааа-хяхахаа
Кандидат за депутат - член на комисия!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Като гледам доста слаба избирателна активност, което значи че ДПС ще вземат 15% някъде.
Трябва народа да ходи да гласува, та тия никога да не мръднат над 10%. Даже и 5% са им много.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Не мога да повярвам, че атака пак ще влязат, ебах*и простия народ...
 
Гласувах, но колко има значение - не знам. Май е по-важно кой брой гласовете, а не кой гласува.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

10628224_859188690773165_6676225103648348502_n.jpg


С коментар:
Не е много коректна справката. Проверих няколко числа.

Например, през 2001-ва, 7.45% е процентът от общият брой гласове.

Докато през 2005-та, 14.07% е процентът от гласовете на партиите, преминали 4%! Ако се брои по същият начин, както това за 2001-ва, ще е 12.85%.

Това е некоректно сравнение! Да, пак има същата тенденция, ама нека се представя коректно!

Иначе - като цяло, да, има подобно "отклонение"...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Гласувайте, майна! Повече овце в кошарата, по-голяма субсидия на главЪ добитък. :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

По последното преброяване сме 7 265 000. Ако абсолютно всеки българин гласува и приемем, че за ДПС гласуват 386 000, ще имат едва 5%. Ако сметнем и българите, които живеят в чужбина, ДПС ще вземат 2-3%. За това ходете и гласувайте за която и да е БЪЛГАРСКА партия! Ако не сте си харесали никой пускайте празна бюлетина.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

По последното преброяване сме 7 265 000. Ако абсолютно всеки българин гласува и приемем, че за ДПС гласуват 386 000, ще имат едва 5%. Ако сметнем и българите, които живеят в чужбина, ДПС ще вземат 2-3%. За това ходете и гласувайте за която и да е БЪЛГАРСКА партия! Ако не сте си харесали никой пускайте празна бюлетина.

Тиквата управлява 3 години и половина с мнозинство БКП и ДуПяСе не участваха и какво цъфнахме и вързахме ли? Що се толкова наивни и да се заличат от лицето на земята няма да има промяна други ще крадат вместо тях.

ДПС е едно плашило, с което ГЕРБ и други партии плашат гаргите да гласуват за тях.

ПП: Не знам как след 25 години никой не разбра, че изборите и гласуването в БГ е безсмислено? Сега като се изтрепахте да гласувате не станали пак хой? Само им пълните гушите с по 11лв.(там колко беше) на глава рогат добитък. :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Изборите били безмислени и сме се изпотрепали да гласуваме, при 40% избирателна активност... :D
 

Горе