Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Кой ще спечели парламентарните избори?

  • БСП и ДПС - в добавка с 1 друга партия за патерица

    Votes: 2 3.4%
  • ГЕРБ - ще вземат повече от 120 депутата

    Votes: 16 27.1%
  • Широка коалиция без ГЕРБ - РБ,ББЦ,АТАКА,БСП,ДПС,НСФБ

    Votes: 3 5.1%
  • Широка коалиция с ГЕРБ, ДПС и БСП

    Votes: 4 6.8%
  • ГЕРБ, РБ, НСФБ, ББЦ - нещо от сорта

    Votes: 12 20.3%
  • ГЕРБ и ДПС

    Votes: 9 15.3%
  • Друго

    Votes: 13 22.0%

  • Общо гласове
    59
  • Poll closed .
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ако дименсията на формулата е Lev/Kwh, това на какво ти прилича? Не, не желая да ти предавам уроци по математика и физика за основно и средно образование.


Формулата означава зависимост на една величина от други. Нищо повече. За цени ще можеш да говориш едва след като тези константи са заместени с реални величини, което НЕ е факт. Освен, ако не си способен да изчислиш площта на правоъгълник БЕЗ да знаеш страните му, или друг размер.

Математика за четвърти клас... Не средно, не основно, ми начално образование... Тъжно...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Тука само промити мозъци...

Костовистчето, я обясни от къде валяка имаше стотици хиляди евро, злато с килограми, хилядите левове, ПИСТОЛЕТ:twisted: тн. атрибути, като му обраха апартамента за стотици хиляди евро? Това е официално, той сам си го е описал на куките навремето... В действителност какво е имало вътре само той си знае, а може и той да не знае:) Кажи от къде, при положение, че от години се води безработен:)


Хахаххаха, бота смени опорната точка... Абе, умник, някой би ли обявил в полицията незаконно придобито имущество? А обирът коя година беше, помниш ли? Бегай за нова опорна точка, че тая е нефелна....
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Формулата означава зависимост на една величина от други. Нищо повече. За цени ще можеш да говориш едва след като тези константи са заместени с реални величини, което НЕ е факт. Освен, ако не си способен да изчислиш площта на правоъгълник БЕЗ да знаеш страните му, или друг размер.

Математика за четвърти клас... Не средно, не основно, ми начално образование... Тъжно...
Да не мислиш, че някой е толкова тъп да сключи дългосрочен договор с фиксирани цени в конкретна валута, която може да я изяде инфлацията. Умните бизнесмени връзват цените с цените на конкретни стоки, като най-често цените се обвързват със стоки, които се явяват суровини за конкретния вид производство. Това гарантира конкретни изкопни цени и конкретни печалби без значение от себестойността на местната валута. Ето затова сме и забатачени. Цените са конкретно високи и никой не може да ги промени докато тези договори не се оборят някак (бая трудничко си е).
Не мисля да му отделям повече внимание на Костов в тази тема, който вече не е политик, а единствената му по-явна обществена дейност в последно време е предложения за спасяване на депозитът му в КТБ.
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Три страници истерия, че ОДС договорило цените и накрая не били цени ми методика. Нищо, че и тя е договорена 2002ра... Чугуненият бот винаги е велик!
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Хахаххаха, бота смени опорната точка... Абе, умник, някой би ли обявил в полицията незаконно придобито имущество? А обирът коя година беше, помниш ли? Бегай за нова опорна точка, че тая е нефелна....


Тея опорни точки си ги наври знаеш къде! Не разбирам защо ми ги казваш на мен!? Чул там някъв лаф и го повтаря като папагал.... Колкото и да се въртиш и сучеш, за всеки е ясно, че хората покрай Костов, а и самия Костов са крадци и измамници! И това най добре пролича на последните парламентарни избори. Същото ще се случи и на изборите през октомври.

Хората ти го казаха вече - Костов е комунистическа издънка, следователно е крадец и измамник!!

За фондацията на костовица нещо ще кажеш ли?

Пак почвай с опорните точки....
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Хахаха, колко е лесно да изнервиш чугун... Два факта и бълва жлъч. Костов няма как да е комунистическа издънка и това е съвсем ясно от аргументите и в тази дискусия и фактологията на прехода. А за фондацията имаше достатъчно дела, ама нещо не ни споделяш изхода им...
Фалит... Мозъчен :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ти си в мозъчен фалит, не се ли виждаш къв си фанатик, изпаткал тотално идиот. Хората ти се смеят на детската наивност и глупост, всъщност по-скоро те съжаляват...

Не че си ми толкова интересен, ама си позволих да видя кой си що си.... Ти пич си интернет трол! Изписал си милиони мнения из де що форум на български съществува... по всички теми, по всички въпроси:) Това ми говори, че си 38 годишен социопат, който освен да губи времето на хората, няма какво друго да прави.

Извинявай ама те сбърках с обикновен луд, а то се оказа, че ти си нещо много по-лошо:)!

Повече няма да ти се меся, спами колкото си искаш...


Хахаха, колко е лесно да изнервиш чугун... Два факта и бълва жлъч. Костов няма как да е комунистическа издънка и това е съвсем ясно от аргументите и в тази дискусия и фактологията на прехода. А за фондацията имаше достатъчно дела, ама нещо не ни споделяш изхода им...
Фалит... Мозъчен :D
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ченгетата винаги са били известни с това, че като катастрофират с аргументацията и почват да нападат персоната на опонента. Чугун, както казах... :D
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ченгетата винаги са били известни с това, че като катастрофират с аргументацията и почват да нападат персоната на опонента. Чугун, както казах... :D
Обвиняваш събеседника си , че ти напада "персоната" и правиш същото .... що за изкривена реалност ?
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ченгетата винаги са били известни с това, че като катастрофират с аргументацията и почват да нападат персоната на опонента. Чугун, както казах... :D

ТРОЛ НЕДЕН!

Системата не ми дава да пусна само ТРОЛ, затова добавих и неден:)
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Напоследък се чудя, кои са по страшни - социалистите или костовистите (всъщност са едни и същи). Толкова са упорити и заслепени, че никаква истина не може да им промени мислинето. Фактите за тях са незначителни спънки по пътя на агитацията. Епа нема да гласувам за шибания Костов и всеки, който го направи е тотален идиот. Надявам се тъпия РБ отново да остане извън парламента, както и феновете на измислената мафиотска структура БСП/ДПС или поне да са по-малко.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Обвиняваш събеседника си , че ти напада "персоната" и правиш същото .... що за изкривена реалност ?

Те са така костовистите... Явно има и по-големи злета от вас:)

Някъде из темите те офертирах да сложим по една десятка за 120 депутата за ГРОБ! Нищо не каза....:)
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Те са така костовистите... Явно има и по-големи злета от вас:)

Някъде из темите те офертирах да сложим по една десятка за 120 депутата за ГРОБ! Нищо не каза....:)
Не пробвай, че ще те погнат тези дето ограничиха хазарта да се ръководи само от "наши хора".
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Те са така костовистите... Явно има и по-големи злета от вас:)

Някъде из темите те офертирах да сложим по една десятка за 120 депутата за ГРОБ! Нищо не каза....:)

Щото не ми се губят 10 лева :) Виж бих заложил , че Герб ще са победители на изборите.
Кога българския народ ще постави БСП в позиция до Атака - под 3 процента подкрепа ? Защо партия причинила само злини на България е 2ра политическа сила- това е необяснимо. И то подкрепяна от пенсионери , които са най-бедните хора в тая държава- благодарение на столетницата, която ограби спестяванията им.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Слагаш ли 10 кинта на 4 процента за АТАКА?


Щото не ми се губят 10 лева :) Виж бих заложил , че Герб ще са победители на изборите.
Кога българския народ ще постави БСП в позиция до Атака - под 3 процента подкрепа ? Защо партия причинила само злини на България е 2ра политическа сила- това е необяснимо. И то подкрепяна от пенсионери , които са най-бедните хора в тая държава- благодарение на столетницата, която ограби спестяванията им.
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Ти още ли подкрепящ лудото бяло човече, което на думи е пръв патриот , но на действия - коалиционен партньор с ДПС ?

Не става въпрос за това! Става въпрос да си върна 10-те кинта дето ми ги взе последния път:)
 
От: От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Не става въпрос за това! Става въпрос да си върна 10-те кинта дето ми ги взе последния път:)

Трудно ще ги върнеш, аз играя на сигурно :)
Герб победители на изборите ? За друго не съм сигурен , но за това съм. БСП ще е в борбата за 2рото място...
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Оше лисе дърляте промити мозъци такива, ши спечели които дава наиного пари, па сички ши духами супата,,, освен политагитаторите дето им пплашат, ама не вервам да са ного в този форум, я не знаю
 
От: Избори 2014 - прогнозирайте кой ще спечели

Бърнииииииииииииииииииииииии, обръщам палачинката... Вече няма да казвам тиква, мутра, боко и тем-подобни, вече ще му казвам: Разбойко :lol:
 

Горе